Lifting bez skalpela

 

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, którego nie można niestety powstrzymać. Wraz z wiekiem organizm produkuje coraz mniej kolagenu, który odpowiedzialny jest za elastyczność, jędrność i napięcie skóry. Wskutek tego zaczynają pojawiać się zmarszczki wokół oczu i ust, przez które twarz wygląda na smutną i zmęczoną, a opadające policzki tworzą tak zwane „chomiki”.

Wiele osób wciąż uważa, że jedynym ratunkiem w walce o młody i zadbany wygląd jest operacja plastyczna.  Ta, choć skuteczna, niesie ze sobą spore ryzyko niepowodzenia, a także znacznie obciąża organizm. Dlatego część pacjentów całkowicie rezygnuje z wyeliminowania dręczących ich latami kompleksów. To ci, którzy nie zdają sobie sprawy, że prężnie rozwijająca się medycyna estetyczna ma na to sposób – lifting bez skalpela!

Dzięki face lifting bez skalpela, czyli zabiegom oferowanym przez MediArt CLINIC, możesz nie tylko zahamować proces starzenia się skóry, ale i odwrócić jego zgubny wpływ na twój wygląd! Lifting twarzy nieinwazyjny uzyskasz  za sprawą Sculptra, Sono Queen, Easy Lift czy Tulip Micronnano Fat.

Wspomniane metody zapewniają skuteczny lifting twarzy bez skalpela, bowiem doskonale radzą sobie ze zmarszczkami, opadającą powieką, kącikami ust czy policzkami, przez które owal twarzy traci wyrazistość.

Lifting bez skalpela – efekty

 

Wyraźna redukcja zmarszczek

Ujędrnienie, napięcie oraz uelastycznienie skóry

Poprawa gęstości skóry

Wyraźne odmłodzenie

Modelowanie twarzy

Wyostrzony owal twarzy

Bezinwazyjny lifting twarzy

Pogłębiające się zmarszczki mimiczne, bruzda między brwiami, brak jędrności czy opadające policzki, przez które owal twarzy traci wyrazistość. Wszystko to możesz skorygować za sprawą face lifting bez skalpela!

Stres, zła dieta, brak snu i właściwej pielęgnacji oraz predyspozycje genetyczne sprawiają, że procesy starzenia się skóry zachodzą u niektórych znacznie szybciej niż u innych. Wiele osób odczuwa z ich powodu dyskomfort, a w konsekwencji spadek poczucia atrakcyjności i pewności siebie. Wiedz jednak, że dynamicznie rozwijająca się medycyna estetyczna ma na to skuteczne rozwiązanie! Co więcej, nie musisz poddawać się inwazyjnej operacji plastycznej, aby osiągnąć zadowalające efekty.

Lifting bezinwazyjny twarzy jest możliwy za sprawą między innymi Sculptra, Spring Thread czy Sono Queen. Pierwszy polega na wprowadzeniu do skóry właściwej kwasu polimlekowego, który stymuluje organizm do procesów samoregenerujących oraz wzmożonej produkcji kolagenu. Efektem jest szybkie wygładzenie zmarszczek, poprawa jędrności i gęstości skóry oraz wyraźnie zarysowany owal twarzy.

Spring Theard to nici, które wykorzystywane są również w procedurze zabiegowej Easy Lift. Dzięki nim możliwy jest bezinwazyjny lifting twarzy, który zapewnia wyraźne napięcie skóry oraz uniesienie opadającej powieki, kącików ust czy policzków. Za sprawą nici możesz szybko i bezboleśnie zahamować procesy starzenia się skóry oraz poprawić owal twarzy.

Sono Queen to lifting twarzy bez skalpela falami radiowymi rf. Dzięki zabiegowi uzyskasz szybkie efekty, takie jak wygładzenie zmarszczek, zmniejszenie nadmiaru wiotkiej skóry na powiekach czy policzkach, a także redukcja tkanki tłuszczowej. To ostatnie, dzięki delikatnemu obkurczeniu tkanek, zapewniają fale radiowe. Lifting bez skalpela za pomocą Sono Queen może być również wykorzystywany na ciało. Świetne efekty uzyskują panie, które chcą jednocześnie się pozbyć tkanki tłuszczowej, a także obkurczyć i odmłodzić brzuch, ramiona czy podbródek.

Warto podkreślić, że lifting bezinwazyjny jest również, a niekiedy nawet bardziej, skuteczny od operacji plastycznych. Lifting bez skalpela jest bezpieczny, nie obciąża organizmu, a także nie wiąże się z ryzykiem pozostawienia nieestetycznych blizn. W jego przypadku nie musisz przechodzić bolesnego i długiego okresu rekonwalescencji.

Lifting powiek bez skalpela

Oczy stanowią zwierciadło duszy. To właśnie na nie zwracasz uwagę, kiedy poznajesz nową osobę, i to nierzadko one niestety dodają też lat. Nic zatem dziwnego, że zabiegi korygujące wiotką skórę wokół oczu cieszą się tak dużym zainteresowaniem pacjentów borykających się z tym problemem. W MediArt CLINIC możesz skorzystać z takich, które zapewnią lifting powiek bez skalpela!

Opadająca powieka to kompleks wielu osób. Niestety, z obawy przed inwazyjną operacją często rezygnują one z poprawy wyglądu. Za sprawą medycyny estetycznej i takich zabiegów, jak Sono Queen lub Spring Thead, możliwy jest jednak nie tylko bezinwazyjny lifting powiek, ale przede wszystkim wzrost komfortu życia, poczucia atrakcyjności i pewności siebie.

Dzięki wspomnianym zabiegom uzyskasz kompleksowy lifting oczu bez skalpela, co oznacza, że nadmiar wiotkiej skóry zostanie obkurczony, a okolica wokół oczu wyraźnie wygładzona, uniesiona i dobrze ujędrniona. Zredukowanie zmarszczek w tym rejonie sprawi, że twoja twarz odzyska świeżość i młody wygląd, a spojrzenie – charakter i głębię. Lifting powiek bez skalpela to zatem idealne rozwiązanie dla każdego, kto boryka się z problemem opadającej powieki oraz wiotką skórą wokół oczu.

Lifting twarzy bez skalpela

Nowoczesna medycyna estetyczna pozwala w szybki, skuteczny oraz bezpieczny sposób uzyskać lifting twarzy bez skalpela. Dzięki temu nie musisz korzystać z inwazyjnego zabiegu, który mógłby znacznie obciążyć organizm, a także wiązać się ze skutkami ubocznymi, ryzykiem niepowodzenia, bliznami czy długim i bolesnym okresem rekonwalescencji. W przypadku takiej terapii nierzadko trzeba na jakiś czas zrezygnować z pracy, a często również z wielu codziennych obowiązków i przyjemności. Wyraźne zasinienia i opuchnięcia utrudniają wyjścia z domu. Wiele z tych problemów rozwiązuje właśnie lifting bez skalpela. Trening mięśni twarzy, popularny wśród części pań, nie stanowi dla niego skutecznej alternatywy, ale oczywiście warto go stosować.

Trening mięśni twarzy niewątpliwie przyniesie poprawę w wyglądzie. Rozluźni mięśnie, których spięcia powodują zmarszczki i bruzdy, zmniejszy opuchliznę, pobudzi krążenie czy przyspieszy metabolizm komórkowy. To idealny sposób, który możesz stosować w domu jako profilaktykę anti-aging. Warto jednak wiedzieć, że taki trening nie naprawi wiotkiej, pozbawionej tkanki tłuszczowej skóry, opadającej powieki, kącików ust czy policzków. Nie sprawi również, że pozbędziesz się zmarszczek czy głębokich bruzd. Tu konieczne są zabiegi, za sprawą których uzyskasz widoczne i zadowalające efekty.

Kiedy lifting twarzy?

Wielu pacjentów naszej kliniki zastanawia się, kiedy warto zastosować nieinwazyjny lifting . Dobrze jest go wykonać, jeżeli masz zmarszczki wokół oczu i ust, które cię postarzają i niekorzystnie wpływają na Twoje samopoczucie i samoocenę. Zabieg jest pomocny również wtedy, kiedy po prostu chcesz poprawić swój wygląd lub pozbyć się kompleksów. Wiedz też, że pozwala on zniwelować skutki procesu starzenia się skóry oraz spowolnić jego przebieg.

Jaki zabieg na twarz po 40. roku życia będzie odpowiedni? Skóra na twarzy w tym wieku najczęściej zaczyna wiotczeć, owal  twarzy traci swoją wyrazistość, a wokół oczu i ust coraz mocniej zarysowują się zmarszczki. W takim przypadku warto poddać się jednemu z zabiegów medyny estetycznej, które szybko i skutecznie pozwolą odwrócić niekorzystne zmiany spowodowane procesami starzenia się skóry. W tym celu warto zdecydować się na wysoce efektywny lifting bez skalpela. HIFU, Sculptra czy Easy Lift pozwolą przywrócić twojej skórze jędrność, odpowiednią gęstość i witalność. Co więcej, uniosą smutno opadającą powiekę, kąciki ust wykrzywiające się w grymas niezadowolenia oraz wyraźnie poprawią owal twarzy. Nieinwazyjny lifting pozwoli Ci odzyskać zdrowy i atrakcyjny wygląd, a także pozbyć się kompleksów.

Jak odmłodzić twarz po 50. roku życia? W tym przypadku pomocne mogą okazać się nici Spring Thread, które zagwarantują Ci spektakularny i kompleksowy lifting bez skalpela. Te poradzą sobie bowiem nawet z wyraźnymi zwiotczeniami skóry, w postaci na przykład opadającej powieki, lub skorygują tak zwane „chomiki”. Wyostrzony owal twarzy, przywrócenie jędrności i „otworzenie oka” sprawią, że Twój wizerunek zostanie wyraźnie odmłodzony, a Ty poczujesz się atrakcyjna i pewna siebie.

W przypadku pacjentów po 50. roku życia niekiedy warto wykonać również zabieg Tulip Micronano Fat. Procesowi starzenia się skóry bardzo często towarzyszy wyraźny ubytek tkanki tłuszczowej, który powoduje, że policzki zaczynają się zapadać, a pod oczami tworzą się cienie. Dzięki zabiegowi możliwe jest wypełnienie tkanek i nadanie im pożądanej objętości. Skóra staje się napięta i gładka, zmarszczki wygładzone, dodatkowo aktywowane zostają też procesy naprawcze w organizmie. Pobieranie tkanki tłuszczowej niesie ze sobą wiele korzyści dla urody. Ta zawiera bowiem komórki macierzyste, mezenchymalne oraz czynniki wzrostu, które zapewniają kompleksowy efekt rewitalizacji skóry.

Liftingbez skalpela – na czym polega?

Na czym polega lifting bez skalpela? W ofercie MediArt CLINIC znajdziesz szereg zabiegów, które pozwolą Ci uzyskać spektakularne rezultaty. O ich wyborze decydują nasi specjaliści, którzy po zapoznaniu się z twoimi potrzebami, oczekiwaniami oraz problemami doradzą najskuteczniejsze metody. Poniżej przybliżamy, jak wyglądają poszczególne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które zagwarantują efektywny lifting twarzy. Na czym polega Sculptra, Spring Thead, Easy Lift lub Sono Queen?

Sculptra to obecnie jeden z najbardziej efektywnych preparatów dostępnych na rynku medycyny estetycznej. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie naturalnego, bezoperacyjnego liftingu. Aktywnym składnikiem preparatu jest bowiem kwas polimlekowy, który przynosi szybkie efekty w postaci poprawy jakości i elastyczności skóry, uniesienia opadających struktur, a także wygładzenia zmarszczek i bruzd. Sam zabieg polega na delikatnym nakłuwaniu twarzy igłą i wprowadzaniu preparatu w głąb skóry.

Warto podkreślić, że Sculptra jest preparatem całkowicie bezpiecznym dla organizmu. Oprócz dobroczynnego wpływu kwasu mlekowego na stan skóry, substancja ta dodatkowo pobudza procesy regeneracyjne. Dzięki stymulacji organizmu do produkcji kolagenu, możliwy jest bezoperacyjny lifting powiek, opadających policzków czy kompleksowe modelowanie twarzy.

Easy Lift to lifting bez skalpela. Zabieg  polega na wykorzystaniu nierozpuszczalnych nici Spring Thread, dzięki którym można uzyskać szybko skorygować te obszary, które do tej pory były twoim kompleksem. Mowa tu o opadającej powiece czy policzkach, które nie tylko dodają lat, ale i sprawiają, że wyglądasz na osobę zmęczoną i smutną.

Wspomniane nici zostały wykonane z elastycznego, bezpiecznego dla organizmu, tworzywa poliestrowego i silikonowego. To właśnie dzięki niemu możliwe jest uzyskanie naturalnych rezultatów, a pacjent nie odczuwa ich obecności na co dzień. Możesz swobodnie wyrażać emocje, śmiać się, przeżuwać pokarmy czy mówić bez obaw o przesunięcie nici. Spring Thread wprowadza się za pomocą cienkiej igły lub kaniuli przez delikatne nacięcia w skórze, które wykonywane są w niewidocznych miejscach. Co ważne, nici można w dowolnym momencie usunąć lub „naciągnąć” i tym samym przedłużyć efekty zabiegu. Rezultaty utrzymują się nawet 10-15 lat!

Sono Queen to kolejna metoda zapewniająca lifting bez skalpela. HIFU wykorzystuje skoncentrowaną wiązkę fali ultradźwiękowej, aby pobudzić organizm do zainicjowania procesów naprawczych i wzmożonej produkcji nowych włókien kolagenowych. Podobnie jest w przypadku Sono Queen, które za sprawą zaawansowanej technologii pozwala uzyskać spektakularne efekty. Skóra staje się jędrna, napięta, a zwiotczałe tkanki ulegają obkurczeniu. Dzięki temu możliwe jest wyostrzenie rysów twarzy oraz redukcja „chomików” czy opadającej powieki.