Pure Graft – powiększanie piersi i modelowanie sylwetki

lipotransfer piersi

Pure Graft - informacje i wskazania

Na czym polega powiększanie piersi Pure Graft?

Pure Graft to specjalistyczny system, który jako pierwszy w historii medycyny estetycznej, pozwala na przeszczep oczyszczonej i sterylnej tkanki tłuszczowej – z miejsc charakteryzujących się jej nadmiarem do tych partii ciała, które wymagają odmłodzenia lub korekcji kształtu. W efekcie technologia ta to doskonała metoda powiększania i modelowania piersi, z którymi wiąże się najwięcej kobiecych kompleksów.

 • Na czym polega zabieg Pure Graft?

System ten przyczynił się do poprawy jakości zabiegów przeszczepu tłuszczu. Wykorzystuje specjalny dwuwarstwowy filtr, który dzieli komórki zawarte w tłuszczu i usuwa do 90% zanieczyszczeń – wodę, krew oraz martwe komórki. Dzięki temu otrzymuje się sterylny, najlepszej jakości tłuszcz, stanowiący w pełni bezpieczny i trwały wypełniacz. Ponieważ materiał pochodzi z ciała pacjenta, nie występuje ryzyko wystąpienia alergii. Efekty zabiegu Pure Graft są znacznie trwalsze niż w przypadku innych wypełniaczy – utrzymują się wiele lat. Dzięki zaawansowanej technologii istnieje również znikome ryzyko wystąpienia powikłań.

 • Dla kogo jest przeznaczony zabieg Pure Graft?

Wskazania do zabiegu PUREGRAFT to:

 • powiększanie piersi
 • modelowanie kształtu piersi
 • chęć pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej
 • uzupełnienie dla implantów

PURE GRAFT W SKRÓCIE

 • przeszczep własnego tłuszczu
 • małoinwazyjne powiększanie piersi
 • długotrwałe efekty zabiegu

Pure Graft– charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Przeszczepy tłuszczu z zastosowaniem Pure Graft oferują minimalnie inwazyjną, przyjazną pacjentowi alternatywę dla syntetycznych wypełniaczy i implantów. Produkt umożliwia lekarzowi w najlepszy możliwy sposób przygotować tkankę używając zamkniętego, sterylnego systemu, który znacząco redukuje ryzyko infekcji i innych komplikacji związanych z wprowadzeniem obcego materiału do ciała.

Szybkość i trwałość efektów

Ostateczny rezultat jest zauważalny po 3 miesiącach po zabiegu, jednak w zależności od złożoności zabiegu rezultaty mogą się różnić. Niektórzy pacjenci potrzebują kilku zabiegów dla uzyskania optymalnego rezultatu. Ważne jest omówienie z lekarzem jakich rezultatów można się spodziewać. Efekty przeszczepu własnego tłuszczu są wieloletnie.

Komfort

Zabieg odbywać się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym i trwa od 1 – 3 godzin. Nasi specjaliści dbają o komfort pacjentów przez cały czas trwania zabiegu.

Stosunek cena/jakość

Spektakularne efekty zabiegu są niemal natychmiastowe  i utrzymują się przez kilka lat. Dzięki temu, nie ma konieczności częstego powtarzania zabiegu, co sprawia że  cena powiększania piersi i modelowania sylwetki Pure Graft jest wyjątkowo atrakcyjna.

Pure Graft – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
Większość pacjentów wraca do domu tego samego dnia.
Powtarzalność
Zwykle, jeden zabieg wystarcza do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.
Powiększanie piersi Pure Graft – komentarz eksperta

Najbezpieczniejsza metoda powiększania biustu i modelowania sylwetki

Wśród wielu metod powiększania piersi i modelowania ciała, zabieg Pure Graft ma szczególne zaufanie specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Wszystko to dzięki estetycznym, bardzo naturalnym efektom oraz maksymalnemu bezpieczeństwu. Żaden wypełniacz nie da takich rezultatów jak własna tkanka tłuszczowa pacjenta. Metoda oczyszczania komórek tłuszczowych Puregraft, sprawia że materiał do przeszczepu jest sterylny, trwały i biokompatybilny z tkankami pacjenta. Zadana inna metoda nie daje takiej gwarancji.

Pure Graft – efekty przed i po

Krok po kroku – jak działa Pure Graft?

11

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem powiększania piersi, pacjent otrzymuje znieczulenie. Dzięki temu, Pure Graft nie wywołuje bólu ani dyskomfortu. 

22

Pobranie tkanki tłuszczowej do przeszczepu

Tkanka tłuszczowa zostaje pobrana z okolic brzucha, bioder, ud, pośladków lub innego miejsca na ciele, gdzie występuje jej nadmiar. Lekarz używa w tym celu  specjalnej kaniuli.

33

Przygotowanie do lipotransferu

Komórki tłuszczowe pobrane z określonej partii ciała muszą być oczyszczone i odpowiednio przetworzone. Otrzymany materiał tłuszczowy zostaje oczyszczony metodą Pure Graft. Tak przygotowana tkanka jest gotowa do lipotransferu. 

44

Przeszczep tkanki tłuszczowej

Oczyszczony, sterylny tłuszcz wstrzykuje się w wybrany obszar ciała. Najczęściej są to piersi lub pośladki, ale pobrane komórki tłuszczowe mogą też służyć do lipofillingu twarzy. 

55

Rekompozycja sylwetki

Kształt i rozmiar piersi i pośladków ulega znacznej poprawie. Sylwetka zostaje wymodelowana, a jej proporcje wyrównane. 

Pure Graft - zasada działania

Wyszczuplanie i powiększanie w jednym!

Zabieg polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z miejsca, w którym występuje jego nadmiar, a następnie na umieszczeniu go w  okolicach piersi. Pobrany tłuszcz jest przygotowywany i oczyszczany specjalną techniką, w której dwuwarstwowy filtr dzieli komórki zawarte w tłuszczu i usuwa do 90% zanieczyszczeń. W dalszej kolejności oczyszczony, sterylny tłuszcz wstrzykuje się w okolice piersi.

Pure Graft– przebieg zabiegu

1

Konsultacja wstępna

Na pierwszej wizycie, nasi specjaliści zapoznają się ze stanem pacjenta oraz zlecają ewentualne badania, które należy wykonać przed zabiegiem.

2

Plan leczenia

Przed pierwszym zabiegiem, tworzony jest dokładny harmonogram.

3

Pierwszy zabieg

Lekarz wykonuje pierwszy zabieg i przekazuje pacjentom zalecenie pozabiegowe

4

Kontynuacja terapii

Po zabiegu, lekarz planuje z pacjentem wizytę kontrolną i jeśli zachodzi taka potrzeba – kontynuację kuracji.

Obszary zabiegowe

Image
Piersi
Brzuch
Biodra
Pośladki
Uda
Image
Twarz

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Skąd mam wiedzieć, że powiększanie piersi własnym tłuszczem jest dla mnie?

  Każdy kto poszukuje objętości lub odmłodzenia powinien rozważyć przeszczep tłuszczu w wykorzystaniem Puregraft. Dla szukających subtelnej, naturalnej objętości i wypełnienia, tłuszcz jest idealną opcją. Dla osób potrzebujących znacznych objętości, tłuszcz może być użyty do otoczenia implantu i złagodzenia jego kształtu.

 • Jak długo trwa zabieg powiększania piersi połączony z lipotransferem?

  Czas zabiegu zależy od techniki lekarza i objętości tkanki, która ma zostać oczyszczona. Zabieg może odbywać się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym i trwać od 1 – 3 godzin.

 • Jak wygląda okres rekonwalescencji po zabiegu Pure Graft?

  Większość pacjentów wraca do domu tego samego dnia. Możliwe efekty uboczne, które mogą wystąpić to: średni dyskomfort, siniaki, opuchlizna i zaczerwienienie. Większość pacjentów jest w stanie podjąć lżejsze aktywności po upływie jednego tygodnia i w pełni wrócić do normalnych aktywności po dwóch tygodniach od zabiegu.

 • Czy każdy może powiększyć biust tą metodą?

  O wystąpieniu ewentualnych przeciwwskazań, zawsze należy porozmawiać z lekarzem na konsultacji wstępnej. Wśród przeszkód utrudniających, bądź też uniemożliwiających wykonanie zabiegu, są:

  • niska waga ciała
  • choroby nerek, wątroby, serca
  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • cukrzyca
  • stany zapalne
  • choroby nowotworowe
  • w przypadku kobiet – ciąża i okres laktacji
 • Pure Graft - opinie

  Zdecydowałam się na zabieg PUREGRAFT, ponieważ zależało mi na wyborze takiej metody powiększania piersi, której efekty będą naturalne i estetyczne. Nie chciałam obcego ciała w moim organizmie, dlatego przeszczep własnego tłuszczu to było dla mnie idealne rozwiązanie. Od zabiegu minęło 3 lata, a ja nie żałuję ani trochę! Moje piersi są dwa rozmiary większe i pięknie uniesione, a uda, z których pobrano tłuszcz wyglądają szczupło i proporcjonalnie.

  Elwira, 27 lat

  Dzięki Puregraft, pozbyłam się kompleksu małych piersi, który towarzyszył mi od czasów dojrzewania. Nigdy nie czułam się tak kobieco i atrakcyjnie jak teraz. Nie bałam się niczego, bo wiedziałam, że jestem w rękach specjalistów. Zabieg przebiegł szybko i bez żadnych problemów. Polecam z czysty sumieniem!

  Małgosia, 45 lat

Pure Graft – Cena

Obszar zabiegowyCena
Piersiod 5000 zł