Spring Thread – nici do
liftingu najnowszej generacji

lifting twarzy

Spring Thread - informacje i wskazania

Zatrzymaj procesy starzenia i ujędrnij ciało!

Zahamowanie starzenia się to marzenie każdej kobiety… niestety nasza skóra już  po 30 roku życia zaczyna zmieniać swoją strukturę i poddawać się często nieodwracalnym procesom, które są odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek, bruzd, zwiotczeń i luźnej skóry. Przemieszczenie i atrofia tkanki tłuszczowej na twarzy powodują utratę objętości twarzy a tym samym zanik młodego wyglądu. W niektórych obszarach dochodzi do utraty tłuszczu  w okolicach czoła, kości policzkowych a w innych do jego nagromadzenia jak usta i linia szczęki. Owal twarzy ulega zmianie.  Do tej pory rozwiązaniem problemu był lifting, ale dzięki innowacyjnym technologiom, dzisiaj mamy Spring Thread – silikonowe, nierozpuszczalne nici, które mogą stosować nawet młode kobiety, chcące dokonać drobnej korekty swojej twarzy.

Spring Thread to także niezawodna metoda ujędrniania ciała. Zabieg stosujemy z powodzeniem do podnoszenia piersi, aby przywrócić im prawidłowe ułożenie i kształt. Spring Thread to także metoda unoszenia pośladków. Jędrne, brazylijskie pośladki są marzeniem wielu kobiet. Zastosowanie nici liftingujących skutecznie poprawia ich kontur i niweluje niedoskonałości, które pojawiają się na skutek upływu lat, siedzącego trybu życia czy uwarunkowań genetycznych.

 • Rewolucja w medycynie estetycznej

Liftingujące nici Spring Thread to nowa epoka w zabiegach odmładzających, odpowiadająca wymaganiom współczesnej kobiety, która oczekuje szybkich efektów w krótkim czasie. Zastosowanie nici jest niemal bezinwazyjne, bezpieczne i bardzo szybkie. Efekty uzyskane po aplikacji to delikatne modelowanie własnych, naturalnych rysów, dzięki najnowocześniejszej technologii aplikacji. Dzisiaj dzięki Spring Thread możesz odzyskać młodość w jednej chwili! Nici służą zarówno do liftingu twarzy, jaki i ciała. Dzięki Spring Thread można osiągnąć efekt jędrnych piersi i pośladków bez operacji plastycznych i miesięcy ćwiczeń.

 • Spring Thread to 4 innowacje:
 • Zbudowane z silikonu, dzięki czemu są elastyczne i bardzo plastyczne
 • Rdzeń poliestrowy co wpływa na kontrolę elastyczności i zwartą strukturę
 • Formowanie i nieagresywne haczyki, ułatwiają doskonałe mocowanie w tkankach
 • Trwała nić to gwarancja długotrwałego działania
 • Elastyczne, plastyczne 24 zbieżne haczyki 3D na cm

NICI SPRING THREAD W SKRÓCIE

 • Poprawa owalu twarzy
 • Unoszenie piersi
 • Unoszenie pośladków
 • Redukcja wiotkości skóry twarzy
 • Odmłodzenie twarzy, wygładzenie zmarszczek
 • Modelowanie brzucha
 • Profilowanie kolan
 • Wyszczuplanie ud i ramion

Nici liftingujące Spring Thread – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących Spring Thread charakteryzuje się najwyższym poziomem bezpieczeństwa, co sprawia, że staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem w gabinetach medycyny estetycznej.

Szybkość i trwałość efektów

Pierwsze efekty są widoczne tuż po aplikacji. Po zejściu ewentualnej opuchlizny można się cieszyć ostatecznym rezultatem. Nici Spring Thread są nierozpuszczalne i pozostają w miejscu implementacji do czasu ewentualnego ich usunięcia.

Komfort

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjentowi zapewniony jest najwyższy komfort.

Stosunek cena/jakość

Zabieg z użyciem nici liftingujących Spring Thread daje długotrwały, spektakularny efekt, dzięki czemu jego cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

Nici liftingujące Spring Thread – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
Wszczepienie nici Spring Thread nie wymaga hospitalizacji ani długiej rekonwalescencji – pacjent może w bardzo krótkim czasie powrócić do swoich normalnych zajęć. Niewielkie skutki uboczne w postaci lekkiego zaczerwienienia, obrzęku lub rzadko migreny ustępują do dwóch dniu po zabiegu.
Powtarzalność
Jeden zabieg wystarczy, aby cieszyć się długotrwałymi, spektakularnymi efektami ujędrnienia skóry twarzy.
Lifting twarzy za pomocą nici Spring Thread – komentarz eksperta

Najbardziej nowatorskie podejście do liftingu twarzy i ciała

Nici Spring Thread dadzą Ci to, czego nie mogą dać Ci inne nici czyli skuteczne rozwiązanie, na długo redukujące luźną skórę twarzy. To w 100% francuska gwarancja niezawodności, gdzie każdy etap produktu został opanowany do perfekcji. Dzięki nim możesz uzyskać ujędrnienie skóry twarzy i podniesienie jej owalu w kilka chwil!

Spring Thread – efekty przed i po

Krok po kroku – jak działają nici Spring Thread?

11

Znieczulenie miejscowe

Dla komfortu pacjenta przed zabiegiem zostaje podany miejscowy środek znieczulający.

22

Wprowadzenie nici

Nić zostaje wprowadzona za pomocą kaniuli do podskórnej warstwy tłuszczowej między tłuszczem a mięśniem na głębokości 3mm.

33

Spektakularne efekty

Wprowadzone nici z haczykami utrzymują skórę niwelując jej wiotkość i widoczne odmładzając twarz.

Spring Thread - zasada działania

Francuska technologia

Innowacja nici liftingujących Spring Thread opiera się przede wszystkim na to rdzeniu poliestrowym, który wpływa na ich elastyczność i plastyczność, haczykach ułatwiających doskonałe mocowanie w tkankach oraz okrągłych trybikach w celu uniknięcia uszkodzenia tkanki i dużego zwłóknienia. Wszystkie te elementy składają się na niezwykłą trwałość nici oraz możliwość wymodelowania twarzy, jej odmłodzenia i odjęcia sobie kilku czy kilkunastu lat!

Spring Thread – przebieg zabiegu

1

Konsultacja wstępna

Lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem, aby ustalić oczekiwane efekty.

2

Plan leczenia

Lekarz określa punkty gdzie zostaną wprowadzone nici.

3

Pierwszy zabieg

Wprowadzenie nici liftingujących Spring Thread pod skórę.

4

Kontynuacja terapii

Ocena efektów.

Obszary zabiegowe

Image
Ramiona
Piersi
Brzuch
Pośladki
Uda
Kolana
Image
Wiotka skóra twarzy

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Czy występuje ryzyko reakcji alergicznej?

  Zastosowany w niciach Spring Thread medyczny poliester i silikon to biozgodne materiały. Wykorzystuje się je w implantach od ponad 50 lat, są stabilne i neutralne, stąd stosowanie ich jest bardzo bezpieczne i minimalizuje ryzyko reakcji alergicznej.

 • Czy końcowy rezultat może dawać efekt sztucznej twarzy? Czy nici wpływają na mimikę?

  Nici Spring Thread są bardzo wytrzymałe, składają się z elastycznych i giętkich pikot, które wydłużają się podążając za ruchem mięśni oraz nie ograniczają mimiki. Efekt jest w pełni naturalny.

 • Spring Thread - opinie pacjentów

  Nie spodziewałam się, że ten zabieg jest tak prosty, szybki i bezbolesny! Moja twarz wygląda teraz na minimum 5-7 lat młodszą. Jedyne czego żałuję to to, że nie zdecydowałam się na nici Spring Thread wcześniej!

  Krystyna, 47 lat

  Dzięki Spring Thread odzyskałam kształt piersi sprzed porodu. Jestem zachwycona efektami.

  Anna, 35 lat

Spring Thread – Cena

Obszar zabiegowyCena
Twarz1800 zł / 1 szt.