Hairmax

Laser Hairmax – grzebień hamujący wypadanie włosów. Domowa kuracja!

Hairmax - informacje i wskazania

Hairmax – laserowy grzebień w walce z łysieniem!

Hairmax to innowacyjne urządzenie do stosowania w domu. Hamuje wypadanie włosów, a jednocześnie wspiera ich wzrost i wzmacnia je. Laser przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, borykających się z problemem łysienia o różnym podłożu. Hairmax to bezpieczne urządzenie, posiadające amerykański atest FDA. Jego skuteczność potwierdzono badaniami klinicznymi na grupie ponad 400 kobiet i mężczyzn.

 • Na czym polega działanie laserowego grzebienia Hairmax?

Laser Hairmax wykorzystuje technologię LLLT (Low Level Laser Therapy). Delikatne światło lasera dociera do mieszków włosowych, podwyższa poziom energii komórkowej, zwiększa dopływ krwi, tlenu i substancji odżywczych do mieszków, a tym samym stymuluje wzrost włosów. Laser ma za zadanie przywrócić naturalny cykl życia włosa. Światło lasera jest światłem skoncentrowanym, o długości fali 625-740 nm. Laser Hairmax dostępny jest w formie:

 • opaski na głowę (Laserband 82) z 82 modułami laserowymi, przeznaczoną do stosowania 3 razy w tygodniu przez 90 sekund;
 • opaskę na głowę (Laserband 41) z 41 modułami laserowymi, przeznaczoną do stosowania 3 razy w tygodniu przez 3 minuty;
 • grzebień Ultima 12 Lasercomb z 12 modułami laserowymi do stosowania 3 razy w tygodniu przez 8 minut.
 • Jakie są wskazania do zastosowania terapii z użyciem laserowego grzebienia Hairmax?

Grzebień Hairmax stosowany jest w przypadku:

 • łysienia androgenowego,
 • utraty włosów po chemioterapii,
 • utraty włosów po ciąży,
 • jako terapia wzmacniająca włosy przed zabiegiem transplantacji włosów,
 • jako terapia wzmacniająca po zabiegu przeszczepu włosów,
 • potrzeby poprawienia kondycji włosów (włosy słabe, łamliwe, kruche),
 • konieczności zagęszczenia włosów.

TERAPIA GRZEBIENIEM HAIRMAX W SKRÓCIE

 • skuteczność na poziomie 93%,
 • niewielka liczba przeciwwskazań,
 • krótki czas zabiegu,
 • efekty już po 8 tygodniach,
 • atest FDA,
 • pionierska technologia,
 • kuracja domowa,
 • kompleksowa oferta (laser, suplementy, aktywator).

Laser Hairmax – charakterystyka zabiegu

 

Bezpieczeństwo

Laser Hairmax to nowatorska technologia umożliwiająca zastosowanie lasera w domu. Zabieg jest bezpieczny, polecany przez lekarzy i transplantologów. Laser przeszedł testy kliniczne i posiada amerykański atest FDA. Wszystkie produkty Hairmax mogą być stosowane w gabinetach lekarskich, trychologicznych, kosmetycznych, jak i w domu, samodzielnie przez pacjenta.

 

 

Szybkość i trwałość efektów

Zabiegi przynoszą efekty już po kilku tygodniach regularnego stosowania grzebienia Hairmax. Wypadanie włosów zostaje zahamowane, zastymulowany jest porost nowych włosów, które odrastają zdrowsze i mocniejsze. Efekty kuracji są trwałe, ale w celu ich podtrzymywania zaleca się powtarzanie zgodnie z zaleceniami specjalisty.

Komfort

Kuracja jest bezbolesna, komfortowa i przyjemna. Zabieg polega na przeczesywaniu włosów grzebieniem Hairmax.

Stosunek cena/jakość

Badania kliniczne potwierdzają skuteczność metody laserowego leczenia łysienia. Wysoka skuteczność, bezpieczeństwo zabiegu oraz wygoda przeprowadzania kuracji sprawiają, że Hairmax zyskuje coraz więcej zadowolonych użytkowników.

 

Laser Hairmax  (zatrzymanie łysienia, poprawa kondycji włosów) – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji; przeprowadza się go kilka razy w tygodniu przez kilka, kilkanaście minut, zgodnie z zaleceniami.
Powtarzalność
Po zakończonej kuracji warto wracać do zabiegów, aby utrwalić efekty. Należy je powtarzać zgodnie z zaleceniami lekarza lub specjalisty.
Hairmax – komentarz eksperta

Niezwykła skuteczność domowej metody!

Laser Hairmax daje rewelacyjne efekty, zatrzymując wypadanie włosów, a także wzmacniając je i poprawiając ich kondycję. Stosowany w przypadku łysienia różnego pochodzenia pomaga pacjentom w sposób bezstresowy, bezpieczny i nieinwazyjny uporać się z kłopotem. Co więcej, na kurację nie trzeba przeznaczać długich godzin, wystarczy kilkanaście minut kilka razy w tygodniu (3 razy po 15 minut). Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania terapii skojarzonej, co oznacza, że podczas użytkowania lasera możemy wykonać zabieg dodatkowy, jak mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, karboksyterapia. Warto też sięgać (w czasie laserowej terapii) po suplementy diety oraz specjalistyczne preparaty do pielęgnacji włosów. Urządzenia laserowe Hairmax stymulują włosy na każdym etapie ich wzrostu (anagen, katagen, telogen).

Hairmax – efekty przed i po

Krok po kroku – jak działa urządzenie Hairmax?

11

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie i uruchomienie urządzenia zgodnie z instrukcją użytkowania.

22

Naświetlanie skóry głowy

Urządzenie należy przesuwać po skórze głowy powoli, o 1,25 cm co 4 sekundy. Zegar wibracyjny wyznacza moment, w którym należy przejść do następnego miejsca.

33

Działanie lasera

Światło lasera działa na mieszki włosowe, poprawiając ich odżywienie, dotlenienie, ukrwienie, stymulując włosy do wzrostu.

44

Efekty

Efektem regularnych zabiegów jest zahamowanie wypadania włosów oraz wzrost zdrowszych, piękniejszych i silniejszych włosów.

 

Hairmax - zasada działania

Innowacyjność i niezwykłe efekty!

Kuracja łysienia przeprowadzona w domu? Tak, to możliwe dzięki innowacyjnemu urządzeniu, jakim jest grzebień laserowy Hairmax. Metoda pozwala na wyeliminowanie tak ważkiego problemu, jakim jest wypadanie włosów. Z najnowszej technologii mogą korzystać mężczyźni i kobiety, zarówno w domu, jak i specjalistycznych gabinetach lekarskich czy kosmetycznych. Terapia przynosi szybkie i spektakularne efekty, jest bezbolesna, nieinwazyjna. Wzmocnienie i przyspieszenie pożądanych rezultatów można osiągnąć, stosując dodatkowo suplementy diety oraz specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji włosów (np. aktywatory).

Grzebień Hairmax – przebieg zabiegu leczenia łysienia

 

1

Konsultacja wstępna

Ocena problemu i dobranie odpowiedniej kuracji.

2

Przygotowanie do leczenia

Pacjent/lekarz/specjalista przygotowuje urządzenie i uruchamia je zgodnie z wytycznymi.

3

Przeprowadzenie zabiegu

Pacjent/lekarz/specjalista przeczesuje włosy grzebieniem w odpowiednich odstępach czasu, pozwalając laserowi zadziałać.

4

Regeneracja skóry

Po przejściu przez serię zabiegów włosy przestają wypadać, odrastają zdrowsze i piękniejsze.

Obszary zabiegowe

Image
Skóra głowy
Brwi

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem Hairmax?

  Jedynymi przeciwwskazaniami są: ciąża, laktacja, przyjmowanie leków fotouczulających, rozrusznik serca i aktywna opryszczka.

 • Jakie korzyści osiągnę, stosując Hairmax?

  Laser nie tylko hamuje łysienie i wzmacnia włosy, lecz także zmniejsza stany zapalne, zwiększa szybkość odrostu włosów, normalizuje stan skóry głowy.

 • Laser Hairmax - opinie

  Miałem coś ponad 20 lat, gdy zaczęły wypadać mi włosy. Byłem młody, a łysiałem jak starszy mężczyzna i nie czułem się z tym dobrze. Chciałem wypróbować jakąś skuteczną, ale nieinwazyjną metodę. Długo szukałem, aż wpadł mi w ręce artykuł o Hairmax. Postanowiłem spróbować i nie zawiodłem się. Grzebień zadziałał rewelacyjnie. Nie dość, że przestałem tracić włosy, to te odrastające były znacznie grubsze i mocniejsze. Hairmax jest rewelacyjny!

  Krzysztof, 34 lata

Hairmax – Cena

Obszar zabiegowyCena
Skóra głowyCena ustalana indywidualnie. Prosimy o kontakt z recepcją.

Hairmax – skorzystaj z kodu rabatowego na zabieg!

 

Aby otrzymać 5% rabatu na zabieg HAIRMAX, wystarczy podać KOD Laser1074czytaj więcej.

Tagged under: