Micro & Nano Fat: autorskie szkolenie Master Class u doktora Mario Goisis

Skorzystaliśmy z zaproszenia od samego doktora Mario Goisis i w dniach 7-9 kwietnia 2019 roku wybraliśmy się do Mediolanu, gdzie uczestniczyliśmy w jego autorskim szkoleniu z zakresu wykonywania zabiegów Micro & Nano Fat na poziomie Master Class.

Kilkudniowy kurs, w którym wzięliśmy udział, poprowadził sam Dr Mario Goisis – słynny specjalista stosowania lipofillingu w zabiegach odmładzających i modelujących. Włoski ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej może poszczycić się ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Jest ponadto autorem licznych publikacji naukowych na temat nowoczesnych metod rewitalizacji i regeneracji skóry. W trakcie szkolenia udoskonaliliśmy nasze umiejętności w zakresie zastosowania technologii Micro & Nano Fat, zwłaszcza w najdelikatniejszych obszarach zabiegowych, takich jak okolice oczu, szyja czy dekolt. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze bardziej efektywnie spełniać marzenia naszych pacjentów, wydobywając ich naturalne piękno.

Nano Fat to najdoskonalszy dostępny rodzaj lipofillingu, czyli przeszczepu tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na  pobraniu tkanki tłuszczowej od pacjenta, właściwym jej spreparowaniu i wszczepieniu za pomocą nowoczesnej, bardzo cienkiej kaniuli w wybrany obszar zabiegowy.

Nano Fat – czytaj więcej.

Z zabiegów opartych o technologię Micro i Nano Fat najczęściej korzystają Pacjenci,  którzy chcą w bezpieczny sposób, bez ryzyka powikłań i alergii, odmłodzić skórę w okolicy oczu, ust, dekoltu, szyi, zlikwidować cienie pod oczami, ujędrnić skórę oraz uzupełnić ubytki tkankowe. Wiele osób decyduje się także na modelowanie piersi i pośladków własną tkanką tłuszczową. Jako że efekty są trwałe i prezentują się nadzwyczaj naturalnie, zabieg lipofillingu w naszej klinice cieszy się ogromną popularnością.

Szkolenie Master Class Micro & Nano Fat – Galeria


Serdecznie zapraszamy na konsultację w naszej klinice!

TEL: +48 530 578 888

MAIL: INFO@MEDIARTCLINIC.PL