Klinika medycyny estetycznej

MediArt Clinic – nasza filozofia:

Na to, kim jesteśmy i jak wyglądamy, ma wpływ wiele czynników – styl życia, dieta, życie osobiste i zawodowe. Na naszą niekorzyść działa czas, który przynosi ze sobą utratę jędrności i elastyczności skóry, zmniejszenie ilości tkanki podskórnej czy zmiany w układzie kośćca. Dotykają nas również różnorodne przypadłości, jak przebarwienia, cellulit czy nadwaga. Mimo zmian fizycznych bardzo często pozostajemy młodzi i piękni duchem – brakuje nam zatem harmonii, co w znaczącym stopniu wpływa na obniżenie jakości życia.

Medycyna estetyczna to starania, jakie podejmujemy w naszej klinice w Poznaniu, by nasi Pacjenci mogli osiągnąć równowagę pomiędzy wewnętrznym poczuciem młodości i zdrowiem a pięknem zewnętrznym. Wieloletnie doświadczenie, a także szczególne wyczucie estetyki, pozwalają nam w sposób naturalny i zrównoważony wydobyć piękno z każdej osoby, która pragnie zmian na lepsze.

W wyjątkowy sposób cenimy sobie konsultacje, podczas których poznajemy Pacjentów, ich styl życia, stan zdrowia oraz oczekiwania i nadzieje. Dzięki takiej rozmowie zyskujemy wiedzę niezbędną do przeprowadzenia stosownych zabiegów, Pacjenci zaś poczucie bezpieczeństwa i pewność, że oddają się w ręce specjalistów. Chcemy uszczęśliwiać, dodawać pewności siebie, wydobywać piękno – po prostu spełniać marzenia.

Założycielka MediArt Clinic w Poznaniu, Agnieszka Krupińska należy do grona specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej. W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne i innowacyjne metody. Od lat dzieli się także wiedzą i umiejętnościami z innymi lekarzami medycyny estetycznej z całej Polski, prowadząc specjalistyczne szkolenia i kursy.

Agnieszka Krupińska jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie otrzymała dyplom i tytuł lekarza stomatologa. Doskonaliła wiedzę i umiejętności uczestnicząc w wielu prestiżowych kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Posiada liczne dyplomy i certyfikaty poświadczające jej umiejętności. Swoją wiedzę pogłębiała pod kierunkiem poważanego w środowisku medycyny estetycznej praktyka – dr n. med. Wojciecha Maruszy. Na swoim koncie posiada współpracę z renomowanymi klinikami na terenie całej Polski, a także Indii, gdzie praktykowała w znanym ośrodku medycyny estetycznej w Kerala. Wiedzą i umiejętnościami dzieli się z innymi adeptami sztuki lekarskiej jako główna konsultantka w Polsce, jednej z najlepszych firm kosmetycznych z dziedziny medycyny estetycznej na świecie.