wampirzy lifting Poznan

Mezoterapia osoczem Magellan – naturalne odmładzanie i leczenie łysienia

WAMPIRZY LIFTING POZNAN

SonoQueen - informacje i wskazania

Na czym polega terapia osoczem Magellan?

Osocze bogatopłytkowe pozyskiwane w systemie Magellan to nowoczesna terapia skóry z użyciem komórek macierzystych Pacjenta. System Magellan pozwala pozyskać (odseparować) nawet 2 miliony płytek krwi o wyjątkowo wysokim stężeniu, które są wykorzystywane do mezoterapii skóry. Mezoterapia osoczem PRP, zwana też wampirzym liftingiem przynosi rewelacyjne efekty w zabiegach anti-aging oraz w leczeniu łysienia.

 • Co wyróżnia osocze bogatopłytkowe Magellan?

Osocze bogatopłytkowe jest wykorzystywane w medycynie estetycznej od dawna, ale dopiero System Magellan pozwolił w pełni wykorzystać potencjał komórek macierzystych. Komputerowy Separator Komórkowy Magellan PRP System umożliwia uzyskanie maksymalnego stężenia terapeutycznego płytek krwi, dzięki czemu spektakularne efekty uzyskuje się już po pojedynczej mezoterapii. Separacja komputerowa zapewnia najwyższą precyzję i  eliminuje ryzyko uszkodzenia płytek. W rezultacie zabiegu, skóra przechodzi pełną rewitalizację. Obecne w osoczu czynniki wzrostu stymulują regenerację komórek skóry, co daje efekt odmłodzenia, ujędrnienia i liftingu skóry. Oprócz terapii anti-aging, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym daje świetne rezultaty w leczeniu łysienia u kobiet i mężczyzn.

 • Wampirzy lifting - wskazania:
 • utrata jędrności skóry
 • zmarszczki
 • zanik owalu twarzy
 • przebarwienia
 • łysienie
 • wypadanie włosów
 • słabe, rzadkie włosy

MEZOTERAPIA OSOCZEM MAGELLAN W SKRÓCIE

 • wampirzy lifting
 • leczenie łysienia
 • rewitalizacja skóry
 • szybkie i naturalne efekty

Mezoterapia osoczem Magellan – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

System Magellan jest w pełni zamknięty, co oznacza, że krew wykorzystywana do zabiegu jest całkowicie chroniona przed kontaktem z czynnikami zewnętrznymi. Na bezpieczeństwo wpływa też fakt, że do zabiegu wykorzystuje się autologiczny materiał, czyli własną krew Pacjenta, co oddala jakiekolwiek ryzyko uczulenia.

Szybkość i trwałość efektów

Tradycyjne metody separacji osocza wymagają zastosowania przynajmniej kilku zabiegów, aby uzyskać zadowalające efekty. W systemie Magellan, częstotliwość zabiegów jest znacznie mniejsza, ponieważ urządzenie pozwala uzyskać najwyższe stężenie terapeutyczne płytek krwi (nawet 2 mln na mikrolitr). Już po jednej iniekcji, dochodzi do redukcji zmarszczek, wyraźnej poprawy gęstości skóry oraz regeneracji cebulek włosów. W przypadku mezoterapii twarzy, pełen efekt utrzymuje się 8-12 miesięcy.

Komfort

Lifting skóry osoczem PRP nie należy do bolesnych zabiegów, dlatego zwykle nie stosuje się znieczulenia, choć można skorzystać z takiej opcji.  Ból podczas iniekcji trwa krótko i jest niezbyt intensywny. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by Pacjenci czuli się komfortowo przez cały czas trwania procedury. Co ważne, Pacjenci mogą wrócić do codziennej aktywności natychmiast po zabiegu.

Stosunek cena/jakość

Osocze bogatopłytkowe Magellan jest obecnie jedną z najbardziej skutecznych terapii, która daje szybkie rezultaty bez skutków ubocznych i bez inwazyjnych zabiegów. W cenie mezoterapii, Pacjenci otrzymują nie tylko piękny efekt wizualny, ale także poprawę ukrwienia skóry, odbudowę jej gęstości oraz regenerację cebulek włosów.

Mezoterapia osoczem Magellan – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
Bezpośrednio po zabiegu Pacjenci odzyskują pełną sprawność.
Powtarzalność
Już jeden zabieg daje oczekiwane rezultaty.
Osocze bogatopłytkowe Magellan – komentarz eksperta

Nowy wymiar terapii osoczem PRP

W medycynie estetycznej, osocze bogatopłytkowe posiada niemal nieograniczone zastosowanie. Jednak do tej pory, ograniczały nas niedoskonałości systemu separacji płytek krwi. Nowoczesna technologia Magellan pozwala nam osiągnąć niespotykane dotąd zagęszczenie płytek krwi, sięgające 2 000 000 HD PRP. Dzięki temu, możemy zmniejszyć częstotliwość zabiegów przy zachowaniu wspaniałych rezultatów. Udoskonalony system pozyskiwania materiału do mezoterapii nie tylko usprawnia pracę specjalistów, ale przede wszystkim gwarantuje Pacjentom szybsze, trwalsze i jeszcze bardziej efektowne rezultaty.

Osocze bogatopłytkowe Magellan – efekty przed i po

Krok po kroku – jak działa wampirzy lifting?

11

Pobranie materiału

Pierwszy etap to pobranie krwi od Pacjenta, która posłuży jako materiał do mezoterapii skóry lub do zabiegu przywracania owłosienia.

 

22

Separacja płytek krwi

Komputerowy Separator Komórkowy wyodrębnia poszczególne elementy morfotyczne krwi. Powstaje gotowy koncentrat leukocytarno – bogatopłytkowy, który zawiera komórki macierzyste Pacjenta.

33

Mezoterapia osoczem

Przygotowana krew jest aplikowana do skóry metodą iniekcji przy użyciu bardzo cienkiej igły. Ślady iniekcji ustępują stopniowo przez okres ok. 2 dni,

44

Regeneracja skóry

Skóra wchodzi w fazę odbudowy i zostaje zrewitalizowana. Poprawia się jej ukrwienie, a dodatkowo następuje wzmożona produkcja kolagenu.

Osocze bogatopłytkowe Magellan - zasada działania

Potęga płytek krwi!

Osocze bogatopłytkowe pobierane z krwi pacjenta to bezpieczny i efektowny sposób wykorzystywany w mezoterapii igłowej. Osocze bogatopłytkowe zawiera duże ilości namnożonych płytek krwi, co pobudza regenerację skóry. Metoda ta od lat jest z powodzeniem stosowana w medycynie estetycznej do leczenia m.in. wypadania włosów, utraty gęstości skóry i zmarszczek.

 

Mezoterapia osoczem Magellan – przebieg zabiegu

1

Konsultacja wstępna

Na pierwszej wizycie, lekarz zapoznaje się z problemem Pacjenta oraz przeprowadza wstępny wywiad.

2

Plan leczenia

Przed pierwszym zabiegiem, tworzony jest dokładny harmonogram kuracji.

3

Pierwszy zabieg

Lekarz/specjalista przeprowadza mezoterapię i przekazuje  zalecenie pozabiegowe.

4

Kontynuacja terapii

W razie potrzeby, planowana jest kontynuacja terapii.

Obszary zabiegowe

Image
Twarz
Skóra głowy
Image
Dłonie
Dekolt

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Ile trwa wampirzy lifting?

  Czas trwania zabiegu jest uzależniony od kilku czynników. Zazwyczaj, cała procedura zajmuje od 20 minut do 1h.

 • Kiedy zobaczę pierwsze efekty mezoterapii?

  Pierwsze widoczne zmiany można zaobserwować po około 1-2 tygodniach. Skóra jest w wyraźnie lepszej kondycji, poprawia się jej elastyczność i nawilżenie, dochodzi do redukcji przebarwień. Wraz z upływem czasu dochodzi do stopniowej odbudowy kolagenu i zmiany stają się coraz wyraźniejsze.

 • Osocze bogatopłytkowe - opinie

  O wampirzym liftingu słyszałam tyle mitów, że ciężko było mi się zdecydować na zabieg, ale było warto! Okazało się, że mezoterapia osoczem wcale nie jest tak bolesna. Zabieg wspominam bardzo miło, a efekty są naprawdę wspaniałe. Twarz jest bardziej napięta, odmłodzona, a zmarszczki wokół ust ładnie się wygładziły. Polecam!

  Agata, 44 lata

  Nie sądziłem, że znajdę jeszcze skuteczną metodę leczenia łysienia, bo próbowałem już wszystkiego. Byłem sceptyczny, co do osocza PRP, ale efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Nie tylko pozbyłem się zakoli, ale moje włosy są znacznie mocniejsze i gęstsze niż 10 lat temu! Teraz wszyscy koledzy pytają mnie jakiego szamponu używam.

  Krzysztof, 39 lat

Osocze PRP – Cena

Cena
Cena w zależności od obszaru zabiegowego. Prosimy o kontakt z recepcją.