promocje mediart

Darmowa konsultacja stomatologiczna z planem leczenia

Stomatologia zachowawcza i endodoncja

Zadbaj o swoje zęby przed, w trakcie lub po ciąży, czy też… Po prostu :) Teraz w MediArt otrzymasz darmową konsultację stomatologiczną wraz z planem leczenia, a zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji wykonasz aż o 10% taniej.

 

Cena regularna

od 300 zł

Cena promocyjna

konsultacja + plan leczenia za darmo stomatologia zachowawcza i endodoncja -10%

Lifting twarzy i ciała nićmi Aptos Excellence Visage HA

Aptos Excellence to rewolucyjna metoda pozwalająca na lifting twarzy i ciała oraz usuwanie zmarszczek. Nici Aptos posiadają w swoim składzie substancje aktywne, które wspomagają efekt odmłodzenia, aktywując naturalną biorewitalizację skóry. Dodatkowo, zabieg implementacji jest bardzo prosty i nieinwazyjny, co pozwala uniknąć nieprzyjemnych efektów ubocznych pojawiających się przy innych, operacyjnych metodach liftingu. Teraz zabieg nićmi Aptos wykonasz w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Cena regularna

7500 zł

 

Cena promocyjna

2999 zł

 

Laserowa rewitalizacja pochwy

Po porodzie nasze miejsca intymne potrzebują czasu, aby dojść do siebie. Czasem zdarza się jednak, że pełna rekonwalescencja nie jest możliwa. Zabieg laserowego obkurczania, rewitalizacji pochwy pozwala na zniwelowanie licznych problemów w tej okolicy. Zapisz się na konsultację!.

Cena regularna

5000 zł / 4 zabiegi

Cena promocyjna

3999 zł / 4 zabiegi

Mezoterapia CGF Harmony na rozstępy

Pożegnaj się z rozstępami dzięki mezoterapii opartej na skoncentrowanych czynnikach wzrostu (CGF). Otrzymane z Twojej własnej krwi i, w przypadku zabiegu CGF Harmony, podane w postaci specjalnego żelu, przynoszą wspaniałe efekty. Zrób krok w kierunku pięknie wyglądającej i zdrowej skóry.

Cena regularna

2500 zł

Cena promocyjna

1999 zł

Każdy fan będzie mógł skorzystać z promocji 10% rabatu na dowolny zabieg oraz darmowej konsultacji!

Warunki promocji:

  1. Osoby, które będą chciały skorzystać z akcji i otrzymać kupon powinny polubić fanpage’a MediArt Clinic, a następie napisać maila na adres: info@mediartclinic.pl podając swoje imię, nazwisko, nick na fb oraz telefon. Bon do wydruku zostanie wysłany zwrotnie w ciągu 48h. Następnie w trakcie rejestracji telefonicznej należy wyrazić chęć skorzystania z promocji facebook – i w dniu zabiegu posiadać wydrukowany kupon (lub w wersji elektronicznej np. w smartfonie) do okazania w recepcji (przed wizytą).
  2. W ramach promocji przysługuje darmowa konsultacja oraz 10% rabatu na zabieg, o ile pacjent wykona go w dniu odbycia konsultacji (lub umówi kolejną wizytę już w celu realizacji samego zabiegu).
  3. Promocja obejmuje wszelkie zabiegi dostępne w ofercie MediArt Clinic i i nie łączy się z innymi promocjami.
  4. Voucher posiada 30-dniowy termin ważności.

 

MediArt Clinic

 ul. Idzikowskiego 4
60-408 Poznań

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
mediartclinic.recepcja@gmail.com
+48 530 578 888

Numer konta bankowego:

Santander Bank Polska
19 1090 1362 0000 0001 3725 1930