Przeszczep włosów Smart Graft 30% taniej! Oferta limitowana!

przeszczep wlosow - cena Poznan

przeszczep wlosow - cenaSmart Graft to prawdziwa rewolucja w leczeniu łysienia kobiet i mężczyzn! Tylko teraz Pacjenci MediArt Clinic mogą skorzystać z niepowtarzalnej promocji — aż 30% rabatu na zabieg przeszczepu włosów. Zadzwoń zanim zrobi to ktoś inny!

Smart Graft – szczegóły promocji

Oferta jest skierowana dla nowych i obecnych Pacjentów MediArt Clinic. Pierwsze 20 osób, które umówią się na zabieg Smart Graft otrzymają o 30% niższą cenę za każdy pojedynczy włosek (cebulkę).

Promocja 30% na każdy włosek

Stara cena: 35 zł

Cena promocyjna: 25zł!

Smart Graft – na czym polega zabieg?

Smart Graft to nieinwazyjna i skuteczna technologia zagęszczania włosów, stosowana w leczeniu łysienia, w tym łysienia androgenowego. Przeszczep włosów to idealne rozwiązanie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy poszukują efektywnej metody odzyskania utraconej fryzury. Zabieg można podzielić na dwa etapy. Pierwszy z nich polega na delikatnym pobraniu mikroprzeszczepów włosów z tylnej części głowy. Drugi etap to przeszczepienie pobranych włosów w obszary dotknięte łysieniem. W systemie Smart Graft, przeżywalność przeszczepionych włosów sięga nawet 99%! Takich rezultatów nie ma daje żaden inny system transplantacji owłosienia.

Smart Graft – czytaj więcej.

Smart Graft - efekty przed i po

Zadzwoń już dziś lub zostaw wiadomość, a oddzwonimy w sprawie promocji!

tel: 530 578 888

mail: INFO@MEDIARTCLINIC.PL