Na ratunek skórze: skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej dzięki innowacyjnej liposukcji LipoLife 3G

odsysyanie tluszczu - zabieg

odsysyanie tluszczu - zabiegNowoczesne urządzenie LipoLife 3G na zawsze zmieniło myślenie o liposukcji. Dzięki innowacyjnej technologii podczas jednego zabiegu można skutecznie usunąć zbędną tkankę tłuszczową oraz przywrócić skórze atrakcyjny wygląd. W naszej klinice medycyny estetycznej oferujemy pacjentom bezpieczny i szybki zabieg, który pozwoli osiągnąć znakomite efekty. Wszystko to bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji.

Liposukcja bez bólu, czyli na czym polega fenomen metody LipoLife 3G

LipoLife 3G to kompleksowe urządzenie do liposukcji laserowej, wyposażone w system znieczulający, ssak i światłowód radialny, który emituje wiązkę lasera o długości 1470 nm. Idealnie dopasowany poziom mocy lasera pozwala naszym specjalistom zachować maksymalną ilość komórek tłuszczowych, którą można następnie wykorzystać do modelowania sylwetki. Nasi pacjenci pozbywają się tkanki tłuszczowej z miejsc, w których jest jej za dużo, a zyskują tam, gdzie jej brakuje. Innowacyjność liposukcji laserowej LipoLife 3G umożliwia więc nie tylko wyszczuplenie sylwetki, lecz także znaczne wyrównanie proporcji całego ciała.

Liposukcja LipoLife 3G w MediArt Clinic

Dostępna w naszej klinice medycyny estetycznej liposukcja LipoLife 3G jest jedną z najnowocześniejszych metod redukcji tkanki tłuszczowej, która pozwala usunąć zbędny tłuszcz z miejsc na całym ciele. Zabieg LipoLife 3G ma znaczną przewagę nad liposukcją mechaniczną, ze względu na większe możliwości i spodziewane rezultaty oraz komfort zabiegowy. Nowoczesne urządzenie pozwala na przeprowadzenie skutecznego i szybkiego leczenia, które zapewnia naszym pacjentom znakomite efekty.

Na pierwszej wizycie specjalista zapoznaje się ze stanem zdrowia pacjenta oraz przeprowadza szczegółowy wywiad dotyczący jego oczekiwań. Lekarz MediArt Clinic każdorazowo przekazuje zalecenia dotyczące m.in. diety oraz odpowiedniego przygotowania do zabiegu, a następnie ustala wraz z pacjentem dokładny harmonogram leczenia. Po wykonaniu zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej metodą liposukcji laserowej specjalista planuje z pacjentem wizytę kontrolną.

Poznaj szerokie spektrum zastosowań liposukcji LipoLife 3G

Z racji tego, że rozwiązania technologiczne wykorzystane w LipoLife 3G wyróżniają się mniejszą inwazyjnością, aparat ten jest jednym z najbezpieczniejszych urządzeń, służących do redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki bezpiecznej procedurze zabiegu może z niego skorzystać szerokie grono pacjentów. Nasi specjaliści podkreślają, że urządzenie LipoLife 3G jest aparatem wszechstronnym, który znakomicie sprawdzi się w przypadku:

  • miejscowo zlokalizowanego nadmiaru tkanki tłuszczowej (np. podbródek, boczki);
  • nadmiaru tkanki tłuszczowej na większych obszarach ciała (np. na brzuchu lub udach);
  • leczenia ginekomastii u mężczyzn;
  • poprawy proporcji sylwetki;
  • odporności tkanki tłuszczowej na redukcję za pomocą diety lub aktywności fizycznej.

Komfortowy zabieg redukcji tłuszczu pod okiem specjalisty MediArt Clinic

Urządzenie LipoLife 3G wyposażone jest w nowoczesny system znieczulający, który podnosi wygodę w trakcie zabiegu. Przed zabiegiem specjalista podaje znieczulenie miejscowe (tumescencyjne), dzięki czemu redukcja tłuszczu za pomocą LipoLife 3G jest całkowicie bezbolesna i komfortowa dla naszych pacjentów. Każdy z lekarzy naszej placówki, zajmujący się liposukcją LipoLife 3G, ma na uwadze nie tylko bezpieczeństwo, lecz także dobre samopoczucie pacjenta przez cały czas trwania zabiegu oraz po jego zakończeniu.

Cały zabieg trwa około godziny.

Uzyskaj szybkie efekty dzięki liposukcji LipoLife 3G

Nasi pacjenci sięgają po liposukcję metodą LipoLife 3G także z uwagi na szybkość i trwałość efektów. Pierwsze zmiany widoczne są zaraz po zabiegu, a finalny efekt można zaobserwować po upłynięciu około 2 tygodni. Zazwyczaj efekty są na tyle zadowalające, że zabieg nie wymaga powtórzeń. Co najważniejsze: spektakularne rezultaty liposukcji laserowej LipoLife 3G, dostępnej w naszej klinice medycyny estetycznej, są nie tylko natychmiastowe, lecz także utrzymują się przez wiele lat. Dzięki temu nie ma konieczności częstego powtarzania zabiegu, co podnosi jeszcze atrakcyjność tej metody redukcji tkanki tłuszczowej.Jesteś zainteresowany liposukcją bez bólu? Napisz lub zadzwoń do nas i umów się na konsultację, a nasi specjaliści dobiorą odpowiednią dla Ciebie metodę leczenia!