Mezoterapia HairCare – ciesz się zdrowymi, pięknymi i lśniącymi włosami!

HairCare - informacje i wskazania

Na czym polega zabieg mezoterapii HairCare?

Mezoterapia HairCare to zabieg polegający na zaaplikowaniu poprzez strzykawkę substancji czynnych do głębokich warstw skóry głowy. Zabieg ten wykonać może jedynie doświadczony lekarz dermatolog. W przypadku mezoterapii HairCare używany preparat charakteryzuje się bogatym składem, w którym wyróżnić należy witaminy z Grupy B, argininę, glutaminę, glicynę, ornitynę, cysteinę oraz cynk. Dzięki nim włosy stają się bardziej odżywione, wzmocnione, zdrowsze i piękniejsze. Mezoterapia HairCare także zapobiega nawrotom łupieżu.

 • Jakie są wskazania do zabiegu?

Mezoterapia HairCare dedykowana jest osobom, które chcą pozbyć się problemu nadmiernej utraty włosów oraz łupieżu, a także chcą poprawić kondycję skóry głowy oraz włosów, sprawiając, że te będą mocniejsze, zdrowsze i piękniejsze.

HAIRCARE W SKRÓCIE

 • wzmocnienie korzenia włosa
 • poprawa struktury włosa
 • bujny wzrost włosów
 • zdrowe, piękne i błyszczące włosy
 • zapobieganie nawrotom łupieżu
 • odżywienie i nawilżenie skóry głowy

Mezoterapia HairCare – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięciu w skórę głowy preparatu, poprawiającego wygląd i strukturę włosów, a także wzmacniającego cebulki włosów oraz korzenie. HairCare eliminuje problemy związane z łupieżem i zapobiega jego nawrotom.

Szybkość i trwałość efektów

Mezoterapia HairCare podzielona jest na dwie fazy. Podczas pierwszej wyleczone zostają stany chorobowe, a włosy poddane są regeneracji. Faza ta trwa 2 miesiące, a zabiegi należy powtarzać co 10-14 dni. Po tym czasie widać już pierwsze efekty, które podtrzymywane zostają podczas drugiej fazy, która trwa od 3 miesięcy do pół roku. Należy wtedy wykonywać jedną sesję co miesiąc.

Komfort

Zabieg wykonuje doświadczony lekarz. Preparat wstrzykiwany jest w skórę głowy, dzięki czemu szybko i bezpośrednio wpływa na kondycję włosów.

Stosunek cena/jakość

Ampułka 5 ml. kosztuje 450 zł. Mezoterapia HairCare jest bezpiecznym zabiegiem, który daje oczekiwane efekty, kompleksowo działając na skórę głowy oraz włosy.

Mezoterapia HairCare – opinia eksperta

Czas rekonwalescencji
Po zabiegu mezoterapii HairCare u pacjenta może pojawić się niewielkie zaczerwienienie. Miejsce, na którym wykonany był zabieg, staje się bardziej wrażliwe na dotyk i ucisk, a także może swędzieć i boleć.  Reakcje ustępują stopniowo w czasie ok. dwóch dni.
Powtarzalność
Mezoterapię igłową zaleca wykonywać się w kilku seriach. Dokładna ilość oraz czas zabiegów ustalane są indywidualnie z lekarzem i pacjentem, wszystko bowiem zależy od zaawansowania problemów pacjenta związanych z włosami i skórą głowy. Najczęściej jednak mezoterapia HairCare dzieli się na dwie fazy: pierwsza jest bardziej intensywna i trwa przez 2 miesięce – zabiegi należy wtedy powtarzać co 10-14 dni; druga faza jest mniej intensywna, nastawiona na podtrzymanie efektów – trwa od 3 do 6 miesięcy, a zabieg należy wtedy wykonywać co 30 dni.
HairCare – komentarz eksperta

Precyzyjny skład preparatu gwarancją jakości zabiegu

Mezoterapia igłowa HairCare jest zabiegiem wysoce skutecznym oraz bezpiecznym. Wykonać ją może jedynie lekarz specjalista, dzięki czemu zabieg w znakomitej większości jest precyzyjny i skuteczny. Składniki zawarte w preparacie świadczą o jego rezultatach. Dzięki nim preparat działa nie tylko na porost włosów i zahamowanie ich wypadania, ale także na skórę głowy oraz hamuje problemy związane z łupieżem.

Krok po kroku – jak działa HairCare?

12

Iniekcja preparatu

Mezoterapia igłowa HairCare polega na wstrzyknięciu przez lekarza specjalistę w skórę głowy specjalnego preparatu.

23

Odżywienie i wzmocnienie włosów

Substancja działa bezpośrednio na skórę głowy i włosy, sprawiając, że stają się bardziej odżywione, zdrowsze i silniejsze.

34

Zahamowanie wypadania włosów

Preparat hamuje także nadmierne wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych.

44

Kontynuacja leczenia

Aby uzyskać najlepsze efekty, zabieg należy powtórzyć kilkakrotnie w zalecanych przez lekarza odstępach.

HairCare - zasada działania

Pełna regeneracja!

Mezoterapia igłowa HairCare polega na wstrzyknięciu przez lekarza specjalistę w skórę głowy specjalnego preparatu. Substancja działa bezpośrednio na skórę głowy i włosy, sprawiając, że stają się bardziej odżywione, zdrowsze i silniejsze. Preparat hamuje także nadmierne wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych. Aby uzyskać najlepsze efekty, zabieg należy powtórzyć kilkakrotnie w zalecanych przez lekarza odstępach.

HairCare – przebieg zabiegu

1

Konsultacja wstępna

Szczegóły terapii ustala się indywidualnie z każdym pacjentem. Podczas spotkania lekarz przedstawia plan sesji oraz informuje o przeciwwskazaniach.

2

Przygotowanie do leczenia

Plan leczenia dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. Przeważnie mezoterapia HairCare jest dwufazowa. Pierwsza faza jest bardziej intensywna i polega na leczeniu stanów chorobowych oraz na regeneracji włosów. Druga faza jest mniej intensywna i ma na celu podtrzymanie efektów.

3

Przeprowadzenie zabiegu

Pierwszy zabieg rozpoczyna dwufazowy cykl. Dokładne odstępy między zabiegami, a także datę pierwszego zabiegu ustala się w konsultacji z lekarzem.

4

Kontynuacja terapii

W pierwszej fazie wykonuje się 1 sesję co 10-14 dni przez ok. 2 miesiące. W drugiej fazie zaleca się przeprowadzenie jednej sesji na miesiąc przez trzy miesiące do pół roku.

Obszary zabiegowe

Image
Skóra głowy

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Jakie efekty daje mezoterapia HairCare?

  Po cyklu zabiegów włosy pacjenta stają się zdrowsze, bardziej odżywione i błyszczące. Preparat wpływa także na cebulki i korzenie włosów, sprawiając, że ich wypadanie jest zahamowane natomiast wzrost nowych włosów przyśpieszony. HairCare eliminuje także problemy związane z łupieżem.

 • Czy HairCare mogę stosować w ciąży?

  Nie, mezoterapii HairCare nie można przeprowadzić w ciąży ani w okresie karmienia piersią.

 • HairCare - opinie

  Od lat zmagałam się z problemami z włosami. Zazdrościłam moim koleżankom, które olśniewały pięknymi fryzurami z długimi i grubymi włosami. Ja wciąż patrzyłam, jak moje włosy zostają na poduszce, ubraniach czy w łazience. Nie potrafiłam się z tym pogodzić. Im więcej się stresowałam tą sytuacją, tym było gorzej. Używałam kilku specyfików, jednak nie zyskałam włosów jak u koleżanek. Na szczęście trafiłam na mezoterapię HairCare, która odmieniła moje włosy i zarazem mnie. Jestem po pierwszej fazie i już widzę efekty! Nie mogę doczekać się drugiej fazy, by zobaczyć końcowy rezultat.

  Paulina, 19 lat

Mezoterapia HairCare – Cena

Obszar zabiegowyCena
Skóra głowy 1 ampułka (5ml) - 450 zł