Halloween z MediartClinic: Wampirzy Lifting w dniach 28 – 31 października – 50% OFF!

Zastanawiasz się nad halloweenową kreacją? Podpowiadamy: w tym roku zostań królową wampirów! Aby zachować wieczną młodość i urok, wcale nie musisz kąpać się we krwi czy odprawiać magicznych rytuałów – wystarczy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Magicznymi efektami wampirzego liftingu, które są widoczne nie tylko po zmroku, chwalą się takie celebrytki, jak Kim Kardashian czy top modelka Bar Refaeli. Poczuj się jak gwiazda i zapisz się na zabieg odmładzania skóry czynnikami wzrostu i własnymi komórkami macierzystymi w dniach 28 – 31 października 2019, a otrzymasz rabat -50%!

Wampirzy Lifting – szczegóły promocji

Każdy Pacjent, który w dniach 28 – 31 października 2019 umówi się na zabieg CGF komórki macierzyste, otrzyma od nas wyjątkową zniżkę:

Promocja na pełny zabieg Wampirzego Liftingu

– 20 % OFF!

Wampirzy Lifting – na czym polega zabieg?

Wampirzy Lifting, czyli osocze bogatopłytkowe pobierane z krwi pacjenta, to bezpieczny i efektowny sposób wykorzystywany w mezoterapii igłowej. Osocze bogatopłytkowe zawiera duże ilości namnożonych płytek krwi, co pobudza regenerację skóry. W medycynie estetycznej ma ono niemal nieograniczone zastosowanie. Skoncentrowane Czynniki Wzrostu (CGF – Concentrated Growth Factors) to zabieg wykorzystywany w medycynie regeneracyjnej i estetycznej. Dzięki czynnikom wzrostu  oraz komórkom macierzystym pozyskanym z własnej krwi Pacjenta, terapia CGF pozwala zwalczyć takie problemy jak: drobne zmarszczki, utrata jędrności skóry, a nawet wypadanie włosów.

Wampirzy Lifting – czytaj więcej.

cgf efekty


Halloween już tuż tuż! Nie czekaj i zadzwoń do nas jeszcze dziś lub zostaw wiadomość, a my oddzwonimy w sprawie promocji!

tel: 530 578 888

mail: INFO@MEDIARTCLINIC.PL