Liposukcja brzucha

Dręczy cię uporczywa tkanka tłuszczowa zlokalizowana na brzuchu? Wstydzisz się zakładać dopasowane sukienki? A może masz problem z zapięciem się w spodniach? Bez obaw! Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej możesz pozbyć się miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej! Wszystko to za sprawą Lipolife 3G, za pomocą którego wymodelujesz i wyszczuplisz brzuch oraz podkreślisz talię. Co ważne, taki zabieg jest mało inwazyjny i bezbolesny, a jego pierwsze efekty są widoczne niemal od razu.

Liposukcja brzucha – efekty

Szybka redukcja tkanki tłuszczowej

Wyraźne zmniejszenie obwodów brzucha

Wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki

Zarysowana talia

Poprawa proporcji sylwetki

Liposukcja brzucha

Odznaczający się brzuch czy boczki to często spotykany problem. Potrafi on nie tylko wpłynąć na wybór ubrań, ale także skutecznie obniżyć samopoczucie i samoocenę. Co więcej, w jego przypadku dieta i ćwiczenia nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty, co jeszcze bardziej pogłębia kompleksy i negatywnie wpływa na postrzeganie siebie. Prężnie rozwijająca się medycyna estetyczna ma jednak do zaoferowania nowatorskie zabiegi, takie jak liposukcja brzucha, która skutecznie poradzi sobie z uporczywą tkanką tłuszczową zlokalizowaną wokół pasa. Co równie istotne, jest mało inwazyjna i w pełni bezpieczna.

Liposukcja brzucha bez skalpela? Tak! W naszej  ofercie znajdziesz rewolucyjny sposób na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej, który nie wymaga inwazyjnej i obciążającej organizm operacji plastycznej. Co więcej, liposukcja brzucha i boczków pozwoli ci, poza wysmukleniem sylwetki, odzyskać pewność siebie i radość z zabawy modą.

Co to jest liposukcja brzucha?

Jak się pozbyć tłuszczu z brzucha? Nieodzownymi elementami, które pomagają zredukować masę ciała i usunąć nadmiar tłuszczu z brzucha, są zbilansowana dieta oraz ćwiczenia. Połączenie codziennej aktywności fizycznej z właściwym odżywianiem przynosi z czasem efekt w postaci spadku wagi, jednak może nie poradzić sobie z miejscowo zlokalizowaną tkanką tłuszczową. Ta niestety bywa oporna na dietę i ćwiczenia, dlatego wówczas warto zdecydować się na usuwanie tłuszczu z brzucha za pomocą liposukcji. Dzięki niej możliwe jest modelowanie sylwetki, a także pozbycie się, i to bez użycia skalpela, miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

Co to jest liposukcja brzucha? W MediArt Clinic korzystamy z nowoczesnego urządzenia – Lipolife 3G, które zrewolucjonizowało medycynę estetyczną i podejście do odsysania tłuszczu. Dzięki niemu nie jest konieczna, tak jak dotychczas, inwazyjna liposukcja czy plastyka brzucha. Urządzenie Lipolife 3G zapewnia usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha, boczków czy bioder za pomocą lasera. Pozwala to zmniejszyć inwazyjność zabiegu, a także zachować komórki tłuszczowe, które mogą zostać wykorzystane do modelowania ciała. Co ważne, w porównaniu z klasycznym, mechanicznym odsysaniem tłuszczu, liposukcja i plastyka brzucha za pomocą LipoLife 3G zapewnia porównywalne, a niekiedy nawet lepsze efekty, a przy tym jest bezpieczniejsza i bezbolesna.

Liposukcja brzucha – efekty

Tkanka tłuszczowa gromadząca się wokół pasa to duży problem, który wpędza w kompleksy i często nie pozwala w pełni korzystać z uroków życia. Dla wielu osób dużym problemem jest założenie bikini na plaży, kostiumu na basenie czy nawet pokazanie się partnerowi w sypialni. Co więcej, z odkładającą się tkanką tłuszczową wokół pępka zmagają się nie tylko osoby z nadwagą, ale również te szczupłe.

Zabiegiem, który może poprawić twoją samoocenę i zachęcić do śmielszego eksponowania ciała jest liposukcja brzucha. Efekty jakie osiągniesz za sprawą LipoLife dodadzą ci pewności siebie, a także pozwolą poczuć się atrakcyjnie we własnej skórze. Umów się zatem na wizytę do naszej kliniki, podczas której przeprowadzimy szczegółowy wywiad zdrowotny, a także odpowiemy na wszystkie pytania związane z liposukcją brzucha. Przed i po zabiegu to będziesz już inna ty, jednak na jego pełne efekty musisz poczekać około dwóch tygodni.