Feminity – młoda i piękna skóra

feminity efekty

Feminity - informacje i wskazania

Czym jest zabieg Feminity?

Feminity jest pierwszym prewencyjnym zabiegiem anti-aging. Zawiera liczne składniki aktywne, między innymi Survicode, który chroni komórki macierzyste, Phyto-Age, który przywraca skórze równowagę hormonalną czy nawilżający Reviviscence. Dzięki niemu, pozbędziesz się problemów spowodowanych zaburzeniami hormonalnymi, takich jak nadwrażliwość i suchość, zachowasz piękną i młodą skórę na dłużej.

 • DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG?

Zabieg Feminity przeznaczony jest dla kobiet w wieku od 25 do 45 lat, a więc zarówno dla skóry młodej, jak i dojrzałej. Cykliczne zmiany hormonalne, zaburzenia wydzielania hormonów, dotyczące kobiet w tym wieku, mogą przyczyniać się do odwodnienia, utraty gęstości skóry, jej zwiotczenia i wystąpienia zmarszczek.

FEMINITY W SKRÓCIE

 • prewencyjny zabieg anti-aging
 • równowaga hormonalna skóry
 • ochrona komórek macierzystych, dzięki aktywacji niezbędnych dla ich życia protein
 • nawodnienie skóry

ZALECANA KURACJA DOMOWA

 • Oczyszczanie: C Infusion Cleanser
 • Wygładzenie/Nawilżenie: Peptide Line Corrector / Feminity NUTRI-HORMONE
 • Pielęgnacja oczu: Peptide Eye Firming Serum

Feminity – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Podstawą do opracowania zabiegu były wieloletnie badania naukowców w zakresie hormonokosmetyki i biologii komórkowej. Naukowcy obserwowali, jak ciało kobiety reaguje na poszczególne fazy cyklu miesięcznego, a przede wszystkim, jaki wpływ na skórę ma wydzielanie hormonów.

Szybkość i trwałość efektów

Efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu. Każdy kolejny, sprawia, że są one trwalsze.

Komfort

Starannie opracowane kosmetyki i stosowanie przez specjalistę masażu, sprawiają że zabieg jest bardzo komfortowy.

Stosunek cena/jakość

Zabieg wykonywany jest przez specjalistów, którzy używają do niego wysokiej jakości kosmetyków francuskiej marki Ericson Laboratoire. Cena jest więc adekwatna do jakości i rezultatów zabiegu.

 

Feminity – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
Pacjentka jest po zabiegu zdolna do wykonywania codziennych obowiązków, jej skóra jest zregenerowana. Przez pierwsze dni należy stosować preparaty według zaleceń kosmetologa, a także unikać opalania.
Powtarzalność
Terapia obejmuje ok. 6 zabiegów, liczba ta jest ustalana indywidualnie. Zabiegi powinny być wykonywane z około tygodniową przerwą.
Feminity – komentarz eksperta

Ratunek dla kobiet młodych i dojrzałych

Dziś wiemy, że nasza skóra nie jest obojętna na zmiany hormonalne w organizmie. To one mogą być przyczyną odwodnienia skóry, które powoduje jej wiotczenie, utratę gęstości i przyspiesza proces starzenia. Dodatkowo, z wiekiem, nasza skóra stopniowo traci zdolność do samoregeneracji. Zabieg Feminity jest ratunkiem dla kobiet młodych i dojrzałych.

Krok po kroku – jak działa Feminity?

 

11

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg rozpoczyna się demakijażem. Na oczyszczoną twarz, stosuje się dostosowany do rodzaju skóry peeling.

 

22

Aplikacja serum i długi masaż twarzy

Następnie, na twarz i szyję nakładane jest serum, po czym, wykonywany jest długi masaż twarzy. Skóra jest wtedy gotowa na nałożenie maski. 

 

33

Nałożenie maski

Na twarz zostaje nałożona odżywcza maska. 

 

44

Końcowy masaż twarzy

Po usunięciu maski, na zakończenie, twarz znów jest delikatnie masowana.

 

Feminity - zasada działania

Przywrócenie równowagi hormonalnej i ochrona komórek macierzystych

Zabieg przywraca równowagę hormonalną i chroni komórki macierzyste, przez produkcję niezbędnych dla ich życia protein. Dzięki temu, pozwala dłużej cieszyć się młodą, piękną skórą.

Feminity – przebieg zabiegu

1

Konsultacja wstępna

Na pierwszej wizycie zostaje przeprowadzony wywiad z Pacjentką, który pomaga określić problem i ogólny stan zdrowia. Kosmetolog, udziela natomiast informacji o przebiegu i efektach zabiegu.

2

Przygotowanie do leczenia

Na podstawie zebranych informacji, ustalany jest plan terapii. Specjalista udziela Pacjentce wskazówek, dotyczących pozabiegowej pielęgnacji skóry.

3

Przeprowadzenie zabiegu

Przeprowadzony zostaje kilkuetapowy zabieg. Cała procedura trwa około 75 minut.

4

Kontynuacja terapii

W zależności od potrzeb, ustalana jest liczba kolejnych zabiegów i ich terminy.

Obszary zabiegowe

Image
Twarz
Szyja
Image
Dekolt

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Czy są jakieś przeciwwskazania do zabiegu?

  Niestety nie każda Pacjentka może poddać się zabiegowi. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są  głównie choroby nowotworowe i infekcje wirusowe, np. aktywny wirus opryszczki. Opinia o tym, czy przeprowadzenie zabiegu jest mozliwe, jest wydawana po konsultacji w naszej Klinice.

 • Jak należy przygotować się do zabiegu?

  Zabieg Feminity nie musi być poprzedzony żadnymi przygotowaniami ze strony Pacjenta. Jedynym zaleceniem w czasie okołozabiegowym, jest picie dużej ilości wody.

 • Jakimi kosmetykami należy pielęgnować skórę po zabiegu?

  Po zabiegu zaleca się stosowanie kosmetyków marki Ericson Laboratoire. Produkty tej marki są używane w czasie zabiegu.

   

 • Feminity - opinie

  Moje problemy ze skórą zaczęły się około 2 lata temu, gdy urodziłam dziecko. Nie wiedziałam co jest przyczyną suchości, więc nieprawidłowo z nią walczyłam. O tym, że to hormony mogą powodować te zmiany dowiedziałam się od lekarza. Zdecydowałam się na zabieg i nie żałuję. Moja skóra wreszcie wygląda zdrowo, a ja nie wyglądam już na starszą niż jestem!

  Magda, lat 31

  Mam cerę dojrzałą i dopóki nie wybrałam się do specjalisty, byłam przekonana że to wiek jest przyczyną braku jędrności i marszczenia się skóry. Okazało się, że bezpośrednią przyczyną jest zaburzenie równowagi hormonalnej. Dzięki zabiegowi Feminity, stan mojej skóry znacznie się poprawił.

  Lucyna, 44 lata

Feminity – Cena

Obszar zabiegowyCena
Twarz, szyja, dekolt300 zł