Odmładzanie twarzy

Wraz z wiekiem skóra zaczyna tracić swoją jędrność i elastyczność, czego efektem są coraz mocniej zarysowane zmarszczki wokół oczu, ust czy na czole. W praktyce, już po 20 roku życia organizm produkuje znacznie mniej kolagenu i elastyny, które stanowią naturalne rusztowanie dla skóry. To duży problem, bowiem dzięki tym substancjom skóra jest napięta, jędrna i odpowiednio nawilżona. Ich brak objawia się wiotczeniem skóry i wspomnianymi zmarszczkami. Odmłodzenie twarzy jest jednak możliwe! Wszystko dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej, zabiegom takim, jak Alma Harmony Dye VL, Alma Harmony Pixel, czy Micro Nano Fat, a także mezoterapii, czy kwasowi hialuronowemu. Skuteczna terapia pozwoli Ci nie tylko skutecznie walczyć z upływającym czasem, ale także pozbyć się blizn, trądziku czy przebarwień.

Odmładzanie twarzy – efekty

Wyraźne odmłodzenie twarzy

Wygładzenie zmarszczek

Jędrna i gładka skóra

Głęboko nawilżona i odżywiona skóra

Redukcja przebarwień i rumienia

Likwidacja trądziku i blizn

Wyrównanie kolorytu skóry

Odmłodzenie twarzy

Kiedy patrzysz w lustro, widzisz jedynie zmarszczki, które dodają Ci lat? Zastanawiasz się, jak odmłodzić szyję lub jak wygładzić twarz? A może Twoja skóra jest poszarzała, pozbawiona blasku i pełna przebarwień? Bez obaw! Odmładzanie twarzy, szyi czy dekoltu, i to bez inwazyjnej operacji plastycznej, jest możliwe! Trzeba jednak wiedzieć, jakie zabiegi stosować, aby efektywnie walczyć z upływającym czasem i mankamentami skóry.

W MediArt Clinic stawiamy na indywidualizm i naturalne piękno. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz wykwalifikowanemu personelowi możemy doradzić zabiegi idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki terapii możesz osiągnąć spektakularne efekty i odzyskać pewność siebie. Dlatego jeśli wciąż zastanawiasz się, jak odmłodzić twarz, jak wygładzić skórę szyi czy dekoltu, albo co pozwoli pozbyć się szpecących blizn, koniecznie umów się na wizytę konsultacyjną.

Jak odmłodzić skórę twarzy w każdym wieku?

Jak odmłodzić skórę twarzy? Najważniejsze jest to, aby dopasować zabiegi adekwatne do wieku oraz problemów, z jakimi się borykasz. Odmładzanie twarzy po 30-stce warto rozpocząć od mezoterapii. To bezpieczny i mało inwazyjny zabieg, dzięki któremu możesz szybko pozbyć się pierwszych zmarszczek, a także dogłębnie odżywić, nawilżyć i zregenerować skórę. Stanowi on również skuteczną profilaktykę w walce z upływającym czasem. Szczególnie polecane są wampirzy lifting i CGF, które wykorzystują komórki macierzyste i sprawiają, że skóra jest widocznie odmłodzona, jędrna i pełna blasku.

Jeśli chodzi o zabiegi odmładzające na twarz po 40-stce, to również polecana jest mezoterapia, a także kwas hialuronowy, który świetnie radzi sobie nawet z głębokimi bruzdami i zmarszczkami, czy też zabiegi Alma Harmony Dye VL oraz Alma Harmony Pixel. Te ostatnie stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z wiotką skórą, przebarwieniami i pękniętymi naczynkami. Zabiegi skutecznie wygładzają zmarszczki, regenerują naskórek oraz redukują blizny i plamy – efekty widoczne są już po pierwszej sesji. Każdy z nich stanowi również idealny zabieg na odmłodzenie twarzy po 50-siątce.

Odmłodzenie twarzy – zabiegi

Odmładzanie twarzy bez skalpela jest jak najbardziej możliwe, między innymi w MediArt Clinic, gdzie zawsze stawiamy na efektywne metody. Zmarszczki, bruzdy i zwiotczenia dodają skórze lat, ale trzeba podkreślić, że dość często stanowią skutek nie tyle upływającego czasu, co braku właściwej pielęgnacji, a to właśnie bez niej twarz zaczyna wyglądać na starszą. Dzieje się tak, gdy skóra jest pozbawiona odżywienia i nawilżenia, dlatego czasem najprostsze rozwiązania okazują się najbardziej skuteczne.

Dogłębną regenerację, a tym samym wyraźne odmładzanie skóry twarzy, zapewni wspomniana mezoterapia igłowa. Dzięki wykorzystaniu komórek macierzystych oraz bogato odżywczych substancji, Twoja skóra już po pierwszym zabiegu będzie wyraźnie odżywiona, gładka, jędrna i pełna blasku. Mezoterapia zapewnia także wygładzenie i napięcie skóry, dzięki czemu po zabiegu dostrzeżesz wyraźne odmładzanie twarzy. Zabiegi takie jak wampirzy lifting czy CGF przynoszą spektakularne i szybkie efekty, a przy tym są bezpieczne i mało inwazyjne.

Odmładzanie skóry twarzy, zwłaszcza przy problemach z głębokimi zmarszczkami, bliznami czy bruzdami, zapewnia również kwas hialuronowy oraz Micro Nano Fat. Kwas hialuronowy doskonale sprawdza się przy likwidacji zmarszczek wokół oczu, ust i na czole, a także świetnie radzi sobie z głęboką bruzdą między brwiami.

Micro Nano Fat  to natomiast innowacyjny zabieg, polegający na transferze tłuszczu w miejsca, gdzie tkanki jest zbyt mało. W ten sposób wypełnia głębokie blizny, bruzdy i wygładza zmarszczki. Zabieg dodatkowo liftinguje i modeluje twarz.

Laserowe odmładzanie twarzy

Lat dodają nie tylko zmarszczki i bruzdy, ale również przebarwienia, brunatne plamy czy naczynka, które pękając, powodują rumień. W takich przypadkach pomocne może okazać się laserowe odmładzanie twarzy, na przykład w ramach zabiegu Alma Harmony Dye VL. Stanowi on nowatorską technologię, która za sprawą specjalnej głowicy chłodzącej szybko i nieinwazyjnie usuwa zmiany naczyniowe, takie jak pajączki, rumień czy trądzik różowaty. Doskonale radzi sobie również ze zmianami pigmentacyjnymi, które powstały wskutek długotrwałego, nadmiernego oddziaływania promieni słonecznych.

Natomiast odmładzanie twarzy laserem ablacyjnym Alma Harmony Pixel pobudza organizm do produkcji kolagenu, którego nowe sprężyste włókna odpowiadają za uniesienie i ujędrnienie skóry. Z kolei dzięki dogłębnemu złuszczeniu i usunięciu uszkodzonego naskórka, powstaje znacznie gładsza nowa skóra, blizny ulegają spłyceniu, a twarz staje się odmłodzona.