LPG International Convention 2018 już za nami!

W dniach 26-27 stycznia 2018 r. dr Agnieszka Majewska wzięła udział w Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który odbył się w przepięknej stolicy Monako – Monte Carlo. Kongres, gromadzący specjalistów medycyny estetycznej i anti-aging, był okazją do prezentacji nowatorskiego zabiegu odmładzania, modelowania i leczenia skóry twarzy i ciała, czyli Endermologie® LPG Alliance!

LPG International Convention w Monte Carlo to wielkie wydarzenie, na które corocznie przybywa około 10 tys. osób z ponad 120 krajów. Specjaliści dyskutują i dzielą się wiedzą na temat najbardziej innowacyjnych technologii podbijających świat medycyny estetycznej. Wśród ekspertów biorących udział w kongresie była również dr Agnieszka Majewska z MediArt Clinic w Poznaniu!

Jak co roku, wiele wykładów i konferencji poświęcono najnowszym zabiegom modelowania sylwetki, a zwłaszcza Endermologie® LPG Alliance. Jest to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Technologia ta wykorzystywana jest do wyszczuplania oraz modelowania sylwetki,ujędrniania i odmładzania skóry, redukcji cellulitu, a także do leczenia obrzęków, zastojów czy blizn. MediArt Clinic w Poznaniu to pierwsza klinika w Poznaniu i jedna z pierwszych klinik w Polsce, która włączyła do swojej oferty Endermologie® LPG. Lekarze i wystawcy obecni na kongresie w Monako dzielili się swoimi doświadczeniami dotyczącymi procedury zabiegu i jego efektów. Ich zdaniem, jest to jedna z bardzo nielicznych technologii, która może być powtarzana przez całe życie – bez obaw o jakiekolwiek skutki uboczne.  Zabieg Endermologie® LPG Alliance jest z powodzeniem stosowany zarówno na twarz, jak i na ciało. Ten rodzaj endermologii nie powoduje skutków ubocznych i jest bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży! Mimo ogromnego postępu medycyny estetycznej w ostatnich latach, tak wysoki poziom bezpieczeństwa jest wyjątkowo rzadki.

Więcej o zabiegu Endermologie® LPG Alliance możesz przeczytać tutaj.

Kongres w Monako był nie tylko okazją do rozmów o najnowszych technologiach zabiegowych, ale także do wymiany poglądów, opinii i inspiracji z największymi przedstawicielami branży beauty na świecie. Uczestnictwo dr Agnieszki Majewskiej w tym wydarzeniu pokazuje, że MediArt Clinic zapewnia najwyższy, światowy standard medycyny estetycznej i anti-aging dla swoich Pacjentów.

A oto kilka zdjęć z kongresu: