MediArt Clinic – osiągnięcia naukowe i certyfikaty

Medi Art Clinic to ośrodek nowoczesny i luksusowy. Zapewniamy pacjentom usługi wykonywane na najwyższym poziomie, z zastosowaniem zaawansowanej technologicznie aparatury medycznej. Wykonująca zabiegi lek. med. Agnieszka Krupińska to znakomicie wykwalifikowany specjalista stomatologii i medycyny estetycznej. Przeszła szereg krajowych oraz zagranicznych kursów i warsztatów doskonalących, podczas których zapoznała się z innowacyjnymi technikami zabiegowymi i wdrożyła je do oferty swojego gabinetu. Uczyła się pod kierunkiem najlepszych specjalistów medycyny estetycznej, w tym dr n. med. Wojciecha Maruszy – założyciela Akademii Rzeźbienia Twarzy. Pod jego kierunkiem lekarz Krupińska ukończyła kurs na poziomie mistrzowskim.

Wiedza i umiejętności specjalistki wielokrotnie umożliwiły jej pełnienie roli eksperta w mediach. Między innymi, udzielała wywiadu dla miesięcznika „Gentelman”. Prócz tego lekarz Krupińska regularnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych, podczas których wymienia się wiedzą i doświadczeniem ze specjalistami z innych krajów.

Agnieszka Krupińska – certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

 

Edukację rozpoczęła od studiów na Akademii Medycznej w Warszawie, zdobywając dyplom i tytuł lekarza stomatologa. Ukończyła również Akademię Rzeźbienia Twarzy na poziomie mistrzowskim, uzyskując dyplom u doktora Wojciecha Maruszy. To także absolwentka Międzynarodowego Centrum Kształcenia z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Od 2015 jest słuchaczem 1 roku studiów podyplomowych Queen Mary University of London.

Uczestniczyła w wielu prestiżowych kursach i szkoleniach pod okiem wybitnych specjalistów krajowych i zagranicznych (m.in. Sandrin Saboin, Mauritio de Maio, dr Ambroziak), zdobywając dyplomy i certyfikaty poświadczające jej kompetencje. Jest założycielem MediArt Clinic w Poznaniu, który jako jeden z nielicznych w Polsce oferuje szeroką gamę najnowszych zabiegów z dziedziny stomatologii i medycyny estetycznej.

Na stałe współpracuje z renomowanymi klinikami w Polsce i w Londynie. Praktykuje w znanym Ośrodku medycyny estetycznej w Kerala. Prowadzi szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz Szwecji.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu implantacji nici Aptos, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Nieustannie ulepsza techniki wykonywania zabiegów, biorąc udział w Workshop Aptos w Tibilisi. Chcąc spełniać potrzeby swoich pacjentów, a także stale rozwijać i doskonalić się, podróżuje po świecie biorąc udział w licznych wykładach i ważniejszych kongresach krajowych oraz zagranicznych (m.in Paryż czy Monte Carlo). Stale śledzi, poznaje i na bieżąco wdraża bestsellery Stomatologii i Medycyny Estetycznej.

Oprócz pasji zawodowej lekarz Agnieszka Krupińska jest zafascynowana wschodnimi sztukami medytacji, ukończyła roczny kurs jogi kundalini w Indiach, gdzie poznała tajniki wiedzy ajurwedyjskiej. To doświadczenie mocno skłoniło ją do refleksji nad różnicami między medycyną wschodnią a zachodnią. Medycyna wschodnia kładzie silny nacisk na techniki ruchu i medytacji, które prowadzą do zachowania zdrowia, a nawet… leczą niektóre choroby, utrzymują w ciele równowagę fizyczną i psychiczną. Nieustannie rozwijającej się medycynie zachodniej, czasami brakuje tak bardzo istotnego, holistycznego podejścia do pacjenta. Jej pomysł to łączyć te dwa przeciwstawne sobie systemy.

Jest przekonana, że w powyższej kombinacji tkwi ogromny potencjał uzdrawiania.

 

 

Dr n. med. Jerzy Płaczkowski – dyplomowany specjalista w dziedzinie chirurgii

Urodzony w Warszawie i mieszkający na stałe w Poznaniu dr n. med. Jerzy Płaczkowski  jest specjalistą w dziedzinie chirurgii. Ten doświadczony lekarz w roku 1967 ukończył studia na Wydziale Lekarskim Poznańskiej Akademii Medycznej , zaś  w 1981 roku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych. Dr Jerzy Płaczkowski od wielu lat wykonuje zabiegi z zakresu powiększania piersi, pośladków, modelowania ciała, liposukcji oraz wypełniania zmarszczek i ubytków tkankowych. Jako że chirurgia plastyczna jest jego pasją, doktor Płaczkowski nie tylko z dużą dozą profesjonalizmu, lecz także  z ogromnym zaangażowaniem pomaga swoim pacjentom w eksponowaniu naturalnego piękna.

W naszej klinice Doktor Jerzy Płaczkowski wykonuje specjalistyczne zabiegi z zakresu liposukcji (odsysania tkanki tłuszczowej) oraz modelowania ciała zarówno najnowszej generacji preparatami  ekskluzywnych marek, jak i własną tkanką tłuszczową pacjenta. Zapraszamy na zabiegi przeprowadzane przez doświadczonego specjalistę w dziedzinie chirurgii.

Dr Paweł Kulesza –  lekarz stomatolog, wykonujący w klinice zabiegi implantologiczne.

Współpracujący z nami implantolog jest absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu, którą ukończył w 2002 roku z tytułem lekarza stomatologaDoktor Kulesza stale doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach i  konferencjach naukowych. 

Jego praca jest jednocześnie jego pasją i żaden, nawet najbardziej skomplikowany przypadek, nie jest dla niego problemem nie do rozwiązania! Doktor Kulesza stale dba o to, by wykonywane przez niego zabiegi odzwierciedlały najwyższy światowy poziom, a ich przebieg był w pełni bezpieczny, bezbolesny i nieuciążliwy dla pacjenta.

 

Lek. Andrzej Ilków – chirurg ogólny

 

Odbył liczne szkolenia w zaskresie procedur medycyny estetycznej. Jest instruktorem liposukcji laserowej, laseroterapii endowaskularnej i liftingu endodermalnego. Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej. Posiada certyfikaty endoskopii diagnostycznej i zabiegowej, usg doppler i liczne inne. Współpracuje z  Centrum Medycyny Komórkowej, jako ekspert w zakresie popularyzacji wiedzy o komórkach macierzystych pozyskiwanych z tkanki tłuszczowej.

Ukończył akademię medyczną w Gdańsku w 1997 r. 1997-1999 poradnia chirurgii ogólnej i urazowej w Koszalinie, 1999-2011 r. oddział chirurgii ogólnej z pododdziałami chirurgii naczyniowej i onkologicznej w Koszalinie.

Od 2011 r. kierował oddziałem chirurgicznym w Białogardzie. Pracował w poradni chirurgicznej i pracowni endoskopowej w Białogardzie.
Od 2015 r. pracuje również w centrum onkologii w Bydgoszczy.
Od maja 2016 r. pracuje na oddziale chirurgii ogólnej i onkologicznej szpitala wojewódzkiego w Słupsku.

Prowadzi prywatną klinikę chirurgii i medycyny estetycznej – Pro Beauty Koszalin, Głowackiego 7

 

Andrzej Lisiewicz – specjalista ginekologii i położnictwa.

 

Absolwent dwóch Łódzkich Akademii Medycznych (WAM i AM).

Od 38 lat pracuje w zawodzie. Od 10 lat silnie zaangażowany w zabiegi ginekologii estetycznej. Uczestnik elitarnych kursów prowadzonych przez doświadczonych prelegentów.

 

lek. Piotr Konwiński – chirurg

 

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W latach 2013-2019 odbywał szkolenie specjalizacyjne w CM HCP Szpitalu im. św. Jana Pawła II w Poznaniu. Posiada również doświadczenie w pracy na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, Oddziale Leczenia Ran Przewlekłych oraz w Poradni Chirurgicznej. Obecnie pracuje jako lekarz specjalista na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego UM w Poznaniu, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii onkologicznej.

Rozszerzając swoje zainteresowania zawodowe ukończył liczne kursy oraz warsztaty z zakresu medycyny estetycznej i urologii estetycznej. Obecnie wykonuje szeroki wachlarz zabiegów związanych z tą dziedziną medycyny, m.in. modelowanie sylwetki (lipoliza, liposukcja), powiększanie penisa, scleroterapia.

Specjalizacja: chirurgia ogólna, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej.

 

Michał Piwowarek – chirurg plastyk

 

W 2012 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez 7 lat zdobywał doświadczenie zawodowe w najlepszych ośrodkach Chirurgii Plastycznej w Niemczech.

Pod okiem wybitnych profesorów szkolił się m.in. w zakresie chirurgii rekonstrukcyjnej, wykorzystania osocza bogato płytkowego w zabiegach medycyny regeneracyjnej, czy modelowania twarzy i grzbietów rąk autologiczną tkanką tłuszczową. Zdobytą wiedzę regularnie poszerza, uczestnicząc w zarówno indywidualnych, jak i grupowych szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą.

Od wielu lat należy do Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych oraz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.