Leczenie łysienia

Dzięki takim terapiom, jak Mezoterapia igłowa, CGF czy Lipolifting możesz skutecznie walczyć z pierwszymi oznakami wypadania włosów. Wykorzystanie komórek macierzystych lub substancji witaminowych i regeneracyjnych, a następnie wstrzyknięcie ich w skórę głowy pozwala odżywić i wzmocnić istniejące cebulki oraz pobudzić do wzrostu kolejne.

Inne przełomowe terapie w walce z łysieniem to Smart Graft, czyli innowacyjny zabieg zagęszczania włosów; Regenera Activa, która polega na przeszczepie komórek skóry czy też Dr Cyj Hair Filler – wstrzyknięcie siedmiu peptydów z kwasem hialuronowym. Każda z kuracji dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb pacjenta i zapewnia spektakularne efekty w zagęszczaniu i wzmacnianiu włosów.

Leczenie wypadania włosów – jakich efektów możesz się spodziewać?

zahamowanie wypadania włosów

poprawa ukrwienia skóry głowy i pobudzenie do wzrostu nowych cebulek włosowych,

odżywienie i wzmocnienie cebulek włosów

wyraźne zwiększenie porostu włosów,

zwiększenie grubości i gęstości włosów oraz poprawa ich struktury,

wyleczenie istniejących stanów zapalnych skóry głowy,

regeneracja skóry głowy.

Leczenie łysienia

Łysienie to wstydliwa dolegliwość, która spotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Przyczyny wypadania włosów mogą być różne: silny stres, zła dieta obfitująca w mało odżywcze produkty, zaburzenia hormonalne, czy też zbyt częsta i intensywna stylizacja włosów. Nie bez znaczenia pozostają również kwestie genetyczne. Leczenie łysienia jest jednak możliwe! Nowoczesna medycyna oferuje bowiem różne rozwiązania pozwalające na skuteczne i efektywne leczenie łysienia androgenowego, z którym boryka się coraz więcej osób.

Leczenie łysienia komórkami macierzystymi wzmacnia istniejące cebulki, pobudza do wzrostu kolejne, a także skutecznie zatrzymuje wypadanie włosów. Co równie ważne, leczenie łysienia osoczem, które jest bogate w liczne składniki odżywcze, sprawia, że włosy wyrastają gęstsze, a także są silniejsze i zdrowsze.

Zgłoś się do naszej kliniki w Poznaniu, a nasi specjaliści wybiorą dla Ciebie skuteczną metodę leczenia łysienia. Nie zwlekaj z reakcją na problem – już na etapie przerzedzania się włosów jesteśmy w stanie zastosować skuteczną kuracje.

 

Leczenie wypadania włosów

Leczenie wypadania włosów w MediArt w Poznaniu dostosowujemy do potrzeb oraz problemów, z jakimi borykają się nasi pacjenci. Dzięki indywidualnemu podejściu, szczegółowemu wywiadowi zdrowotnemu, wyeliminowaniu czynników, które odpowiadają za osłabienie lub utratę włosów, a także zastosowaniu odpowiedniej kuracji, pomagamy uzyskać szybkie i spektakularne efekty. Takie holistyczne podejście jest kluczem do sukcesu i sprawia, że leczenie wypadania włosów przywraca uśmiech na twarzach naszych pacjentów i pozwala im znów cieszyć się pełnią życia.

 

Zabiegi na wypadanie włosów

Jeżeli dostrzegasz pierwsze symptomy, które świadczą o nadmiernym wypadaniu włosów, warto zawczasu zgłosić się do naszej kliniki na konsultację. Dzięki szybkiej reakcji jesteśmy w stanie wzmocnić obecne mieszki włosowe, zagęścić tworzące się prześwity, a także doradzić właściwą pielęgnację. Pamiętaj, że zabiegi na wypadanie włosów pozwolą cieszyć się z pięknych i gęstych włosów, ale również uchronią Cię przed poważniejszymi problemami w przyszłości.

Nowoczesna medycyna oferuje szereg innowacyjnych zabiegów, które gwarantują ponadprzeciętne efekty oraz widoczne zagęszczenie i poprawę jakości włosów. Jednym z nich jest Mezoterapia Dermaheal HL, która polega na obstrzykiwaniu skalpu specjalnym preparatem zawierającym aż 56 aktywnych substancji. Te ostatnie wzmacniają, regenerują oraz przyspieszają wzrost włosów, dzięki czemu możesz w szybki i prosty sposób zwiększyć ich grubość, gęstość, a także zniwelować prześwity.

Idealny zabieg na wypadanie włosów to również mezoterapia igłowa, a także CGF czy Cyj Hair Filler. Dzięki nim zahamujesz wypadanie włosów oraz wzmocnisz istniejące cebulki. Na szczególną uwagę zasługuje Cyj Hair Filler, którego efekty są widoczne już po 2 miesiącach od przeprowadzenia kuracji.

Skuteczną walkę z widocznym łysieniem umożliwiają też zabiegi Smart Graft oraz Regenera Activa. Pierwszy to nowoczesna i efektywna metoda zagęszczania włosów, polegająca na wszczepieniu cebulek w miejsce dotknięte łysieniem. Natomiast Regenera Activa to zabieg polegający na przeszczepie komórek skóry, które stymulują porost włosów.