Wisienka na torcie dążenia do doskonałości – SonoQueen

modelowanie ciala - zabieg

modelowanie ciala - zabiegWidoczne oznaki starzenia mogą wywoływać kompleksy. Kiedy się pojawiają, dobrze sięgnąć po nowoczesny i nieinwazyjny zabieg urządzeniem SonoQueen. Głównie dlatego, że zapewnia nie tylko odmładzanie twarzy, lecz także ujędrnianie ciała. To efektywna rewitalizacja skóry i lifting o interesującej formule działania!

SonoQueen – wisienka na Twoim torcie

Dbanie o siebie, w postaci zdrowego trybu życia, regularnej aktywności fizycznej, diety i stosowania wysokiej jakości kosmetyków, warto dopełnić zabiegami medycyny estetycznej. SonoQueen jest właśnie taką wisienką na torcie w dążeniu do doskonałości. Nieinwazyjne ujędrnianie jest idealną formą odmłodzenia w krótkim czasie, bez efektu sztuczności. Sprzęt, który posiadamy w MediArt Clinic, zasługuje na najwyższe noty, z racji wykorzystania nowoczesnej technologii HIFU i bezpieczeństwa. Maksymalne efekty leczenia uzyskiwane są dzięki skoncentrowanej fali ultradźwiękowej, która działa regenerująco na trzech warstwach – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej, a także powięzi mięśniowej.

Zredukuj zmarszczki w komfortowy sposób!

SonoQueen znajduje się w czołówce nieinwazyjnych metod, które sprawiają, że ujędrnianie oraz rewitalizacja są niezwykle komfortowe. Do niedawna lifting kojarzył się wyłącznie z zabiegami chirurgicznymi, a dzięki tego rodzaju leczeniu, pacjenci mają szansę na szerszy wybór metody odpowiadającej ich preferencjom. Zmarszczki bywają niekiedy tematem krępującym, co powoduje, że najchętniej poddajemy się leczeniu, które nie pozostawia jakichkolwiek śladów ingerencji z zewnątrz. Innowacyjne urządzenie Sonoqueen jest więc perfekcyjną metodą na odmłodzenie, ponieważ działa delikatnie i precyzyjnie na wybrane obszary ciała i twarzy. Zabieg, przeprowadzony w MediArt Clinic, poprawia napięcie delikatnej skóry wokół oczu, powoduje rozświetlenie całej twarzy, pozwala zredukować ,,drugi” podbródek, a także spowalnia proces starzenia skóry. Ponadto, leczenie jest bezbolesne i nie wymaga rekonwalescencji!

Ujędrnij ciało bez skalpela!

Nowoczesne ujędrnianie i odmładzanie z SonoQueen nie wymaga też specjalnych przygotowań, ani nie wiąże się z komplikacjami. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, w postaci wygładzonej skóry twarzy oraz elastycznej powierzchni ciała. Po trzech miesiącach następuje intensyfikacja liftingu, co jest związane z regeneracją zwiotczałych włókien kolagenowych. W celu uzyskania optymalnych rezultatów, zabieg można powtarzać 2-3 razy w roku.

Spektakularne efekty działania SonoQueen

Medycyna estetyczna ma kompleksowe narzędzie, które wykorzystuje nowoczesną technologię, jaką jest HIFU, żeby wygładzić zmarszczki i wysmuklić sylwetkę. Efekty końcowe działania SonoQueen utrzymują się nawet kilka lat, a zabieg nie wiąże się praktycznie z żadnymi, nieprzyjemnymi konsekwencjami. Bez wątpienia jest to więc odmładzanie i ujędrnianie ciała na miarę naszych czasów i oczekiwań!

Więcej informacji o zabiegu przeczytasz tutaj: SonoQueen w MediArt Clinic.

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę! Zadzwoń już dziś pod numer +48 530 578 888! Zapraszamy!