Linerase  –  odmładzająca moc kolagenu

Linerase - informacje i wskazania

Na czym polega zabieg Linerase?

Linerase pozwala odbudować warstwę kolagenu, który odpowiada za jędrność, elastyczność i zdrowy wygląd skóry. Niestety z wiekiem jego ilość ulega stopniowej redukcji, czego efektem są zmarszczki oraz mało elastyczna, wiotka i cienka skóra, zmianie może również ulec owal twarzy. Linerase cofa te zmiany i głęboko regeneruje skórę.

 • Dla kogo przeznaczony jest zabieg Linerase?

Linerase rozwiązuje takie problemy jak:

 • zniszczona, pozbawiona jędrności skóra
 • zmarszczki
 • blizny potrądzikowe, zanikowe i pooperacyjne
 • rozstępy
 • rany i podrażnienia skóry
 • Efekty Linerase
 • widoczna biorewitalizacja skóry
 • zwiększona elastyczność i jędrność skóry
 • zmniejszona widoczność oznak starzenia się skóry
 • przyspieszone gojenie się ran i podrażnień skóry
 • zredukowane rozstępy

LINERASE W SKRÓCIE

 • głęboka regeneracja komórek
 • trwałe i szybkie efekty
 • odbudowa poziomu kolagenu typu I

Linerase – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Do przeprowadzenia zabiegu, wykorzystuje się rodzaj kolagenu, który najczęściej występuje w skórze. Jest to więc substancja bezpieczna, która nie wywołuje uczuleń i innych reakcji niepożądanych.

Szybkość i trwałość efektów

Efekty stają się widoczne już po 7-14 dniach. W celu osiągnięcia maksymalnych efektów zaleca się powtarzanie zabiegu od 2 do 4 razy z 2-tygodniowymi odstępami. Rezultaty utrzymują przez minimum rok, zaś w przypadku redukcji blizn – są trwałe.

Komfort

Zabieg Linerase jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, co sprawia, że jest praktycznie bezbolesny.  Preparat podaje się metodą iniekcji. Liczba nakłuć jest mniejsza niż przy klasycznej mezoterapii, co podnosi komfort zabiegu.

Stosunek cena/jakość

Efekt odmłodzenia twarzy utrzymuje się aż do 12 miesięcy. Dzięki temu, nie ma konieczności częstego powtarzania zabiegu, co sprawia że cena Linerase jest wyjątkowo atrakcyjna.

Linerase – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
Ewentualne skutki w postaci  zaczerwienienia, lekkiego świądu oraz obrzęku powinny ustąpić maksymalnie w ciągu 7 dni po zabiegu.
Powtarzalność
Zaleca się powtarzanie zabiegu od 2 do 4 razy z 2-tygodniowymi odstępami.
Linerase – komentarz eksperta

Niezawodna metoda odmładzania skóry

Już około 20 roku życia, ilość włókien kolagenowych zaczyna powoli spadać. Po przekroczeniu 35 roku życia, proces ten znacznie przybiera na tempie. Istnieją metody stymulacji produkcji kolagenu, ale tylko dostarczenie go z zewnątrz może skutecznie cofnąć powstałe oznaki starzenia. Preparat Linerase wnika głęboko w warstwy skóry i rekonstruuje jej tkankę łączną. Zewnętrznym przejawem tego procesu jest wyraźna poprawa elastyczności i napięcia skóry. Jest to wyjątkowo skuteczna i niezawodna metoda odmładzania skóry twarzy. Dodatkowo, Linerase pozwala skutecznie zredukować blizny, w tym rozstępy, wobec których większość zabiegów estetycznych jest całkowicie bezradna

Linerase – galeria

Krok po kroku – jak działa Linerase?

11

Przygotowanie do zabiegu

Lekarz przygotowuje pacjenta podając mu znieczulenie miejscowe.

22

Zastrzyk kolagenu

Preparat jest wprowadzany do skóry za pomocą specjalnej, cienkiej kaniuli..

33

Samoodnowa skóry dzięki mocy kolagenu

Kolagen wnika w warstwy skóry i rozpoczyna procesy regeneracyjne.Kolagen wnika w warstwy skóry i rozpoczyna procesy regeneracyjne.

44

Głęboka regeneracja skóry

W efekcie, skóra jest jędrna, napięta i nawilżona. Rozstępy i blizny stają się mniej widoczne.

Linerase - zasada działania

Potęga kolagenu!

Linerase uzupełnia niedobory kolagenu, który stanowi podstawowe białko w tkance łącznej. Kolagen typu I stanowi główną masę podporową skóry.Jego zewnętrzne wprowadzenie do tkanek skóry powoduje odtworzenie jej całej struktury podporowej. Jest to kluczowe dla przywrócenia elastyczności i napięcia skóry oraz redukcji blizn.

Linerase – przebieg zabiegu

1

Konsultacja wstępna

Na pierwszej wizycie, nasi specjaliści zapoznają się ze stanem pacjenta oraz zlecają ewentualne badania, które należy wykonać przed zabiegiem.

2

Plan leczenia

Przed pierwszym zabiegiem, tworzony jest dokładny harmonogram kuracji.

3

Pierwszy zabieg

Lekarz/specjalista dokonuje aplikacji preparatu i przekazuje pacjentom zalecenie pozabiegowe.

4

Kontynuacja terapii

Po zabiegu, lekarz/specjalista planuje z pacjentem wizytę kontrolną i jeśli zachodzi taka potrzeba – kontynuację kuracji.

Obszary zabiegowe

Image
Okolice oczu
Okolice ust
Policzki
Podbródek
Czoło
Image
Uda
Pośladki
Brzuch i biodra
Ramiona

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Czy wstrzykiwanie kolagenu jest bolesne?

  Przed aplikacją preparatu, wykonywane jest znieczulenie miejscowe. Dlatego iniekcje nie wywołują bólu. Linerase jest zabiegiem przyjemniejszym niż mezoterapia, ponieważ nie wymaga wykonania tak dużej liczby wkłuć.

 • Czy każdy może wykonać zabieg Linerase?

  Linerase należy do bardzo bezpiecznych zabiegów. Lista przeciwwskazań obejmuje jedynie:

  • choroby autoimmunologiczne
  • choroby nowotworowe
  • cukrzyca
  • skłonności do powstawania bliznowców
  • stany zapalne skóry w miejscach zabiegowych
  • w przypadku kobiet – ciąża i okres laktacji
 • Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu Linerase?

  Jak każdy zabieg wykonywany metodą iniekcji, po zabiegu Linerase skóra może potrzebować kilku dni na regenerację. Istnieje możliwość wystąpienia zaczerwienienia, lekkiego świądu oraz obrzęku w miejscach poddanych zabiegowi. Skutki te powinny ustąpić maksymalnie w ciągu 7 dni.

 • Linerase - opinie

  Od dawna szukałam zabiegu odmładzającego, który pozwoli mi pozbyć się zmarszczki między brwiami i wokół ust. Linerase sprawił, że moja twarz wygląda kilka lat młodziej, a jednocześnie efekt jest bardzo naturalny. Będę wracać do tego zabiegu, bo efekty są naprawdę spektakularne.

  Dorota, 47 lat

  Trenuję siłowo od prawie 20 lat. Kiedy zaczynałem, o kremach przeciw rozstępom jeszcze nikt nie słyszał. Brak pielęgnacji skóry w połączeniu z rozrostem mięśni sprawił, że na ramionach i klatce piersiowej pojawiły się widoczne szramy. Próbowałem walczyć z rozstępami różnymi kosmetykami, ale bez skutku. Dopiero ostrzykiwanie kolagenem sprawiło, że moje rozstępy stały się zdecydowanie mniej widoczne. Nawet te, które mam od wielu lat. Już poleciłem ten zabieg kilku kolegom z siłowni, którzy mają podobny problem.

  Irek, 39 lat

Linerase – Cena

Obszar zabiegowyCena
Ciało/twarzCena od 1500 zł w zależności od powierzchni zabiegowej.