Zabieg modelowania sylwetki – podaruj swojemu ciału prezent na wiosnę!

Przedstawiamy kilka skutecznych zabiegów wyszczuplających, które szybko pomogą Ci wrócić do formy po długiej zimie. Specjalnie dla naszych klientów obniżyliśmy ceny poszczególnych zabiegów modelowania sylwetki i połączyliśmy je w atrakcyjne pakiety. Sprawdź promocje na zabiegi i podaruj swojemu ciału prezent na wiosnę!

Jak duża redukcja tkanki tłuszczowej?

Zanim zdecydujemy się na przeprowadzenie konkretnego zabiegu modelowania sylwetki, musimy zastanowić się, jakich efektów tak naprawdę oczekujemy. Czy chcemy jedynie delikatnie wyrzeźbić wybrane obszary ciała, czego nie udało nam się dokonać przy pomocy ćwiczeń fizycznych, czy może mamy do czynienia z wyraźną otyłością miejscową, do walki z którą potrzeba skoncentrowanych i silnych działań? Jako specjaliści medycyny estetycznej zachęcamy pacjentów do korzystania z konsultacji lekarskich, podczas których specjalista fachowo oceni stan naszej sylwetki i zaproponuje najlepszą metodę jej modelowania. Pamiętajmy też o tym, że zabiegi wyszczuplające nie są alternatywną metodą odchudzania, lecz sposobem kształtowania sylwetki i nadawania jej właściwych proporcji – w szczególności w przypadku, gdy tradycyjne metody nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Liposukcja laserowa – dla kogo?

Liposukcja laserowa przy pomocy najnowocześniejszego urządzenia LipoLife 3G, którym dysponujemy w naszej klinice, będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają do czynienia z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej na większych obszarach ciała. Dzięki tej metodzie możemy odessać nawet do 2 litrów tłuszczu, a przy tym obkurczyć i ujędrnić skórę. Przy dużych ilościach tkanki tłuszczowej do zredukowania zalecamy jednak łączenie liposukcji z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. endermologią, aby skutecznie zapobiec efektowi wiotczenia skóry. Liposukcja laserowa LipoLife 3G to skuteczny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, który stanowi bezpieczniejszą i mniej bolesną alternatywę dla tradycyjnego zabiegu odsysania tłuszczu. Co więcej, jego efekty są niemalże natychmiastowe i utrzymują się przez wiele lat.

Wyszczuplanie sylwetki i usuwanie cellulitu falami radiowymi i ultradźwiękami

Doskonałym zabiegiem na przywitanie wiosny będzie również Accent Prime, czyli terapia z wykorzystaniem fal radiowych oraz ultradźwięków. Szczególnie polecamy ją osobom, które mają do czynienia nie tylko z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, lecz także uporczywym cellulitem. To doskonały, skuteczny, bezbolesny i niewymagający okresu rekonwalescencji zabieg wyszczuplający, którego efekty można zauważyć już po pierwszej terapii. Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów zalecamy jednak jej powtórzenie lub połączenie Accent Prime z inną terapią wyszczuplającą, np. masażem próżniowym.

Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy

Ostatnią metodą, którą polecamy naszym pacjentom w walce z nadprogramowymi kilogramami i cellulitem, jest wspominana przy poprzednich dwóch zabiegach endermologia, czyli masaż podciśnieniowy. To całkowicie nieinwazyjna metoda wyszczuplania sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrniania skóry, której procedura jest nie tylko bezbolesna, lecz także po prostu przyjemna dla pacjentów. Wystarczą zaledwie 3-4 zabiegi endermologii, aby pozbyć się lekkich deformacji ciała. W przypadku większych dysproporcji w sylwetce, zalecamy wykonanie pełnej terapii składającej się z 10-20 masażów lub potraktowanie endermologii jako metody uzupełniającej inne zabiegi.

Więcej informacji na temat zabiegów modelowania sylwetki w MediArt Clinic znajdziesz na stronie: Medycyna estetyczna – MediArt Clinic.