Liposukcja laserowa LipoLife 3G – jeszcze zdążysz przygotować swoje ciało na lato!

modelowanie sylwetki - zabiegi

modelowanie sylwetki - zabiegiW jaki sposób możemy zredukować miejscową otyłość na brzuchu, udach, ramionach czy plecach, z którą nie radzą sobie dieta i ćwiczenia fizyczne? Między innymi poprzez dostępną w naszej klinice w Poznaniu liposukcję laserową LipoLife 3G, którą wykonuje dr n. med. Jerzy Płaczkowski. To szybki i trwały sposób modelowania sylwetki, który pomoże skutecznie przygotować nasze ciało na sezon wakacyjny.

Liposukcja laserowa – czy to nie zbyt poważny zabieg?

Większości z nas liposukcja kojarzy się ze skomplikowaną operacją plastyczną, która naraża pacjenta na ból, długi okres rekonwalescencji, a także ryzyko różnorodnych powikłań pozabiegowych. Trzeba przyznać, że liposukcja nie należy do grupy ,,lunchowych” zabiegów, jednak takie urządzenia, jak LipoLife 3G, pozwalają całkowicie zrewolucjonizować myślenie o liposukcji. Zabieg charakteryzuje się minimalną inwazyjnością i nie naraża pacjenta na nieprzyjemne dolegliwości – terapia wymaga wykonania tylko niewielkich nacięć na skórze w celu wprowadzenia kaniuli ze światłowodem, zaś system znieczulający sprawia, że pacjent nie odczuwa bólu podczas zabiegu. W naszej klinice dbamy o wygodę i dobre samopoczucie pacjentów zarówno podczas zabiegu, jak i po jego zakończeniu, aby pacjent mógł jak najszybciej wrócić do formy.

Czy lipoliza laserowa to jedyne rozwiązanie na modelowania sylwetki?

Liposukcja laserowa to oczywiście nie jedyny sposób na poprawę wyglądu ciała. Nasi specjaliści mają do zaoferowania szeroki wachlarz zabiegów, które przynoszą równie dobre efekty. Liposukcja laserowa to jednak jeden ze skuteczniejszych i szybszych sposobów modelowania sylwetki, co potwierdzają opinie pacjentów i uzyskane przez nich efekty terapii. Bardzo ważne jest to, że w trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo obkurczana, co zapewnia zachowanie jej odpowiedniej elastyczności, pomimo odsysania znacznych ilości tłuszczu.

Liposukcja laserowa – efekty szybsze od diety i ćwiczeń

Ogromną zaletą liposukcji laserowej LipoLife 3G jest to, że jej pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, zaś finalne rezultaty osiąga się już po około 2-4 tygodniach. Jeśli zatem zależy nam na tym, aby uzyskać efekt perfekcyjnie wymodelowanej sylwetki jeszcze przed urlopem, mamy na to odpowiednią ilość czasu. Zabieg nie wymaga powtórzeń, chyba że pacjentowi zależy na pogłębieniu efektów. Rezultaty terapii są długotrwałe – nową sylwetką będziemy mogli cieszyć się przynajmniej przez kilka lat.

Liposukcja laserowa zamiast odchudzania?

Choć liposukcja laserowa przynosi dużo szybsze efekty niż stosowana w tym samym czasie dieta i ćwiczenia fizyczne, nie należy traktować jej jako alternatywnej metody odchudzania. To przede wszystkim skuteczny sposób na walkę z miejscową otyłością w wybranych okolicach ciała. Jeśli nie będziemy przestrzegać zasad zdrowego stylu życia, tkanka tłuszczowa może odkładać się w miejscach, które nie zostały poddane leczeniu.

Zapoznaj się z promocją na zabiegi modelowania sylwetki z MediArt Clinic w Poznaniu!

Dla pacjentów zainteresowanych przeprowadzeniem liposukcji laserowej LipoLife 3G mamy doskonałą wiadomość. Obecnie w naszej klinice w Poznaniu możecie wykonać ten zabieg 25% taniej! Zachęcamy do zapoznania się z warunkami promocji na stronie: Lipolife 3G – promocja w MediArt Clinic.