Łysienie plackowate

Łysienie plackowate

 

Ten rodzaj łysienia charakteryzuje się ogniskowym wypadaniem włosów, w efekcie czego powstają duże powierzchnie niepokryte owłosieniem. W miejscach, w których wypadają włosy, skóra nie jest objęta stanem zapalnym ani podrażniona.

W terapii łysienia plackowatego medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, w których na pierwsze miejsce zasługuje Mezoterapia igłowa DermaHeal HL oraz tzw. Wampirzy Lifting – Osocze bogatopłytkowe. W leczeniu łysienia wykorzystuje się także przeszczep włosów SmartGraft, przeszczep komórek skóry Regenera Activa oraz techniki Lipofillingu MicroNano Fat i Liftingu termicznego – Termoliftingu RF, które skutecznie hamują wypadanie włosów i wszelkie odmiany łysienia.

Regenera Activa

Zabieg polega na przeszczepie komórek skóry pobranych od Pacjenta do miejsc dotkniętych łysieniem.

Mezoterapia CGF

Skoncentrowane czynniki wzrostu i komórki macierzyste z krwi własnej Pacjenta podawane metodą mezoterapii.

Osocze bogtopłytkowe

Zabieg polega na pobraniu z krwi pacjenta osocza bogatopłytkowego i wstrzyknięcia w wybrane miejsce na ciele pacjenta.

Dermaheal HL

Skuteczność preparatu Dermaheal HL gwarantuje jego skład bogaty w aktywne składniki oraz wykorzystujący zaawansowaną biotechnologię. Produkt bogaty jest aż w 56 aktywnych składników.

Tulip Micronano Fat

Dzięki zawartości komórek macierzystych, wstrzyknięty w skórę głowy wypełniacz spełnia swoje podwójne zadanie inicjuje procesy regeneracji skóry i stymuluje porost włosów.

SmartGraft

SmartGraft to bezpieczna i niezwykle skuteczna technologia zagęszczania włosów, stosowana w leczeniu łysienia mężczyzn i kobiet.

Lipofilling

Terapia łysienia polegająca na pobraniu komórek macierzystych z organizmu pacjenta i ostrzykiwaniu skóry głowy.

 

 

Mezoterapia igłowa

Zabieg polega na wprowadzeniu za pomocą igły w skórę głowy pacjenta specjalnego preparatu z witaminami i substancjami odżywczymi.