Premiera EasyLift® Spring Thread i promocja na powiększanie ust Neauvia Organic – zapisz się na zabiegi już dziś i zdobądź rabat!

Marzec jest dla nas szczególnym miesiącem – to czas celebrowania piękna i siły kobiecości, a także moment, w którym z dumą możemy poinformować naszych pacjentów o tym, że jako jedni z pierwszych w Europie wprowadzamy do oferty innowacyjny lifting twarzy i szyi EASYLIFT przy użyciu popularnych nici Spring Thread. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe promocje!

W Dniu Kobiet modelowanie ust preparatem Neauvia Organic kosztuje aż o 400 zł mniej, zaś premierowy zabieg EasyLift będzie można wykonać ze zniżką – 20% ! Nie czekaj i już teraz sprawdź szczegóły naszych sezonowych promocji!

Dzień Kobiet – szczegóły promocji
Rewolucyjny lifting twarzy EasyLift – szczegóły promocji

Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych Pacjentów MediArt Clinic.

EASYLIFT ® czyli nowatorskie zastosowanie nici Spring Thread
Trwały efekt – aż do 15 lat !

5200 zł zamiast 6500 (cena za okolicę) *

*Uwaga: oferta limitowana – obowiązuje pierwsze 30 osób, które zapiszą się na zabieg.
Rewolucyjny lifting twarzy EasyLift – na czym polega zabieg?

Poznaj zabieg EasyLift®, który zwiększa skuteczność liftingu z zastosowaniem nici stałych Spring Thread. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, mogą one teraz utrzymywać fantastyczny efekt nawet przez 15 lat! Kluczowy dla zabiegu jest niewymagający zastosowania metod chirurgicznych, sposób implantacji nici oraz tworzenia specjalnej konstrukcji, która je utrzymuje. Twórcą tej techniki jest dr Denis Guillo, od którego bezpośrednio uczyła się nasza lekarz Agnieszka Majewska. Dzięki temu staliśmy się jednym z pierwszych miejsc w Polsce, które oferuje zabieg z wykorzystaniem tej technologii. Lifting metodą EasyLift® to nowa era w nieinwazyjnych zabiegach odmładzających. Rezultaty są bowiem lepsze niż w tradycyjnych zabiegach chirurgicznych, dłuższy jest czas utrzymywania się efektów, a bezpieczeństwo pozwala nam być spokojnymi o pacjentów.

Lifting twarzy i szyi EasyLift – czytaj więcej


Nie czekaj aż ktoś Cię wyprzedzi i zadzwoń do nas już dziś lub zostaw wiadomość, a my oddzwonimy do Ciebie w sprawie promocji!

tel: 530 578 888

mail: INFO@MEDIARTCLINIC.PL


Powiększanie ust Neauvia Organic Lips  – szczegóły promocji

Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych Pacjentów MediArt Clinic.

Neauvia Organic Lips 1ml

stara cena: 1200

nowa cena: 800 zł *

*Aby skorzystać z promocji należy umówić wizytę w dn. 8.03.2019.

Powiększanie ust Neauvia Organic Lips – na czym polega zabieg?

Zbyt małe lub wąskie usta to częsty kompleks wielu kobiet, dlatego zabieg ich modelowania staje się coraz bardziej popularny. Nasi specjaliści polecają zabieg powiększania ust preparatem Neauvia Organic Lips Pacjentkom, które chcą odmienić wygląd swoich warg lub poddać je rewitalizacji bez konieczności przeprowadzenia operacji chirurgicznej. Sekret tego bezpiecznego i nieinwazyjnego zabiegu polega na wstrzykiwanej w usta substancji wypełniającej. Jest nią w pełni neutralny dla organizmu hydrożel, który pobudza produkcję kolagenu i sprawia, że po zabiegu wargi stają się pełniejsze, intensywnie nawilżone, a drobne zmarszczki są zredukowane. Najczęściej zabieg ten stosujemy do zwiększania objętości ust, zlikwidowania asymetrii ust, wymodelowania łuku kupidyna i do poprawy ich jędrności.

Neauvia Organic Lips – czytaj więcej

https://mediartclinic.pl/wp-content/uploads/2017/08/Screenshot_6-2-1024x755.jpg


Jeśli pięknie wymodelowane usta są Twoim marzeniem, zrób sobie prezent na Dzień Kobiet – Zadzwoń do nas już dziś lub zostaw wiadomość, a my oddzwonimy do Ciebie w sprawie promocji!

tel: 530 578 888

mail: INFO@MEDIARTCLINIC.PL