1-2 listopada 2018 Miami, USA: szkolenie Smart Graft w klinice mistrza!

Dobry lekarz uczy się przez całe życie – zgadzamy się z tym zdaniem, dlatego nieustannie doskonalimy nasze umiejętności na wielu szkoleniach, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Obecnie, w celach dydaktycznych, zdecydowaliśmy się na daleką podróż – aż do Miami, gdzie, w dniach 1-2 listopada, kurs przeszczepu włosów, brwi i rzęs przeprowadził jeden z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie – dr Glenn Charles!

Wiedzę na temat innowacyjnej metody przeszczepiania włosów najlepiej zdobywać w jej kolebce. System Smart Graft wywodzi się z USA, gdzie zabiegi z jego wykorzystaniem stosowane są już od kilkudziesięciu lat i całkowicie zrewolucjonizowały rynek. Na szczęście, polscy pacjenci mają Smart Graft na wyciągnięcie ręki – zamiast lecieć do Stanów Zjednoczonych, mogą umówić się na zabieg w poznańskiej klinice MediArt.

Szkolenie Smart Graft odbyło się w Charles Medical Group, czyli w klinice doktora Glenna Charlesa. Obejmowało zajęcia, które pozwoliły nam poznać najnowsze technologie zagęszczania włosów i przeciwdziałania problemowi łysienia kobiet i mężczyzn. Poszerzyliśmy swoją wiedzę na temat obsługi urządzeń Smart Graft Automated FUE, ich profesjonalnej konserwacji, a także poznaliśmy całkiem  nowe procedury zapewniające naszym pacjentom jeszcze większy komfort w czasie trwania zabiegu.

Smart Graft to najskuteczniejsza technologia zagęszczania włosów, która stanowi bezpieczniejszą alternatywę dla tradycyjnej metody przeszczepu owłosienia. Zabieg polega na delikatnym pobraniu mikroprzeszczepów włosów za pomocą urządzenia Smart Graft i ich reimplantacji w obszary dotknięte łysieniem. W efekcie dochodzi do intensywnego wzrostu nowych przeszczepów włosów, przez co zwiększa się objętość fryzury. Przeżywalność przeszczepionych włosów wynosi aż 98% !

Smart Graft – czytaj więcej.

Zabieg polecamy wszystkim pacjentom, którzy zmagają się z problemem łysienia, nadmiernego wypadania włosów czy braków owłosienia w okolicy brwi, rzęs, wąsów i brody. Zapraszamy Państwa na konsultacje w naszej klinice!

TEL: +48 530 578 888

MAIL: INFO@MEDIARTCLINIC.PL