Światowy HIT – brazylijski lifting pośladków w promocji! Na hasło „BBL” konsultacja i 5 x Endermologie LPG Alliance GRATIS!

Marzą Ci się pośladki jak u Jennifer Lopez czy Kim Kardashian, lecz wyczerpujące treningi z Mel B lub Ewą Chodakowską nie przynoszą pożądanych efektów? Nie musisz dłużej czekać! Dzięki BBL (Brazillian Butt Lift) – nowości w naszej ofercie – osiągnięcie wymarzonej sylwetki jest możliwe od zaraz i bez wysiłku!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalną promocję: zapisz się na zabieg BBL, a pakiet pięciu zabiegów Endermologie LPG Alliance oraz Konsultację ze specjalistą dostaniesz w prezencie – wystarczy podać hasło!

Zabieg BBL – szczegóły promocji

Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych Pacjentów MediArt Clinic. Każda osoba, która zdecyduje się na zabieg modelowania pośladków BBL metodą LipoLife 3G, może skorzystać z naszej wyjątkowej promocji!

Na hasło BBL

5 x Endermologie LPG Alliance

konsultacja przedzabiegowa

GRATIS

 

BBL – na czym polega zabieg?

Brazylijski lifting pośladków to metoda równie skuteczna, co chirurgiczne wszczepienie implantów. Jest przy tym o wiele bezpieczniejsza, nie pozostawia rozległych blizn, a błyskawiczny efekt po zabiegu prezentuje się naturalnie i – co ważne – jest trwały. Dodatkowo BBL przynosi więcej korzyści niż regularne ćwiczenia na pośladki, takie jak np. squat challenge czy wykroki, ponieważ pozwala dodatkowo wyszczuplić te obszary, w których tkanka tłuszczowa występuje w nadmiarze. Poza doskonale wymodelowaną pupą, można ekspresowo zyskać jędrne uda i płaski brzuch. Czego chcieć więcej?

Dostępny w naszej klinice Brazillian Butt Lift to mało inwazyjny zabieg, który powiększa, modeluje i unosi pośladki. Wyjątkowo naturalny i trwały efekt podniesionych pośladków pozwala osiągnąć metoda LipoLife 3G, która bazuje na własnej tkance tłuszczowej Pacjenta. Odpowiednio spreparowany tłuszcz, który lekarz pobiera np. z okolicy ud czy brzucha Pacjenta, jest wstrzykiwany w docelowy obszar zabiegowy. Iniekcja naturalnego wypełniacza, sprawia, że pośladki stają się uniesione, bardziej krągłe i jędrne. Dzięki innowacyjnej metodzie LipoLife 3G, zabieg BBL pozwala osiągnąć nie tylko efekt idealnie wymodelowanych pośladków, lecz także nadaje kobiecemu ciału wymarzone proporcje klepsydry.

BBL – czytaj więcej.

BBL – efekty przed i po
Spełnij swoje marzenia o idealnie wymodelowanej sylwetce bez wyczerpujących ćwiczeń fizycznych! Zadzwoń już dziś lub zostaw wiadomość, a my oddzwonimy w sprawie promocji!

tel: 530 578 888

mail: INFO@MEDIARTCLINIC.PL