ADIVIVE – powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

lipotransfer do piersi

ADIVIVE - informacje i wskazania

Czym jest ADIVIVE?

Adivive to nowatorski system, który umożliwia pobranie tkanki tłuszczowej z obszarów w szczególności narażonych na jej nadmiar i przeszczepienie tam, gdzie jej brakuje – między innymi właśnie w okolice piersi. Wyróżnikiem tej metody jest możliwość odseparowania tłuszczu bogatego w najmłodsze, żywotne komórki tłuszczowe oraz komórki macierzyste, czyli uzyskanie tzw. eliksiru młodości

 • Co wyróżnia metodę powiększania biustu ADIVIVE?

Uzyskanie wysokiej jakości materiału do przeszczepu jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalistycznych filtrów, które pozwalają na usunięcie starych, niepełnowartościowych i uszkodzonych komórek. Takie podejście do lipotransferu to gwarancja szybkiego przyjęcia się i unaczynienia przeszczepionych komórek. Co istotne, komórki macierzyste charakteryzują się umiejętnością nieograniczonego podziału, czyli samoodnawiania się – oznacza to, że nie tylko następuje uzupełnienie ubytków w tkance, ale również pobudzenie skóry do wytwarzania własnej. To właśnie te fakty decydują o wyjątkowej skuteczności zabiegu i trwałości jego efektów.

 • Dla kogo przeznaczony jest zabieg powiększania piersi ADIVIVE?

Wskazania do zabiegu to:

 • powiększenie biustu
 • wolumetria piersi
 • utrata jędrności piersi spowodowana starzeniem się skóry lub karmieniem piersią
 • poprawa kształtu piersi
 • uzupełnienie ubytków tkanki powstałych m.in. w wyniku zabiegów chirurgicznych

Zabieg ten służy nie tylko powiększaniu i modelowaniu piersi, ale również korekcji kształtu i wypełniania innych partii ciała – w szczególności twarzy i pośladków.

ADIVIVE W SKRÓCIE

 • małoinwazyjne powiększanie biustu
 • LIPOFILLING – przeszczep własnej tkanki tłuszczowej
 • sterylny i bezpieczny materiał
 • brak ryzyka alergii

ADIVIVE – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Metoda Adivive to doskonała alternatywa dla implantów oraz najlepsze rozwiązanie dla osób zmagających się z alergiami – wykorzystanie w zabiegu materiału pobranego od Pacjenta wyklucza ryzyko odrzucenia przeszczepu i wystąpienia reakcji alergicznych.

Szybkość i trwałość efektów

Głównym rezultatem zabiegu jest natychmiastowe i trwałe wypełnienie piersi, zmarszczek i fałdów oraz uzyskanie efektu liftingu objętościowego. Efekty utrzymują się przez wiele lat, praktycznie w niezmienionej formie. Efekty odmładzające pojawiają się stopniowo w ciągu 3 miesięcy.

Komfort

Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, dlatego jest całkowicie bezbolesny. Nasi specjaliści dbają o pełen komfort pacjentów od chwili przekroczenia progu kliniki. Zabieg trwa ok. 90 minut.

Stosunek cena/jakość

Spektakularne efekty zabiegu są niemal natychmiastowe  i utrzymują się przez wiele lat w takiej samej formie. Dzięki temu, nie ma konieczności ciągłego powtarzania zabiegu, co sprawia że cena ADIVIVE jest wyjątkowo atrakcyjna.

ADIVIVE – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
W ciągu kilku dni po zabiegu należy unikać wysiłku. Potem można wrócić do codziennej aktywności.
Powtarzalność
Zwykle, jeden zabieg wystarcza do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.
ADIVIVE – komentarz eksperta

Innowacyjna technika powiększania biustu i odmładzania skóry

Podstawowym problemem przy jakimkolwiek przeszczepie tkanki tłuszczowej jest ryzyko odrzucenia przeszczepu przez ciało. W przypadku Adivive, udało się zminimalizować to ryzyko do absolutnego minimum. Nowoczesna technologia pozwala tak przygotować pobrany materiał tłuszczowy, aby był sterylny, hipoalergiczny i pozbawiony starych oraz uszkodzonych komórek. Tkanka jest za to bogata w komórki macierzyste, które dają gwarantowany efekt odmłodzenia. ADIVIVE pozwala więc nie tylko powiększyć piersi, ale jest niezwykle skutecznym zabiegiem odmładzającym.

ADIVIVE – galeria

Krok po kroku – jak działa powiększanie piersi ADIVIVE?

11

Pobranie tkanki tłuszczowej

Pierwszym etapem zabiegu jest pobranie depozytu tłuszczowego z okolic, w których występuje nadmiar tkanki tłuszczowej. Zwykle są to uda, pośladki lub brzuch. Tkankę tłuszczową pobiera się za pomocą specjalnej kaniuli.

22

Przygotowanie do lipotransferu

Pobrany materiał poddaje się oczyszczaniu i operacji. Komórki tłuszczowe są przetwarzane przez specjalistyczne filtry, które pozwalają zachować najmłodsze z nich. Tak przygotowany materiał jest gotowy do lipotransferu. 

33

Przeszczep tkanki tłuszczowej

Przygotowany, bogaty w komórki macierzyste materiał trafia do danego obszaru ciała. Zwykle są to piersi lub pośladki, ale komórki tłuszczowe mogą również posłużyć jako wypełniacz do twarzy. 

44

Wypełnienie i odmłodzenie

Komórki tłuszczowe wypełniają tkanki piersi lub innego obszaru ciała i poprawiają ich kształt oraz wielkość. Dzięki temu, sylwetka jest bardziej proporcjonalna, Jednocześnie, dochodzi do regeneracji skóry i jej odmłodzenia.

ADIVIVE - zasada działania

Komórki tłuszczowe w czystej postaci!

Zabieg polega na pobraniu za pomocą kaniuli tkanki tłuszczowej z okolic z jej nadmiarem (brzuch, uda, pośladki, kolana) i poddaniu go separacji z zastosowaniem specjalistycznych filtrów. W ten sposób otrzymany materiał przeszczepia się w miejsca, gdzie zauważalny jest jego brak. Kluczem do sukcesu w tej metodzie jest specjalistyczna obróbka pobranej tkanki tłuszczowej, która pozbawia ją martwych, uszkodzonych komórek, a pozostawia te najmłodsze i żywotne. Uzyskany materiał jest całkowicie biokompatybilny i bogaty w komórki macierzyste.

ADIVIVE – przebieg zabiegu

1

Konsultacja wstępna

Na pierwszej wizycie, nasi specjaliści zapoznają się ze stanem pacjenta oraz zlecają ewentualne badania, które należy wykonać przed zabiegiem.

2

Plan leczenia

Na pierwszej wizycie, nasi specjaliści zapoznają się ze stanem pacjenta oraz zlecają ewentualne badania, które należy wykonać przed zabiegiem.

3

Pierwszy zabieg

Lekarz wykonuje zabieg i przekazuje pacjentom zalecenie pozabiegowe.

4

Kontynuacja terapii

Po zabiegu, lekarz planuje z pacjentem wizytę kontrolną i jeśli zachodzi taka potrzeba – kontynuację kuracji.

Obszary zabiegowe

Image
Twarz
Image
Piersi
Pośladki
Brzuch i boczki
Uda

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Jakie są zalecenia pozabiegowe?

  Po zabiegu, należy unikać wzmożonego wysiłku fizycznego przez około 7 dni. Zaleca się także rezygnację z sauny i gorących kąpieli przez okres 2 tygodni. Te obszary ciała, z których pobrano tłuszcz warto poddawać delikatnym masażom oraz nosić specjalne opatrunki uciskowe.

 • Czy każdy może powiększyć piersi tą metodą?

  Jak każdy tego typu zabieg, ADIVIVE posiada pewne przeciwwskazania:

  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • przyjmowanie leków rozrzedzających krew
  • zakrzepica
  • stany zapalne
  • skłonności do powstawania bliznowców
  • w przypadku kobiet – menstruacja, ciąża i okres laktacji
 • Czy efekty powiększania piersi tłuszczem są naturalne?

  Tak. Cechą charakterystyczną lipotransferu, czyli autologicznych przeszczepów tkanki tłuszczowej są bardzo satysfakcjonujące, a jednocześnie naturalne efekty. Użycie ciała obcego w postaci sztucznych implantów nie może zagwarantować takich rezultatów.

 • ADIVIVE - OPINIE

  Zdecydowałam się na zabieg ADIVIVE, bo chciałam, żeby moje piersi wyglądały naturalnie. Miałam obawy przed silikonowymi implantami, dlatego lipotransfer to było dla mnie idealne rozwiązanie.  Moje piersi są dwa rozmiary większe i mają naturalny, krągły kształt. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Po paru dniach od zabiegu, nie mogłam się napatrzeć na mój nowy biust! 

  Kasia, 31 lat

  Siedzący tryb pracy i brak ruchu zrobił swoje – moje pośladki, niegdyś krągłe i pełne, przypominały kształtem naleśniki. Koleżanka, która w zeszłym roku powiększała sobie biust własnym tłuszczem, powiedziała mi o ADIVIVE. Pomyślałam, że to coś dla mnie. Nie tylko powiększyłam i uniosłam swoje pośladki, ale dodatkowo pozbyłam ie opornego tłuszczyku z bioder!

  Ewa, 40 lat

ADIVIVE – Cena

Obszar zabiegowyCena
Piersiod 4500 zł