Dr Majewska głównym szkoleniowcem na kongresie w Peru!

kwas hialuronowy - Poznan

Za nami konferencja poświęcona transferowi tłuszczu, która odbyła się w stolicy Peru – Limie. Dr Agnieszka Majewska z MediArt Clinic przeszkoliła ponad 30 lekarzy z Ameryki Południowej w zakresie nowoczesnych metod modelowania ciała i twarzy. 

Konferencja w Peru miała miejsce w dniach od 30 kwietnia do 5 maja. Jej tematem przewodnim były nowoczesne zabiegi przeszczepu tkanki tłuszczowej (lipofilling).  Specjaliści medycyny estetycznej z całego świata mieli okazję podzielić się wiedzą na temat najbardziej innowacyjnych metod modelowania sylwetki za pomocą autologicznej tkanki tłuszczowej.

Dr Agnieszka Majewska została zaproszona przez ambasadę Peru w charakterze głównego szkoleniowca jako jedyny lekarz z Europy. Założycielka jednej z najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce przeprowadziła szkolenie dla 32 lekarzy z Ameryki Południowej, zainteresowanych nowatorskimi zabiegami modelowania piersi i pośladków. Lekarze zgromadzeni w klinice chirurgii plastycznej w Limie, mogli poznać różne techniki i procedury zabiegowe, z których na co dzień korzystają Pacjenci MediArt Clinic. Są to terapie łączone lipofillingu, na które składają się takie zabiegi jak: lipotransfer, nici liftingujące i kwas hialuronowy.

Przebieg szkolenia i tym samym efekty pracy dr Agnieszki Majewskiej można zobaczyć na fotorelacji z wydarzenia.