Najlepsze pomysły na prezent pod choinkę dla bliskiej osoby!

Święta tuż za rogiem, a Ty nadal nie wiesz co podarować najbliższym z okazji świąt Bożego Narodzenia? Nie jesteś jedyny. Większość Polaków kupuje podarunki dla najbliższych w ostatniej chwili i niestety często kończy się to zakupem kolejnego swetra albo szalika… W MediArt przygotowaliśmy propozycje prezentów, które na pewno przypadną do gustu Twojej rodzinie i przyjaciołom.

Czytaj dalej

Mezoterapia idealna na lato!

  Mezoterapia to skuteczna metoda stosowana do poprawy jakości i wyglądu skóry. Czy jednak zabieg ten jest bezpieczny w czasie wakacji, kiedy skóra jest szczególnie narażona na działanie promieni słonecznych? MediArt Instytut zdradza szczegóły mezoterapii idealnej na lato!

Czytaj dalej

Centrum szkoleniowe w MediArt Instytut

Działalność MediArt Instytut to oprócz wykonywania profesjonalnych zabiegów z medycyny estetycznej, także część szkoleniowa. W ofercie pracowni można znaleźć kursy dla specjalistów, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę praktyczną i nabyć większej pewności siebie.

Czytaj dalej

Wyjątkowe właściwości wypełniaczy dla mężczyzn

Linia Neauvia Organic oferuje niezwykłe produkty, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawiania nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Ich zastosowanie gwarantuje naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych.

Czytaj dalej

Nowatorski wachlarz zabiegów ThermiRF

thermirf

Na początku warto sobie zadać sobie pytanie czy zabiegi ThermiRF są właściwym rozwiązaniem na powszechne problemy, które stoją przed medycyną estetyczną? Wielu Pacjentów nie szuka dziś sposobu na to, by wyglądać 20 lat młodziej. Pragną natomiast w efektywny sposób pozbyć się określonego problemu czy też odświeżyć swój wygląd.

Czytaj dalej