Nietrzymanie moczu – krępujący problem, który można wyleczyć w szybki i prosty sposób!

nietrzymanie moczu - zabieg

nietrzymanie moczu - zabiegNietrzymanie moczu to bardzo krępujący i dość powszechny problem u kobiet, które mają za sobą trudny poród naturalny, przechodzą menopauzę czy posiadają skłonność do częstych infekcji dróg moczowych.  Jednym z rozwiązań jest zabieg ThermiRF – przywracający piękno narządów intymnych przy pomocy fal radiowych. Podpowiadamy, dlaczego warto sięgnąć właśnie po tę metodę przy leczeniu nietrzymania moczu!

Zabieg na nietrzymanie moczu nie musi być bolesny

Ból podczas zabiegu i dyskomfort utrzymujący się na długo po jego przeprowadzeniu – poza ogólnym poczuciem wstydu u kobiet, są to dwa najczęstsze powody, dla których rezygnują one z leczenia nietrzymania moczu. Prawda jest jednak taka, że skomplikowane operacje narządów rodnych, powodujące ból i długi okres rekonwalescencji, to już przeszłość. Od kiedy na rynku medycznym pojawiły się urządzenia wykorzystujące działanie światła laserowego, ultradźwięków czy fal radiowych, możliwe stało się leczenie wielu problematycznych schorzeń w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny.

Wspomniana przez nas metoda ThermiRF wykorzystuje właśnie fal radiowe w celu likwidacji schorzenia nietrzymania moczu, a także innych problemów związanych z dysfunkcjami dróg rodnych kobiety np. nadmiernej suchości pochwy, zanikowego zapalenia pochwy czy zmniejszenia napięcia w tym obrębie. Zabieg polega na podgrzewaniu leczonych tkanek przy pomocy specjalnej głowicy, a sama procedura przypomina… ciepły masaż! ThermiRF jest nie tylko całkowicie bezbolesną terapią, ale też niewymagającą praktycznie żadnego okresu rekonwalescencji – jeszcze tego samego dnia pacjentka może powrócić do aktywności seksualnej.

Leczenie nietrzymania moczu metodą ThermiRF – czy to bezpieczne?

Metoda ThermiRF charakteryzuje się nie tylko wysoką skutecznością w leczeniu różnych schorzeń intymnych u kobiety, ale też równie wysokim bezpieczeństwem stosowania. Zabieg wykonuje się w ściśle kontrolowanej temperaturze, do której podgrzewana jest leczona tkanka. Urządzenie zostało wyposażone w zewnętrzny oraz wewnętrzny monitoring temperatury, co chroni komórki przed przegrzaniem, zaś pacjentki przed poparzeniem. ThermiRF jest pięciofunkcyjnym urządzeniem, które wykorzystuje specjalistyczną, cienką i niezwykle precyzyjną kaniulę dopasowaną bezpośrednio do danego trybu pracy. Za jej pośrednictwem ThermiRF emituje do wybranych tkanek iniekcyjną radiofrekwencję, która pozwala uzyskać natychmiastowe efekty poprawy wybranych obszarów intymnych kobiety. A to wszystko w jak najbardziej bezpieczny i komfortowy dla pacjentki sposób!

Jak zatem widać, leczenie nietrzymania moczu nie musi wiązać się z cierpieniem, długim okresem rekonwalescencji czy utrzymującym się dyskomfortem. Jak najbardziej zachęcamy pacjentki do leczenia tej krępującej przypadłości – wystarczy jeden zabieg, by pozbyć się problemu nietrzymania moczu, a przy tym poprawić jakość swojego życia seksualnego. Więcej informacji na temat zabiegu i leczenia nietrzymania moczu znajdziecie na stronie:  ThermiVa – MediArt Clinic.