Liposukcja laserowa LipoLife 3G BeautiFill – redukcja tłuszczu dzięki mocy lasera

zabieg odchudzający

Liposukcja laserowa- informacje i wskazania

Czym jest liposukcja laserowa?

Liposukcja laserowa LipoLife 3G to jedna z najnowocześniejszych metod redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc na całym ciele. Pozwala na wykonanie zabiegu o wiele szybciej, z większą precyzją i, co najważniejsze, z wyraźnie mniejszą inwazyjnością i minimalnym ryzykiem wystąpienia powikłań. Zabiegi liposukcji w naszej klinice wykonuje dr n. med. Jerzy Płaczkowski.

 • Jak działa urządzenie LipoLife 3G?

LipoLife to kompleksowy system do liposukcji laserowej wyposażony w system znieczulający, ssak i światłowód radialny emitujący wiązkę lasera o długości 1470 nm i tym samym pozwalający na zachowanie wysokiej jakości komórek tłuszczowych do dalszego wykorzystania do modelowania twarzy, piersi, pośladków czy łydek.

 • Dla kogo przeznaczony jest zabieg liposukcji laserowej?

Wskazania do liposukcji to:

 • miejscowo zlokalizowany nadmiar tkanki tłuszczowej (np. podbródek, boczki)
 • nadmiar tkanki tłuszczowej na większych obszarach ciała (np. brzuch, uda)
 • leczenie ginekomastii u mężczyzn
 • poprawa proporcji sylwetki
 • odporność tkanki tłuszczowej na redukcję za pomocą diety i aktywności fizycznej

LIPOSUKCJA LASEROWA W SKRÓCIE

 • skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej
 • bezpieczna i bezbolesna procedura
 • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki

Liposukcja laserowa – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Rozwiązania technologiczne wykorzystane w liposukcji laserowej wyróżniają się mniejszą inwazyjnością i ryzyko powikłań niż w klasycznej liposukcji. Urządzenie Lipolife 3G jest jednym z najbezpieczniejszych aparatów służących do redukcji tkanki tłuszczowej. Procedura jest bezpieczna i bezbolesna, a okres rekonwalescencji wyjątkowo krótki.

Szybkość i trwałość efektów

Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu, finalny efekt osiąga się po upłynięciu ok. 2 tygodni. Zabieg zazwyczaj nie wymaga powtórzeń, chyba, że pacjent decyduje się na pogłębienie efektów. Jeśli lekarz prowadzący wyrazi zgodę, można przeprowadzić zabieg uzupełniający. W przypadku przeszczepu tkanki tłuszczowej spodziewane efekty uzależnione są od obszaru uzupełnianego. Efekt jest widoczny natychmiast, na naturalne osadzenie tkanki na nowym obszarze potrzebny jest czas ok. 2 tygodnie.Otrzymane rezultaty są trwałe.   

Komfort

Lipolife 3G BeautiFill jest wyposażone w nowoczesny system znieczulający, dlatego zabieg liposukcji jest całkowicie bezbolesny i komfortowy. Trwa on około 1 godziny. Nasi specjaliści dbają o wygodę i dobre samopoczucie pacjentów zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. 

Stosunek cena/jakość

Spektakularne efekty liposukcji laserowej są niemal natychmiastowe i utrzymują się przez wiele lat. Dzięki temu, nie ma konieczności częstego powtarzania zabiegu, co sprawia że cena liposukcji jest wyjątkowo atrakcyjna.

Liposukcja laserowa – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
Niewielki obrzęk i zasinienie ustępują w kilka dni po zabiegu.
Powtarzalność
Zazwyczaj już jeden zabieg wystarcza do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów.
Liposukcja laserowa – komentarz eksperta

Najbardziej nowatorska metoda modelowania sylwetki

Urządzenie Lipolife 3G zrewolucjonizowało myślenie o liposukcji. Laser ma idealnie dopasowany poziom mocy, dzięki czemu możemy zachować maksymalną liczbę komórek tłuszczowych, które potem wykorzystujemy do modelowania sylwetki. W efekcie, pacjenci pozbywają się tkanki tłuszczowej z miejsc, w których jest jej zbyt dużo i zyskują ją tam, gdzie jej brakuje. Pozwala to znacząco wyrównać proporcje sylwetki. Zabieg ma znaczącą przewagę nad liposukcją mechaniczną nie tylko ze względu na lepsze efekty, ale także maksymalne bezpieczeństwo i komfort zabiegowy.

Liposukcja laserowa – efekty przed i po

Krok po kroku – jak działa LipoLife 3G BeautiFill?

11

Przygotowanie do zabiegu liposukcji

Pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe (tumescencyjne). Dzięki temu, zabieg liposukcji laserowej jest całkowicie bezbolesny i komfortowy. 

22

Wprowadzenie urządzenia LipoLife 3G BeautiFill

Lekarz wprowadza w miejsce zabiegowe sztywną sondę (kaniulę). Urządzenie dociera do tkanek podskórnych i lokalizuje komórki tłuszczowe. 

33

Emisja promieni lasera

Urządzenie LipoLige 3G emituje promienie lasera i uwalnia komórki tłuszczowe. Dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej. 

44

Odsysanie tłuszczu

Komórki tłuszczowe są jednocześnie odsysane i doprowadzane do sterylnego pojemnika. Obszar ciała poddany promieniom lasera zostaje natychmiastowo wyszczuplony. 

55

Przeszczep tkanki tłuszczowej

Uwolnione komórki tłuszczowe są odpowiednio obrabiane i przygotowywane do dalszego użycia. Pobrana tkanka jest przeszczepiana w inny obszar ciała,np. w celu powiększenia piersi. Jest to tzw. lipotransfer. 

Liposukcja laserowa - zasada działania

Potęga lasera!

Urządzenie LIPOLIFE 3G działa trzyfazowo. Po pierwsze, zapewnia skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Po drugie, poprawia proporcje i kontur sylwetki. Po trzecie, gwarantuje odnowę skóry – zmniejszając jej wiotkości i redukując rozstępy. Wszystko to dzięki światłowodowi radialnemu, w który wyposażony jest aparat. Precyzyjnie dopasowana długość wiązki lasera w połączeniu z umiejętnościami lekarz prowadzącego zabieg to gwarancja spektakularnych efektów.

Liposukcja laserowa – przebieg zabiegu

1

Konsultacja wstępna

Na pierwszej wizycie, nasi specjaliści zapoznają się ze stanem pacjenta oraz przekazują zalecenia dotyczące m.in. diety, odstawienia zażywanych leków i witamin.

2

Plan leczenia

Przed pierwszym zabiegiem, tworzony jest dokładny harmonogram kuracji.

3

Pierwszy zabieg

Lekarz/specjalista wykonuje pierwszy zabieg i przekazuje pacjentom zalecenie pozabiegowe.

4

Kontynuacja terapii

Po zabiegu, lekarz/specjalista planuje z pacjentem wizytę kontrolną i jeśli zachodzi taka potrzeba – kontynuację kuracji.

Obszary zabiegowe

Image
Policzki
Podbródek
Image
Brzuch
Uda
Ramiona
Klatka piersiowa
Łydki
Biodra
Pośladki

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Jak należy postępować po zabiegu liposukcji laserowej?

  Po zabiegu zaleca się noszenie specjalnej odzieży uciskowej przez okres kilku tygodni. Wszystkie zalecenia po zabiegu, z uwzględnieniem indywidualnych wskazań, przedstawi lekarz prowadzący, oraz określi harmonogram wizyt kontrolnych.

 • Jakie są przeciwwskazania do liposukcji?

  Celem wykluczenia lub potwierdzenia przeciwwskazań do zabiegu, należy skonsultować się ze specjalistą, który przeprowadzi wywiad i zleci niezbędne badania. Wśród przeciwwskazań można wymienić:

  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • choroby serca i układu krążenia
  • choroby autoimmunologiczne
  • zaawansowana cukrzyca
  • padaczka
  • niektóre problemy hormonalne
  • stwardnienie rozsiane
  • choroby tarczycy, nerek i wątroby
  • w przypadku kobiet – ciąża i okres laktacji
 • Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu liposukcji?

  Zaraz po wykonanym zabiegu pacjent może odczuwać odrętwienie miejsc poddanych zabiegowi. Może również pojawić się niewielki obrzęk i zasinienie, które powinny ustąpić samoistnie w ciągu kilku dni po zabiegu.

 • Liposukcja laserowa - opinie

  W wieku 14 lat, lekarz zdiagnozował u mnie ginekomastię. Byłem załamany. Wstydziłem się przebierać przy kolegach na wuefie, o pójściu na plażę nie było nawet mowy. Bałem się różnych metod usuwania tkanki tłuszczowej, bo czytałem że wiążą się z dużym ryzykiem. Ale kiedy trafiłem na artykuł o LIpoLife 3G, stwierdziłem, że to może być coś dla mnie. Zabieg jest bezpieczny, a efekty liposukcji są widoczne od razu. Żałuję, że nie zdecydowałem się na to wcześniej. W końcu nie muszę wstydzić się wyglądu mojej klatki piersiowej.

  Michał, 24 lata

  Trudno zliczyć wszystkie diety cud przez jakie przeszłam. Chodziłam też na basen i na zajęcia z prywatnym trenerem fitness. Efekty były świetne, ale niestety nie objęły całego ciaął. Mimo, że nogi i ramiona znacznie się zmieniły, brzuch pozostał taki sam jak wcześniej…Trener stwierdził, że po prostu mam taki typ sylwetki,ale ja nie chciałam się na to zgodzić. Liposukcja laserowa to był strzał w dziesiątkę. Zabieg trwał niewiele ponad godzinę i był całkowicie bezbolesny. Już nie pamiętam, kiedy miałam taką talię jak obecnie. W końcu naprawdę widać efekty mojej pracy.

  Ewa, 37 lat

Liposukcja laserowa – Cena

Obszar zabiegowyCena
podbródek3500 zł - 5000 zł
podbródek wraz z chomikami4500 zł - 6500 zł
brzuch6500 zł - 8500 zł
boczki6500 zł - 8500 zł
bryczesy6500 zł - 8500 zł
uda wewnętrzne6500 zł - 8500 zł
kolana4500 - 6500
łydki6500 zł - 8500 zł
ramiona6500 zł - 8500 zł
ginekomastia tłuszczowa6500 zł - 8500 zł
plecy6500 zł - 8500 zł
Drugi tańszy obszar podczas tego samego zabiegu-20%

Cena zabiegu obejmuje koszty zabiegu, kontrolę lekarską po zabiegu oraz pooperacyjne ubranko uciskowe.

Zabieg ten wymaga wpłaty zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu.

Liposukcja laserowa LipoLife 3G BeautiFill – informacje dodatkowe

Zabiegi wspomagające po liposukcji laserowej: