Bezpłatna konsultacja i -10% na zabiegi medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna oferuje naprawdę wiele rozwiązań problemów Pacjentów. Aby dobrać to, które najlepiej będzie dostosowane do indywidualnych cech Pacjenta, wykonanie zabiegu w naszej klinice zawsze poprzedzone jest konsultacją. Jeśli odwiedzasz nas po raz pierwszy i polubisz nasz fanpage na Facebooku, konsultację odbędziesz zupełnie za darmo, a swój pierwszy zabieg wykonasz z 10% rabatem. Serdecznie zapraszamy!

Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Promocją objęte są wszystkie zabiegi stomatologiczne, w tym z zakresu stomatologii estetycznej. Z promocji skorzystać mogą nowi Pacjenci, którzy nie korzystali wcześniej z usług w klinice MediArt Clinic. Organizatorem promocji jest MediArt Clinic z siedzibą przy ul. Idzikowskiego 4, 60-408 Poznań. Promocja trwa do 31.12.2023 r.

Bezpłatna konsultacja i -10% na zabiegi stomatologiczne

Jeśli marzysz o idealnym uzębieniu, ale nie wiesz, od czego zacząć, to ta promocja jest stworzona dla Ciebie! Jeśli jesteś nowym klientem i polubisz nasz fanpage na Facebooku, przyjdź na bezpłatną konsultację, a nasza wykwalifikowana kadra przygotuje i omówi z Tobą plan leczenia dostosowany do Twoich potrzeb. Jeśli zdecydujesz się wykonać dowolny zabieg stomatologiczny w naszej klinice, otrzymasz 10% rabatu od ceny regularnej.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Promocją objęte są wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Z promocji skorzystać mogą nowi Pacjenci, którzy nie korzystali wcześniej z usług w klinice MediArt Clinic. Organizatorem promocji jest MediArt Clinic z siedzibą przy ul. Idzikowskiego 4, 60-408 Poznań. Promocja trwa do 31.12.2023 r.