Nawilżanie i modelowanie ust możliwe w NATURALNY sposób!

Jeszcze do niedawna dostępne na rynku produkty z kwasem hialuronowym były nastawione w głównej mierze na powiększenie objętości ust. Od pewnego czasu obserwujemy jednak nowy trend w medycynie estetycznej – przede wszystkim naturalność, organiczność i bezpieczeństwo oferowanych zabiegów.

Innowacyjna seria

Podążając za oczekiwaniami Pacjentów, stworzono specjalne produkty, które w piękny sposób nadają efekt naturalnie nawilżonych i wymodelowanych ust…

Produkty z serii NEAUVIA ORGANIC to pierwsze na świecie, tak bliskie naturze wypełniacze. Pozyskiwane są w środowisku wodnym z substancji, które w naturalny sposób wydzielają kwas hialuronowy. Dzięki temu mamy szansę korzystać z wypełniaczy, które są w pełni organiczne!!

Neauvia Organic ma w swej ofercie dwa produkty przeznaczone specjalnie do pielęgnacji ust. Tylko od Pacjenta zależy jakiego rozmiaru i efektu ust zapragnie:

Neauvia Organic Intense Lips – nie tylko nawilża usta, ale przede wszystkim widocznie je powiększa i modeluje. Ich wygląd w bezpieczny sposób, stanie się bardziej jędrny i ponętny…

Neauvia Organic Rheology – efekt zabiegu jest długotrwały dzięki zawartości dwóch aminokwasów glicyny i l-proliny w kolagenie. Ich głównym zadaniem jest utrzymanie nawilżenia w czerwieni warg oraz ich naturalne i subtelne wymodelowanie.

Bezpieczeństwo i skuteczność stosowania wypełniaczy Neauvia Organic jest niezwykle wysoka. Do tego usta wyglądają cały czas naturalnie, głównie ze względu na plastyczność oraz idealną konsystencję produktów. Żele na długo utrzymują porządany efekt głównie dzięki organicznemu pozyskiwaniu preparatów.Zalety: przede wszystkim bezpieczeństwo i trwałość.

Najlepszą opinią niech będą jednak rekomendacje samych Pacjentów…

W Medi Art Instytut przeszłam zabieg korekty ust, które były asymetryczne. Pani dr Majewska to wspaniała profesjonalistka, która sprawiła, że moje usta są nie tylko pełne, ale mają także śliczny kształt i kontur. Zabieg został przeprowadzony w przemiłej atmosferze, zupełnie bezboleśnie, a całość trwała ok. 30 min. Serdecznie polecam, bo ja na 100% tu jeszcze wrócę… ;-)

Natalia J. z Poznania

CIESZ SIĘ NATURALNIE PIĘKNYMI USTAMI Z NEAUVIA ORGANIC!