regeneracja skory

Retexture Brite Peel Dermaquest – holistyczna terapia wybielająco-ujedrniająca!

Retexture Brite Peel - informacje i wskazania

Terapia Retexture Brite Peel gwarantuje usunięcie przebarwień na poziomie 60-80%, a dodatkowo wyrównuje koloryt oraz ujędrnia skórę, spłyca zmarszczki i wygładza. Skuteczność zabiegu opiera się na kolejnych etapach, połączonych ze sobą i skutecznie się uzupełniających. Zabieg wykonany w gabinecie zapoczątkowuje kurację, którą należy kontynuować w domu.

 • Na czym polega holistyczna terapia wybielająco-ujędrniająca?

Zabieg Retexture Brite Peeling to terapia wybielająco-ujędrniająca o ponadprzeciętnej efektywności. W terapii wykorzystywana jest dobroczynna moc wysokich stężeń alfa i beta-hydroksykwasów, heksylorezorcynolu i retinolu. Zabieg przeznaczony jest dla osób, których dotknął problem przebarwień różnego pochodzenia, ale także dla tych, których skóra utraciła jędrność i elastyczność i tych, które zmagają się z efektami fotostarzenia się skóry. Laboratorium DermaQuest to amerykańska marka, dostarczająca kosmeceutyki medyczne, które łączą w sobie technologię liposomów, moc roślinnych komórek macierzystych, czystego retinolu, witaminy C i kwasu ferulowego, będącego silnym antyoksydantem.

 • Jakie są wskazania do wykonania zabiegu Retexture Brite Peel?

Kuracja przeznaczona jest dla osób, które mają kłopoty ze skórą:

 • z przebarwieniami posłonecznymi,
 • z przebarwieniami hormonalnymi,
 • z przebarwieniami pozapalnymi,
 • z efektami fotostarzenia,
 • z utratą jędrności i elastyczności,
 • z nierównością struktury skóry.

RETEXTURE BRITE PEEL W SKRÓCIE

 • niezwykła skuteczność
 • bezpieczeństwo
 • wyrównanie kolorytu
 • ujędrnienie i wygładzenie

ZALECANA KURACJA DOMOWA

 

 • Oczyszczanie: SkinBrite Facial Cleanser
 • Nawilżanie: SkinBrite Cream
 • Zwalczanie przebarwień: Retexture Serum / SkinBrite Serum
 • Ochrona UV: Sheer Znic SPF30 Nude / Sun Armor SPF 50

Retexture Brite Peel – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Serię zabiegów można powtarzać dwa razy do roku. Kuracja jest bezpieczna, istnieje jedynie kilka przeciwwskazań do jej wykonania. Zabieg zapoczątkowany w gabinecie, kontynuowany jest w domu, co świadczy o jego nieinwazyjności.

Szybkość i trwałość efektów

Seria zabiegów to 3 sesje w odstępach 28 dni. Decydując się na terapię, należy uwzględnić jej kontynuację w domu. Przejście przez cały proces zapewnia rozjaśnienie przebarwień nawet o 60-80%, a także ujędrnienie, uelastycznienie skóry, wygładzenie i eliminację efektów fotostarzenia.

Komfort

Zabieg jest bezbolesny i komfortowy dla pacjentów. Polega na nakładaniu kolejnych substancji aktywnych, które spełniają swoje zadanie docierając w głąb skóry, a także działając powierzchownie.

Stosunek cena/jakość

Holistyczna terapia wybielająco-pojędrniająca przynosi niezwykłe efekty. zastosowanie kwasów przyspiesza przejście melaniny do wyższych warstw naskórka, który ulega eksfoliacji. Dodatkowo w skórę wprowadzane są składniki, które hamują syntezę melaniny oraz ograniczają jej dystrybucję do naskórka. Czysta forma retinolu aktywuje syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, dzięki czemu zmarszczki ulegają spłyceniu, a skóra staje się bardziej jędrna i napięta.

Retexture Brite Peel – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
Skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu. Jest to złuszczanie na poziomie od umiarkowanego po intensywne. Po zabiegu włączyć należy do domowej pielęgnacji specjalne serum, które należy stosować aż do kolejnego zabiegu, który powtarzamy za około 28 dni.
Powtarzalność
Zabieg możemy stosować dwa razy do roku. Cała kuracja to minimum 3 zabiegi co 28 dni.
Retexture Brite Peel - komentarz eksperta

Likwidacja przebarwień do 80%!

Terapia Laboratorium DermaQuest gwarantuje ponadprzeciętne rezultaty w specjalistycznej pielęgnacji skóry. Dla wszystkich, którzy zmagają się z przebarwieniami, niezależnie od ich pochodzenia, utratą jędrności oraz oznakami starzenia się skóry, przygotowano specjalną kurację z zastosowaniem aktywnych składników, które pomagają zwalczyć istniejące problemy. Kolejne etapy zabiegu to oczyszczanie, przygotowanie, peeling oraz nałożenie specjalistycznych preparatów. Obowiązkowo należy stosować kurację kontynuującą w domu. Efekty są naprawdę zadowalające: likwidacja przebarwień na poziomie nawet 80%, wygładzenie, spłycenie zmarszczek, ujędrnienie i uelastycznienie skóry.

Krok po kroku – jak działa Retexture Brite Peel?

 

11

Oczyszczenie skóry

Skóra pacjenta zostaje oczyszczona z wszelkich zanieczyszczeń i makijażu.

22

Przygotowanie do zabiegu

Przy pomocy specjalnych płatków ze skóry zostaje usunięty nadmiar sebum.

33

Wykonanie peelingu

Peeling eliminuje przebarwienia już w trakcie trwania zabiegu, dodatkowo działa antybakteryjnie i obkurcza ujścia gruczołów łojowych.

44

Terapia specjalistyczna

Nałożenie specjalistycznych preparatów pomaga poprawić strukturę skóry, ujędrnia ją, działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.

44

Ochrona

Nałożenie kremu, który pełni funkcję regeneracyjną, przyspiesza gojenie się ran, niweluje zaczerwienienia.

 

Retexture Brite Peel - zasada działania

Nowoczesna technologia liposomów!

Zabieg jest złożony i wieloetapowy, co przyczynia się do jego skuteczności. Kluczowym elementem zabiegu jest zastosowanie czystego retinolu w formie alkoholowej oraz aktywnego serum. Technologia liposomów pozwala na dogłębne i sukcesywne dostarczanie skórze substancji aktywnych nawet do kilkunastu godzin po zabiegu. Kontynuacja terapii w domu pozwala zredukować znacznie przebarwienia, dzięki inhibicji tyrozynazy, przyspieszeniu keratynizacji i zakwaszeniu środowiska naskórkowego.

Retexture Brite Peel – przebieg zabiegu

1

Konsultacja wstępna

Konsultacja wstępna pozwala ocenić stan skóry pacjenta oraz omówić przebieg zabiegu i ewentualne przeciwwskazania.

2

Przygotowanie do leczenia

Przed zabiegiem zostaje wykonany demakijaż, skóra zostaje oczyszczona z zanieczyszczeń.

3

Przeprowadzenie zabiegu

Po przygotowaniu skóry przeprowadzony zostaje peeling chemiczny oparty na bardzo silnych inhibitorach tyrozynazy.

4

Kuracja domowa

Po przeprowadzeniu zabiegu pacjent kontynuuje terapię w domu, stosując zalecone preparaty, zwłaszcza Retexture Serum, które niweluje przebarwienia.

Obszary zabiegowe

Image
Twarz

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania peelingu?

  Kuracja wybielająca nie powinna być przeprowadzana u osób uczulonych na retinol i aspirynę.

 • Czy są jakieś zalecenia pozabiegowe?

  W dniu zabiegu i następnego dnia nie należy zmywać twarzy wodą ani preparatami do demakijażu. Przez pierwsze dwa tygodnie należy stosować Serum Retexture codziennie lub co drugi dzień na noc. Następnie zgodnie z zaleceniami kosmetologa.

  Serum odstawiamy na 4 dni przed kolejnym zabiegiem.

 • Jakie efekty uzyskamy stosując kurację Retexture Brite Peel?

  Dzięki kuracji uzyskujemy efekt rozjaśnienia przebarwień, poprawę kolorytu skóry, spłycenie linii, zmarszczek, wyrównanie powierzchni naskórka.

 • Retexture Brite Peel - opinie

  Zabieg Retexture sprawił, że moja skóra uzyskała jednolity koloryt, przebarwienia zniknęły, a do tego stała się ona napięta, gładka, wszystkie drobne zmarszczki uległy spłyceniu. Zabieg trwał godzinę, ale najważniejsza była kuracją, którą musiałam zastosować w domu. Po przeprowadzeniu serii zabiegów uzyskałam dawno wyczekiwany efekt. Już nie muszę się martwić brzydkimi przebarwieniami. Polecam wszystkim!

  Helena, 45 lat

  Zaczęłam chorować na łysienie androgenne ok. 35 roku życia i od tamtej pory próbowałam wszystkiego. Były drogie preparaty, specjalna dieta od dietetyka, leczenie endokrynologiczne… Nic nie dawało efektu, a moje włosy były coraz bardziej przerzedzone. Bałam się jak operacyjnego przeszczepu włosów, ale miałam już dość. Na zagranicznym forum przeczytałam o jakiejś nowej metodzie, obejrzałam zdjęcia metamorfoz i wiedziałam, że to coś dla mnie. Kiedy dowiedziałam się, ze Smart Graft jest już dostępny w Polsce, nie wahałam się ani chwili. Trudno mi opisać jak się czułam, gdy kilka tygodni po zabiegu stanęłam przed lustrem i zobaczyłam, że moje włosy wyglądają tak jak dawniej. Są gęstsze, fryzura ma ładną objętość, a wszystko wygląda tak naturalnie – nikt by nie uwierzył, że mam za sobą przeszczep włosów! Naprawdę polecam każdemu!

  Izabela, 41 lat

   

   

Retexture Brite Peel – Cena

Obszar zabiegowyCena
Twarz320 zł