Smart Graft – idealny sposób na wydłużenie i zagęszczenie Twoich włosów, brwi i rzęs!

przeszczep wlosow

przeszczep wlosowSmart Graft to metoda przeszczepu włosów, która bardzo szybko zyskała uznanie specjalistów i pacjentów gabinetów medycyny estetycznej. Choć system został stworzony przede wszystkim z myślą o leczeniu objawów łysienia, to spektrum możliwości, jakie przed nami otwiera, jest znacznie szersze.

Okazuje się, że Smart Graft to nie tylko idealny sposób na przedłużenie i zagęszczenie włosów, lecz także zwiększenie objętości i wydłużenie brwi oraz rzęs! Dlatego w naszej klinice zabiegi z użyciem systemu Smart Graft cieszą się bardzo dużą popularnością zarówno u mężczyzn zmagających się z łysieniem, jak i kobiet oczekujących kompleksowej poprawy swojego wyglądu.

Zagęszczanie włosów i wydłużanie brwi oraz rzęs – tradycyjne metody mniej efektywne

Przedłużanie włosów, a także zagęszczanie brwi i rzęs to bardzo popularne wśród kobiet zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne. W porównaniu do innowacyjnego systemu przeszczepu włosów Smart Graft, zabiegi te mają dwie podstawowe wady: przynoszą mało naturalny, a dodatkowo krótkotrwały efekt. Aby móc cieszyć się przez dłuższy czas bujnymi włosami, brwiami i rzęsami, wybrane zabiegi kosmetyczne lub fryzjerskie należy powtarzać co kilka miesięcy, a nawet tygodni. Natomiast, w przypadku systemu transplantacji włosów Smart Graft wystarczy wykonanie jednego zabiegu, w celu osiągnięcia zadowalających rezultatów. Technologia Smart Graft oferuje nam też uzyskanie jak najbardziej naturalnych efektów, czego nie można powiedzieć o doczepianych pasmach czy sztucznych rzęsach. Smart Graft to też idealne rozwiązanie dla osób z rzadkim i słabym owłosieniem w okolicy brwi – zabieg pozwoli wreszcie zrezygnować z codziennego rytuału domalowywania brwi kredką.  Co więcej, system ten może być wykorzystany do przeszczepu brwi i rzęs nawet przy wykonanym wcześniej makijażu permanentnym – Smart Graft nie zna w tym zakresie praktycznie żadnych ograniczeń!

Z czego wynika skuteczność przeszczepu włosów Smart Graft?

Smart Graft to zaawansowana technologia pobierania pojedynczych mieszków włosowych, której celem jest zachowanie jak najdłuższej żywotności włosów. Innowacyjna i wspomagana elektrycznie głowica urządzenia precyzyjnie pobiera pojedyncze zespoły mieszkowe z tyłu głowy, twarzy czy klatki piersiowej, a następnie automatycznie przesyła je do sterylnych komór, gdzie pobrane implanty ulegają odpowiedniemu nawilżeniu. To istotny etap zabiegu, ponieważ żywotność przeszczepionych włosów w stanie wilgotnym wzrasta nawet do 98%! To wynik, który przewyższa nie tylko tradycyjne metody zagęszczania i wydłużania włosów, brwi czy rzęs, lecz także starsze systemy transplantacyjne.

Zalety zagęszczania i przedłużania owłosienia metodą Smart Graft

System Smart Graft to nie tylko naturalne i długotrwałe efekty przeprowadzonego zabiegu, lecz także wysokie bezpieczeństwo stosowania, niska inwazyjność i minimalne dolegliwości bólowe. Zabieg wykonywany jest bez użycia skalpela i znieczulenia miejscowego, a dodatkowo nie wymaga od pacjenta długiego okresu rekonwalescencji – już po kilku dniach można wrócić do swojej codziennej aktywności. W odróżnieniu od starszych systemów transplantacyjnych, system Smart Graft nie pozostawia na skórze szpecących blizn, zaś sam zabieg przebiega w komfortowych dla pacjenta warunkach. Cieszymy się, że jesteśmy jedną z niewielu klinik w Polsce, która może zaproponować swoim pacjentom tak inteligentną technologię przeszczepu włosów, brwi i rzęs, a tym samym zapewnić kompleksową poprawę wyglądu owłosienia na każdym obszarze twarzy lub ciała.

Więcej informacji na temat działania systemu Smart Graft znajdą Państwo na stronie:

Smart Graft- MediArt Clinic.