Masaż masażowi nierówny. Poznaj wszystkie możliwości posiadanego przez nas urządzenia Endermologie LPG Alliance!

ednermologie lpg alliance - efekty

ednermologie lpg alliance - efektyMasaż to jeden z tradycyjnych sposobów na walkę z różnymi dolegliwościami. Dzięki dostępnemu w naszej klinice urządzeniu Endermologie LPG Alliance możliwe jest osiągnięcie kompleksowej poprawy wyglądu twarzy i ciała, a także ogólnego samopoczucia podczas pojedynczego zabiegu. Przedstawiamy wszystkie zalety masażu próżniowego!

Endermologie LPG Alliance – modelowanie sylwetki i masaż na cellulit

Endermologie LPG Alliance to urządzenie, które zostało stworzone przede wszystkim z myślą o skutecznym, bezpiecznym i bezbolesnym modelowaniu sylwetki. To jedno z niewielu urządzeń wykorzystywanych w gabinetach medycyny estetycznej, które pozwala skutecznie i nieinwazyjnie zwalczyć dysproporcje w sylwetce. Swoją skuteczność Endermologie LPG Alliance zawdzięcza unikalnej głowicy integrującej działanie ujędrniające, wyszczuplające i antycellulitowe, dzięki czemu zabieg jest w stanie rozwiązać zarówno problem cellulitu, jak i nadmiaru tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach na ciele czy braku sprężystości skóry. Endermologia jest zabiegiem, który docenili nie tylko zadowoleni efektami pacjenci, lecz także specjaliści medycyny estetycznej na całym świecie. Przemawia za tym całkowita bezinwazyjność, bezbolesność i naturalność zabiegu, którego efekty porównywalne są z efektami bardziej inwazyjnych zabiegów modelujących. Dzięki swojej delikatności w działaniu mogą z niej korzystać nawet pacjentki w ciąży.

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na zmarszczki

Endermologia, przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia w tej kategorii, czyli Endermologie LPG Alliance, to nie tylko doskonały sposób na pozbycie się cellulitu czy miejscowej otyłości, lecz także zmarszczek. Dzięki specjalnej końcówce urządzenia (dostosowanej do masażu twarzy), endermologia staje się też jedną ze skuteczniejszych terapii anti-aging. Masaż endermologiczny na twarzy pozwoli na wygładzenie zmarszczek i ujędrnienie skóry w całkowicie naturalny sposób, to znaczy poprzez stymulację skóry do odbudowy włókien kolagenu i elastyny, a także produkcji kwasu hialuronowego. Podobnie jak w przypadku masażu wykonywanego na powierzchni ciała, endermologia twarzy może stanowić doskonałą alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów, np. tych, przy których dokonuje się iniekcji (kwas hialuronowy, botoks).

Efekt terapeutyczny masażu próżniowego

Poza efektem wyszczuplania, ujędrniania skóry, redukcji cellulitu i odmłodzenia twarzy, endermologia spełnia też funkcję tradycyjnego masażu relaksacyjnego, pozwalając pozbyć się bólu mięśni i stawów, a także obrzęków, zastojów i nadmiaru toksyn. Masaż próżniowy idealnie radzi sobie z obrzękami i nadmiarem wody podczas drugiej fazy cyklu menstruacyjnego u kobiety.

Jeśli szukamy masażu, który pozwoli nam jednocześnie walczyć z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zmarszczkami, obrzękami i bólem mięśni czy stawów, endermologia będzie idealnym rozwiązaniem. To jeden z niewielu zabiegów łączących przyjemne z pożytecznym. Więcej informacji na temat masażu próżniowego znajdziecie na stronie: Endermologie LPG Alliance – Poznań.