Doskonała metoda regeneracji włosów! Linia pielęgnacyjnych preparatów CRLAB

Kosmetyki CRLAB - informacje i wskazania

Kosmetyki CRLAB – kuracja przeciw wypadaniu włosów, odżywiająca, regenerująca

Problemy z włosami to dość powszechny temat – może to być nadmierna utrata włosów, łupież, słabe, łamliwe włosy z rozdwajającymi się końcówkami. Niezależnie od problemu nasza skóra głowy i włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji oraz traktowania. Należy pamiętać, że na włosy mają wpływ czynniki hormonalne, stres, stosowanie nieodpowiednich preparatów, nadmierne obciążanie włosów zabiegami (farbowanie, suszenie, prostowanie), a także dieta czy różne schorzenia ogólne. Problem wypadania włosów czy pogorszenia ich kondycji, a co za tym idzie wyglądu, dotyczy osób w różnym wieku, zarówno pań, jak i panów. Aby zadbać o stan swoich włosów, warto zastosować kurację kosmetykami CRLAB, która jest skuteczna w przypadku wielu odmiennych problemów.

 • Na czym polega kuracja kosmetykami CRLAB?

Kosmetyki CRLAB to preparaty, które umożliwiają rozwiązanie wielu problemów naszych pacjentów. Specjalnie skonstruowane linie lecznicze służą eliminowaniu poszczególnych defektów/dolegliwości. Istnieją następujące linie preparatów:

 • linia zwalczająca wypadanie włosów,
 • linia przeciwłupieżowa,
 • linia normalizująca,
 • linia do codziennej pielęgnacji,
 • linia do intensywnej pielęgnacji,
 • linia do odbudowy i regeneracji.
 • Jakie są wskazania do zastosowania kuracji z kosmetykami CRLAB?

Przeprowadzenie terapii z użyciem preparatów CRLAB skuteczne jest w przypadku występowania problemów, takich jak:

 • łysienie, nadmierna utrata włosów,
 • łupież tłusty/suchy,
 • świąd skóry,
 • suche włosy,
 • rozdwajające się końcówki.

KURACJA KOSMETYKAMI CRLAB W SKRÓCIE

 • odżywienie i wzmocnienie włosów,
 • szybkie efekty,
 • prosta terapia,
 • stymulacja odrostu włosów.

Kuracja preparatami CRLAB – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Kuracja preparatami poszczególnych linii CRLAB jest bezpieczna i skuteczna.

Preparaty zastosowane w kuracji zostały wzbogacone o liczne substancje aktywne naturalnego pochodzenia, pomagające usunąć liczne problemy dotyczące włosów i skóry głowy. W skład kosmetyków wchodzą: olejki eteryczne, izoflawony soi, hydrolizowany kolagen, komórki macierzyste rododendronu, wyciągi z awokado, ekstrakt z alg, kwas azelainowy, komórki macierzyste szarotki alpejskiej i wiele innych. Dzięki swym właściwościom eliminują nadmiar sebum, łagodzą świąd, podrażnienia, zapobiegają namnażaniu się drobnoustrojów, usuwają toksyny. Preparaty przywracają witalność i naturalną objętość włosów, hamują ich wypadanie poprzez wzmocnienie cebulek włosowych.

 

 

Szybkość i trwałość efektów

Regularne stosowanie preparatów z linii CRLAB gwarantuje zadowalające efekty. Badania potwierdzają, że po 3 miesiącach kuracji u pacjentów zaobserwowano pogrubienie włosów o 17-23%.

Komfort

Stosowanie preparatów CRLAB jest wygodne i bezproblemowe. Kosmetyki z linii Odbudowa i Ochrona pomagają także modelować włosy i dbać o dobrze ułożoną fryzurę.

Stosunek cena/jakość

Kuracja preparatami CRLAB przynosi zadowalające rezultaty. Nasi pacjenci mają do wyboru wiele różnych kosmetyków, jak: pre szampony, szampony, odżywki, peelingi, maski, serum, pianki, balsamy, olejki, kremy, ampułki. Mogą wybierać całe kuracje miesięczne, czyli zestawy preparatów, lub pojedyncze kosmetyki w zależności od istniejącego problemu.

 

Kuracja kosmetykami CRLAB – opinie eksperta

Czas kuracji
Czas kuracji uzależniony jest od stopnia nasilenia problemu. Przy niektórych dolegliwościach efekty zauważalne są już od pierwszego zastosowania, w innych przypadkach potrzeba dłuższego aplikowania preparatów, np. przez 3-4 miesiące.

 

Powtarzalność
Preparaty CRLAB można włączyć do codziennej pielęgnacji.
Preparaty CRLAB - komentarz eksperta

Gęste, zdrowe i lśniące włosy

Kuracja specjalistycznymi preparatami jest prosta do zastosowania. Wystarczy kilka minut dziennie, aby pozwolić działać aktywnym substancjom zawartym w kosmetykach i rozwiązać problem. Kuracje kompleksowe są tak skonstruowane, aby zabiegi przeprowadzać 1-2 razy w tygodniu, zaczynając od nałożenia pre szamponu, a następnie wykonania masażu. Dopiero po kilkunastu minutach przychodzi czas na umycie głowy szamponem i nałożenie aktywnych substancji z ampułek. Na poszczególne problemy z włosami stosujemy odpowiednią kurację, czyli specjalny zestaw preparatów z substancjami aktywnymi. Ich użycie gwarantuje wzmocnienie włosów, odżywienie, zahamowanie łysienia, a także poprawę ich kondycji – zagęszczenie, porost, piękny wygląd.

Krok po kroku – jak działa kuracja preparatami CRLAB

 

11

Wstęp do kuracji

Pierwszym krokiem jest nałożenie tzw. pre szamponu, który rozprowadzamy na skórze głowy przed myciem, następnie wykonujemy masaż skóry głowy.

22

Zastosowanie szamponu

Po 15 minutach myjemy głowę szamponem i obficie spłukujemy.

33

Zastosowanie ampułki z substancją aktywną

Podczas stosowania preparatu można odczuwać pieczenie, jednak mija ono po 15-20 minutach.

 

Kuracja preparatami CRLAB - zasada działania

Skuteczna kuracja, spektakularne efekty!

Kuracja preparatami specjalistycznymi CRLAB pomaga wyeliminować problemy, takie jak łupież tłusty, suchy, wypadanie włosów, świąd skóry, podrażnienia typu zaczerwienienie. Kosmetyki pomagają poprawić kondycję włosów, zagęszczają je, sprawiają, że są nawilżone, błyszczące, zdrowe. Jeśli pacjent ma kłopoty z łupieżem czy wypadaniem włosów, ma możliwość zastosowania kompleksowej kuracji (2 zabiegów w tygodniu) przez miesiąc. Jeśli pacjent chce po prostu poprawić kondycję włosów, odpowiednio o nie zadbać, wzmocnić, ma do wyboru różnego rodzaju preparaty ułatwiające dbanie o skórę głowy i włosy, układanie ich, zapewniające ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie UV.

Przebieg kuracji preparatami CRLAB

1

Konsultacja wstępna

Ocena problemu pacjenta oraz stanu włosów i skóry głowy.

2

Przygotowanie do leczenia

Dobranie odpowiedniego zestawu preparatów lub pojedynczych kosmetyków.

3

Przeprowadzenie zabiegu

Zastosowanie preparatów zgodnie z wytycznymi.

4

Efekty

Zlikwidowanie problemu oraz poprawa kondycji włosów.

Obszary zabiegowe

Image
Skóra głowy
Brwi

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Czy preparaty są bezpieczne?

  Wszystkie preparaty powstały na bazie naturalnych składników, nie zawierają parabenów ani detergentów SLES.

 • Jak stosować preparaty?

  Kuracja jest bardzo prosta w przeprowadzeniu, ponieważ kosmetyki to szampony, maski, pianki czy plastry, które naklejamy u podstawy szyi na 12 godzin. Stosowanie kosmetyków nie różni się niczym od stosowania zwykłych preparatów do codziennej pielęgnacji.

 • Kuracja preparatami CRLAB - opinie

  Od kilku lat nie mogłem poradzić sobie z przetłuszczającymi się włosami. Próbowałem wielu preparatów, szamponów, ale nic nie pomagało. Byłem już zmęczony próbami. W końcu postanowiłem sprawdzić, czy kuracja preparatami CRLAB działa. Nie mogłem uwierzyć, ale moje włosy odżyły, przestały być tłuste, wyglądają naprawdę na zdrowe. Kuracja nie jest uciążliwa czy męcząca, preparaty stosuje się w prosty sposób. Najważniejsze jest jednak to, że naprawdę działają.

  Piotr, 30 lat

CRLAB – Cena

Obszar zabiegowyCena
Skóra głowyCena ustalana indywidualnie. Prosimy o kontakt z recepcją.

Linie kosmetyków CRLAB dostępne w naszej ofercie

Linia zwalczająca wypadanie włosów

Linia przeciwłupieżowa, nawilżająca

Linia normalizująca

Codzienna pielęgnacja

Odbudowa i ochrona

Kosmetyki CRLAB – czytaj więcej