Promocja na zabiegi LipoLife 3G i Accent Prime! Nowa sylwetka bez wyrzeczeń!

liposukcja Poznan


Wśród wielu zabiegów modelowania sylwetki, to właśnie LipoLife 3G i Accent Prime cieszą się największą popularnością specjalistów. Tylko teraz, otrzymujesz nawet do 30% rabatu na te innowacyjne zabiegi, a do tego endermologię LPG Alliance GRATIS! Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i ciesz się szczupłą, pozbawioną cellulitu sylwetką!


Szczegóły promocji

1.LipoLife 3G – 25% rabatu na zabieg bezinwazyjnej liposukcji. Dodatkowo, otrzymujesz 2 zabiegi LPG Alliance GRATIS! Endermologia LPG wzmacnia efekty liposukcji, wyszczupla i ujędrnia ciało, a także wygładza cellulit.

2.Accent Prime – 30% rabatu dla osób, które wykupią pakiet 5 zabiegów Accent Prime. Dodatkowo, 1 zabieg LPG Alliance całkowicie ZA DARMO! Uwaga! Oferta jest limitowana dla pierwszych 15 osób, które skorzystają z promocji.

 

LipoLife 3G i Accent Prime – jak działają?

1.Liposukcja laserowa LipoLife 3G – redukcja tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc, leczenie ginekomastii, lipotransfer (modelowanie + powiększanie piersi/pośladków). Więcej o liposukcji LipoLife oferowanej w MediArt Clinic w Poznaniu przeczytasz tutaj.

2.Accent Prime – usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, leczenie blizn i rozstępów, ujędrnianie całego ciała. Więcej informacji o zabiegu Accent Prime przeprowadzanego w MediArt Clinic w Poznaniu przeczytasz tutaj.

 

Efekty PRZED I PO

 

 

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ LUB ZOSTAW WIADOMOŚĆ, A ODDZWONIMY W SPRAWIE PROMOCJI!

tel:+48 530 578 888

mail: [email protected]