Depilacja laserowa

Męczy cię codzienne usuwanie owłosienia? Zauważyłaś, że masz tendencję do wrastania włosków, które często prowadzą do stanów zapalnych? A może masz już dość podrażnień, zaczerwienień i skaleczeń, które pozostawia po sobie golenie maszynką? Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, to znak, że potrzebujesz depilacji laserowej! Taki zabieg nie tylko poprawia komfort życia, ale i pozwala zapomnieć o niechcianych włoskach, podrażnieniach czy stanach zapalnych. Co ważne, dzięki nowoczesnej technologii możesz pozbyć się owłosienia na zawsze!

Depilacja laserowa – efekty

Trwałe usunięcie owłosienia

Gładka skóra bez podrażnień i zaczerwienień

Brak wrastających włosków

Usunięcie owłosienia u osób z cerą naczyniową i wrażliwą

Zredukowanie owłosienia u osób z problemami hormonalnymi

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa, zwana również epilacją laserową, to skuteczna metoda pozbywania się zbędnego owłosienia. Dzięki niej możesz zaprzestać codziennego golenia włosów maszynką, czy stosowania bolesnych plastrów i depilatorów. Epilacja laserowa to również idealne rozwiązanie dla osób, które z powodów alergicznych nie mogą stosować klasycznych kremów do usuwania owłosienia. Warto też wiedzieć, że w porównaniu z woskiem czy depilatorem, jest to metoda bardziej komfortowa i efektywna, a przy tym niemal bezbolesna. Dzięki depilacji laserowej możesz trwale zredukować owłosienie i cieszyć się gładką skórą bez podrażnień.

Laser do depilacji – działanie

Laserowe usuwanie owłosienia polega na termicznym uszkodzeniu cebulek włosowych. Przy pomocy specjalnej głowicy, którą przykłada się do ciała, wysyłana jest wiązka światła. Tę ostatnią pochłania następnie melanina, czyli barwik występujący we włosach i odpowiadający za ich kolor, co prowadzi do uszkodzenia owłosienia i jego szybkiego wypadania.

Laser do depilacji wyposażony jest w głowicę ze specjalnym systemem chłodzenia, dzięki czemu nie dochodzi do poparzeń, a samo usuwanie owłosienia laserem jest komfortowe dla pacjentów. Warto też dodać, że depilacja laserowa zapewnia trwałe usuwanie owłosienia nawet u tych osób, które na co dzień borykają się z problemami hormonalnymi. Dzięki temu mogą bez skrępowania zakładać ulubione, odsłaniające ciało, ubrania i spędzać czas wolny tak, jak chcą.

Depilacja laserowa całego ciała

Włoski występujące na górnej wardze, brodzie czy policzkach stanowią kompleks i poważny problem dla wielu osób. Usuwanie owłosienia na twarzy staje się dla nich codziennością, a pojawiające się stany zapalne mieszków czy zaczerwienienia tylko pogarszają już i tak złe samopoczucie. Na szczęście z pomocą przychodzi im depilacja laserowa twarzy, która stanowi ratunek dla tych, którzy borykają się z nadmiernym owłosieniem występującym na brodzie, policzkach czy w przestrzeni między brwiami. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się depilacja laserowa wąsika, która pozwala na szybkie, komfortowe i efektywne pozbycie się włosków nad górną wargą.

Kolejnym popularnym zabiegiem jest depilacja laserowa łydek. Dzięki niej możesz pozbyć się niechcianego owłosienia z nóg, a co za tym idzie, ze swobodą i bez skrępowania zakładać ulubione krótkie spódniczki, sukienki czy spodenki. Równie dużym zainteresowaniem cieszy się depilacja laserowa pach. Te ostatnie stanowią delikatny obszar, który bardzo często narażony jest na powstawanie stanów zapalnych. Co więcej, to rejon, z którego usuwa się owłosienie przez cały rok, tak, aby ładnie i zadbanie prezentować się w bluzkach i t-shirtach. Warto dodać, że depilacja laserowa pachy pozwala również uniknąć nieprzyjemnych zapachów, które często pojawiają się tu wraz z potem.

W ofercie MediArt dostępna jest również depilacja laserowa rąk, pośladków, brzucha czy pleców. Z tych zabiegów korzystają zarówno panie, które mają problemy hormonalne i chciałyby poprawić komfort swojego życia, jak również panowie. Ci ostatni chętnie sięgają zwłaszcza po depilację laserową pleców.

Dzięki depilacji laserowej pośladków czy brzucha kobiety mogą odzyskać pewność siebie i bez ograniczeń eksponować swoje ciało na basenie czy plaży. Nie musisz już zatem rezygnować z ulubionego bikini lub stroju kąpielowego tylko dlatego, że posiadasz owłosienie, nieestetyczne zaczerwienienie czy stany zapalne. Dzięki depilacji laserowej brzucha, pośladków czy rąk możesz w pełni korzystać z uroków życia.

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Panie chętnie wybierają również depilację laserową bikini. Efekty zabiegu są szybkie, skóra gładka, a codzienny komfort nieoceniony. Dzięki depilacji laserowej miejsc intymnych możesz wyrzucić do śmieci starą maszynkę, ale co ważniejsze – cieszyć się kobiecością w sytuacjach intymnych, które będą mogły częściej zdarzać się spontanicznie. Co więcej, raz na zawsze pozbędziesz się uciążliwych stanów zapalnych, które przecież łatwo tworzą się w pachwinach. Dzięki depilacji laserowej okolic bikini możesz też uniknąć pojawiania się nieestetycznych czerwonych krostek.

W MediArt wykonasz bezpieczną i w pełni komfortową dla siebie depilację laserową bikini. Głębokie usuwanie włosków doskonale sprawdzi się wówczas, gdy preferujesz całościowe wyeliminowanie owłosienia. Płytkie usunie natomiast zbędne włoski z okolic odsłoniętych przez bieliznę, dzięki czemu będziesz mogła bez skrepowania korzystać z basenu czy nosić ulubiony strój na plaży.

Laserowe usuwanie owłosienia bikini jest szybkie, całkowicie bezpieczne oraz niemal bezbolesne. Może mu towarzyszyć delikatne uczucie pieczenia, jednak jest to sprawą indywidualną i nie zawsze występuje.

Depilacja laserowa – efekty

Systematyczne pozbywanie się niechcianych włosków, które odrastają praktycznie już następnego dnia, jest męczące i czasochłonne. Co więcej, przez nie skóra staje się szorstka, a wygląd depilowanej okolicy często i tak pozostawia wiele do życzenia. Dlatego coraz więcej kobiet decyduje się na usuwanie owłosienia na stałe za sprawą SHR PRO, czyli depilacji laserowej. Efekty są szybkie i zapewniają gładką skórę. Dzięki zabiegowi przestaniesz borykać się z podrażnieniami, skaleczeniami czy krostkami, a także odpoczniesz od uciążliwej regularnej depilacji. Zaoszczędzony czas będziesz mogła poświęcić na to, co lubisz robić.

Depilacja laserowa w Poznaniu

Warto zdecydować się na trwałe usuwanie owłosienia, dzięki któremu w końcu można cieszyć się gładką skórą bez podrażnień, stanów zapalnych i zaczerwienień. Trzeba jednak udać się do sprawdzonego, zaufanego miejsca, w którym personel profesjonalnie przeprowadzi zabieg depilacji laserowej. Poznań to miasto, w którym ma swoją siedzibę MediArt Clinic. Jesteśmy dumni, że mogliśmy