MediArt Clinic – osiągnięcia naukowe i certyfikaty

 

Medycyna estetyczna - szkolenia w PoznaniuMedi Art Clinic to ośrodek nowoczesny i luksusowy. Zapewniamy pacjentom usługi wykonywane na najwyższym poziomie, z zastosowaniem zaawansowanej technologicznie aparatury medycznej. Wykonująca zabiegi lek. med. Agnieszka Majewska to znakomicie wykwalifikowany specjalista stomatologii i medycyny estetycznej. Przeszła szereg krajowych oraz zagranicznych kursów i warsztatów doskonalących, podczas których zapoznała się z innowacyjnymi technikami zabiegowymi i wdrożyła je do oferty swojego gabinetu. Uczyła się pod kierunkiem najlepszych specjalistów medycyny estetycznej, w tym dr n. med. Wojciecha Maruszy – założyciela Akademii Rzeźbienia Twarzy. Pod jego kierunkiem doktor Majewska ukończyła kurs na poziomie mistrzowskim.

Wiedza i umiejętności specjalistki wielokrotnie umożliwiły jej pełnienie roli eksperta w mediach. Między innymi, udzielała wywiadu dla miesięcznika „Gentelman”. Prócz tego doktor Majewska regularnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych, podczas których wymienia się wiedzą i doświadczeniem ze specjalistami z innych krajów.

Dr Agnieszka Majewska – certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

 

Edukację rozpoczęła od studiów na Akademii Medycznej w Warszawie, zdobywając dyplom i tytuł lekarza stomatologa. Ukończyła również Akademię Rzeźbienia Twarzy na poziomie mistrzowskim, uzyskując dyplom u doktora Wojciecha Maruszy. To także absolwentka Międzynarodowego Centrum Kształcenia z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging w Warszawie oraz członek Rady Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-aging w Warszawie. Od 2015 jest słuchaczem 1 roku studiów podyplomowych Queen Mary University of London.

 

Uczestniczyła w wielu prestiżowych Zabiegi medycyny estetycznej Poznankursach i szkoleniach pod okiem wybitnych specjalistów krajowych i zagranicznych (m.in. Sandrin Saboin, Mauritio de Maio, dr Ambroziak), zdobywając dyplomy i certyfikaty poświadczające jej kompetencje. Jest założycielem MediArt Clinic w Poznaniu, który jako jeden z nielicznych w Polsce oferuje szeroką gamę najnowszych zabiegów z dziedziny stomatologii i medycyny estetycznej.

Na stałe współpracuje z renomowanymi klinikami w Polsce i w Londynie. Praktykuje w znanym Ośrodku medycyny estetycznej w Kerala. Prowadzi szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz Szwecji.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu implantacji nici Aptos, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Nieustannie ulepsza techniki wykonywania zabiegów, biorąc udział w Workshop Aptos w Tibilisi. Chcąc spełniać potrzeby swoich pacjentów, a także stale rozwijać i doskonalić się, podróżuje po świecie biorąc udział w licznych wykładach i ważniejszych kongresach krajowych oraz zagranicznych (m.in Paryż czy Monte Carlo). Stale śledzi, poznaje i na bieżąco wdraża bestsellery Stomatologii i Medycyny Estetycznej.

Oprócz pasji zawodowej dr Agnieszka Majewska jest zafascynowana wschodnimi sztukami medytacji, ukończyła roczny kurs jogi kundalini w Indiach, gdzie poznała tajniki wiedzy ajurwedyjskiej. To doświadczenie mocno skłoniło ją do refleksji nad różnicami między medycyną wschodnią a zachodnią. Medycyna wschodnia kładzie silny nacisk na techniki ruchu i medytacji, które prowadzą do zachowania zdrowia, a nawet… leczą niektóre choroby, utrzymują w ciele równowagę fizyczną i psychiczną. Nieustannie rozwijającej się medycynie zachodniej, czasami brakuje tak bardzo istotnego, holistycznego podejścia do pacjenta. Jej pomysł to łączyć te dwa przeciwstawne sobie systemy.

Jest przekonana, że w powyższej kombinacji tkwi ogromny potencjał uzdrawiania.