Odmładzanie dłoni

Twarz, szyja i dekolt zwykle mogą liczyć na odpowiednią pielęgnację oraz stosowanie zabiegów odmładzających i upiększających, ale warto też poświęcić uwagę swoim dłoniom. Te bowiem stanowią wizytówkę każdego z nas. Zadbane dłonie kojarzone są z elegancją i wysokim statusem społecznym. Pomagają również budować profesjonalny wizerunek osobom piastującym stanowiska kierownicze, czy też tym, których zawody wymagają częstego kontaktu z ludźmi. Jak sprawić, żeby dłonie prezentowały się młodziej? Pomocne mogą okazać się tu zabiegi z medycyny estetycznej, które je odmłodzą i sprawią, że będą dumnie reprezentowały swoich właścicieli.

Odmładzanie dłoni – efekty

Wyraźne odmłodzenie skóry dłoni

Jędrna i gładka skóra

Biorewitalizacja skóry

Wypełnienie ubytków tkanki

Nadanie dłoniom sprężystości i witalności

Rozjaśnienie plam

Odmładzanie dłoni

Skóra dłoni, w porównaniu z innymi częściami ciała, jest bardziej narażona na procesy starzenia. Bierze się to stąd, że znacznie częściej jest wystawiana na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak duże nasłonecznienie, mróz czy kontakt z detergentami. Co więcej, o ile o skórę twarzy, szyi czy dekoltu większość osób stara się systematycznie dbać, tak dłoniom nierzadko brakuje już odpowiedniej ochrony i pielęgnacji. Efektem zaniedbań jest wiotka, cienka oraz sucha skóra z widocznymi przebarwieniami.

Skuteczne odmładzanie dłoni jest jednak możliwe. Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej możesz w szybki i nieinwazyjny sposób ujędrnić i poprawić gęstość skóry oraz pozbyć się nieestetycznych przebarwień. Co więcej, dzięki takim zabiegom, jak mezoterapia czy wypełnienie tłuszczowe, odmładzanie rąk wiąże się też z dogłębnym odżywieniem i poprawą gęstości skóry, a także uzupełnieniem widocznych ubytków w tkance.

Zabiegi odmładzające dłonie

Zabieg odmładzający na dłonie, który cieszy się dużym uznaniem i zaufaniem naszych pacjentów to tak zwany wampirzy lifting. Stanowi terapię, do której wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe,  pozyskiwane z krwi pacjenta. Działa to biostymulująco, naprawczo oraz regeneracyjnie na skórę rąk. Co więcej, stymuluje organizm do produkcji kolagenu oraz aktywuje komórki macierzyste, co zapewnia spektakularne efekty. Dzięki temu dłonie stają się wyraźnie odmłodzone, a skóra napięta, elastyczna i nawilżona.

Mezoterapia igłowa to kolejny warty polecenia zabieg na dłonie. Medycyna estetyczna, jak pokazuje przykład tej terapii, potrafi zapewnić pacjentom wyjątkowe i naturalne efekty, bez konieczności ingerencji chirurga. Dzięki bogactwu substancji odżywczych i regenerujących zawartych w ampułkach, które z pomocą igły są wprowadzane do głębokich warstw skóry, grzbiet dłoni szybko staje się jędrny i napięty, a dłonie wyglądają na młode i zadbane. Dlatego mezoterapia igłowa polecana jest szczególnie w profilktyce anty-aging.

W przypadku bardzo zniszczonych i zaniedbanych dłoni niezastąpiona może okazać się Mezoterapia Deluxe. To jeden z wiodących zabiegów odmładzających dłonie, który zapewnia spektakularne efekty. Jest to możliwe dzięki dogłębnemu nawilżeniu, ujędrnieniu, a także odbudowie kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za młody i zdrowy wygląd skóry.

Opisane zabiegi odmładzające na dłonie zapewniają widoczną poprawę już po pierwszym zabiegu. Jeśli jednak zastanawiasz się, który z nich będzie idealny dla Ciebie, koniecznie zgłoś się na konsultację do MadiArt Clinic, a my dopasujemy zabiegi do Twoich potrzeb i efektów, jakie chcesz osiągnąć.

Odmładzanie dłoni kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to substancja, która występuje naturalnie w organizmie człowieka. Ponieważ dzięki niej skóra staje się nawilżona, napięta i jędrna, bardzo skuteczne jest odmładzanie dłoni kwasem hialuronowym. Taki zabieg poleca się wszystkim tym, których skóra jest cienka i wiotka, a przy tym odznaczają się pod nią naczynia krwionośne. Kwas hialuronowy doskonale nawilża, poprawia gęstość oraz elastyczność skóry, zapewniając jej wyraźne odmłodzenie.

Odmładzanie dłoni Poznań

Jeżeli Twoje dłonie od lat nie prezentują się najlepiej, wstydzisz się je pokazywać lub już w młodym wieku cierpisz z powodu braku elastyczności i jędrności skóry, koniecznie skorzystaj z jednego z naszych zabiegów odmładzania dłoni. Poznań to miasto, w którym znajduje się MediArt Clinic. Odwiedź nas, a po zapoznaniu się z Twoimi problemami i potrzebami dostosujemy odpowiednią terapię, która przyniesie zadowalające efekty. W ten sposób odzyskasz nie tylko piękne i zadbane dłonie, ale i pewność siebie.