Dr Cyj Hair Filler – innowacyjny zabieg na włosy. Wystarczą 4 sesje po 30 minut co 2 tygodnie, aby uzyskać pożądany efekt!

zageszczanie wlosow

Dr Cyj Hair Filler - informacje i wskazania

Na czym polega zabieg Dr Cyj Hair Filler?

Zabieg Dr Cyj Hair Filler polega na wstrzyknięciu przez lekarza w skórę głowy preparatu zawierającego 7 peptydów oraz kwas hialuronowy. Dzięki temu włosy przestają wypadać i wyrastają nowe, które są silniejsze i bardziej gęste. Zabieg charakteryzuje się innowacyjną technologią przedłużonego uwalniania substancji aktywnych, która sprawia, że jeszcze po dwóch tygodniach od aplikacji preparatu substancje w nim zawarte są aktywne i się uwalniają.

 • Jakie są wskazania do zabiegu?

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn powyżej 18 roku życia, którzy pragną zahamować wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, a także sprawić, że nowe włosy będą bardziej grube i gęstsze.

DR CYJ HAIR FILLER W SKRÓCIE

Efekty widoczne już po 2 miesiącach

 • Grubsze i gęstsze włosy
 • Zahamowanie wypadania włosów
 • Praktycznie bezbolesny
 • Bez znieczulenia

DR CYJ – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Zabieg charakteryzuje się dużym bezpieczeństwem, szczególnie ze względu na jego praktyczną bezbolesność, łatwość aplikacji oraz niewielką liczbę wymaganych do osiągnięcia rezultatów sesji.

 

Szybkość i trwałość efektów

Używając preparatu Dr Cyj. Hair Filler efekty widać już po 2 miesiącach. Rezultaty utrzymują się przez około rok.

 

Komfort

Stosując preparat Dr Cyj. Hair Filler w ciągu dwóch miesięcy udaje się uzyskać pożądany efekt. Wystarczy wykonać jedynie 4 sesje, które polegają na przeprowadzeniu przez lekarza serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Liczba wkłuć jest mniejsza niż w przypadku zabiegu mezoterapii. Do zabiegu nie stosuje się skalpela.

Stosunek cena/jakość

Całość zabiegu przewiduje 4 sesje wykonywane co dwa tygodnie. Podczas jednej sesji wykorzystuje się ampułkę w cenie 600 zł. Cały zabieg jest konkurencyjny cenowo w porównaniu do innych metod stosowanych do porostu włosów. Jednak jego cena nie wpływa na jakość, ponieważ dzięki preparatowi Dr.Cyj. Hair Filler uzyskać można pożądane efekty, które dają satysfakcję klientom.

Dr Cyj Hair Filler – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
W ciągu kilku dni można wrócić do pracy, a liczba ograniczeń po zabiegu jest niewielka.
Powtarzalność
Już jeden zabieg zagęszczania włosów pozwala osiągnąć oczekiwane rezultaty.
Dr Cyj Hair Filler – komentarz eksperta

Innowacyjna technologia, doskonały skład

Preparat Dr Cyj Hair Filler to innowacja na światowym rynku. Praca nad jego składem trwała ponad 10 lat, co zdecydowanie przełożyło się na efekty. Należy podkreślić, że zabieg ten wyróżnia się szybkimi rezultatami, które da się osiągnąć za dużo mniejszą cenę niż w przypadku innych rozwiązań. Skład preparatu, zawierający 7 peptydów i kwas hialuronowy, odpowiada za zahamowanie wypadania włosów oraz pojawienie się nowych – grubszych i gęstszych. Natomiast technologia przedłużonego uwalniania substancji aktywnych („Sustained Release Technology) gwarantuje długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych.

Krok po kroku – jak działa zabieg Dr Cyj?

11

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg trwa ok. 30 minut. Nie wymaga znieczulenia i jest praktycznie bezbolesny. Przed zabiegiem nie trzeba się specjalnie przygotowywać, należy jedynie dzień przed dzień po nie pić alkoholu.

22

Konsultacja wstępna

Przed pierwszym zabiegiem należy przeprowadzić konsultację wstępną, podczas której lekarz przedstawi przeciwwskazania do zabiegu oraz wytłumaczy, jak dokładnie działa Dr.Cyj. Hair Filler.

33

Plan leczenia

Leczenie obejmuje 4 sesje wykonywane co 4 tygodnie.

44

Zagęszczanie włosów

Używając precyzyjnej głowicy wyposażonej w igłę, lekarz przeszczepia włosy w wybrany obszar skóry. Przeszczepione zespoły mieszkowe dają efekt naturalnej linii włosów.

Dr Cyj Hair Filler - zasada działania

Unikalna formuła

Skład preparatu zawiera unikalną formułę 7 peptydów i kwasu hialuronowego, które pobudzają krążenie, poprawiają ukrwienie skóry głowy, a także odżywiają mieszki włosowe. Dzięki zabiegowi zatrzymane zostaje wypadanie włosów, udaje się przyspieszyć ich porost, a także pogrubić i zagęścić włosy. Zabieg jest innowacyjny, ponieważ stosuje technologię przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych. Jeszcze przez dwa tygodnie od zabiegu preparat utrzymuje się w skórze, dzięki czemu składniki aktywne są długotrwale uwalniane.

Dr Cyj Hair Filler – przebieg zabiegu

1

Konsultacja wstępna

Przed rozpoczęciem zabiegu, lekarz tłumaczy jego przebieg, podaje zalecenia pozabiegowe, a także podaje znieczulenie miejscowe.

2

Plan leczenia

Leczenie obejmuje 4 sesje wykonywane co 4 tygodnie.

3

Pierwszy zabieg

Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn powyżej 18 r. ż., którzy chcą powstrzymać wypadanie włosów i cieszyć się nowymi, grubszymi kosmykami. Zabiegu nie można wykonać w czasie ciąży i podczas karmienia piersią. Wśród innych przeciwwskazań wymienia się: uczulenie na którykolwiek ze składników, zmiany skórne, choroby skóry, infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami, przyjmowanie leków immunosupresyjnych, terapię sterydową, choroby autoimmunologiczne, niewyrównaną cukrzycę, choroby reumatyczne, powtarzające się anginy czy zapalenie wsierdzia.

4

Kontynuacja terapii

Terapia obejmuje 4 sesje wykonywane co 2 tygodnie. W celu utrzymania efektów zaleca się powtórzenie zabiegu po 6 miesiącach.

Obszary zabiegowe

Image
Skóra głowy

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Czy stosowanie Hair Fillera jest bolesne?

  Zabieg jest praktycznie bezbolesny.

 • Czym różni się Hair Filler od innych preparatów?

  DR.CYJ Hair Filler jest innowacyjny ze względu na skład, który opracowywany był przez specjalistów przez podnad 10 lat. Ostatecznie formuła zawiera 7 rewolucyjnych peptydów oraz kwas hialuronowy. Co więcej, Hair Filler wyróżnia się od innych preparatów tym, że bazuje na technologii przedłużonego uwalniania substancji aktywnych. „Sustained Release Technology” działa przez dwa tygodnie po aplikacji preparatu.

 • Ile kosztuje preparat DR CYJ Hair Filler?

  1 ampułka (1ml) kosztuje 600 zł.

 • Ile razy należy użyć preparatu, aby uzyskać pożądane efekty?

  Zaleca się wykonać 4 sesje, co dwa tygodnie.

 • Dr Cyj Hair Filler - opinie

  Od dawna odczuwałem kompleksy związane z łysieniem. Nie potrafiłem pogodzić się z tym, że krótko po trzydziestce stałem się praktycznie łysy na czole i na środku głowy. Miałem przez to obniżoną samoocenę, nie potrafiłem tego zaakceptować. Szukałem rozwiązania i próbowałem wielu terapii oraz zdecydowałem się na jeden zabieg. Niestety, żadne z tych działań nie przyniosło efektów. Znajomy z pracy polecił mi ampułki DR.CYJ Hair Filler. Muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę! Aplikacja preparatu jest bardzo łatwa i nie trzeba jej często wykonywać – tylko raz na dwa tygodnie. Sam zabieg mnie nie bolał, co jest dużym plusem w stosunku do innych rozwiązań, jakich próbowałem. Najważniejsze jednak są efekty – a te przyszły po ok. 2 miesiącach. Z mojej głowy zaczęły znikać łyse plamy, a pojawiły się wyczekiwane włosy. Jestem bardzo zadowolony z efektów!

  Marcin, 38 lat

Dr Cyj Hair Filler – Cena

Obszar zabiegowyCena
Skóra głowy1 ampułka (1ml) kosztuje 600 zł.