Blizny

Blizny mogą być przyczyną zarówno zranień skóry, operacji jak i stanowić ślad po trądziku. Niektóre blizny mogą być bezbolesne, inne mogą wywoływać świąd lub przykurcze. Czymkolwiek były spowodowane, wpływają na samopoczucie i psychiczny komfort właściciela, w zależności od stopnia widoczności. Blizny wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Co jednak jeśli zdecydujemy się je usunąć?

Medycyna estetyczna proponuje wiele środków i metod na likwidację i leczenie blizn, bez względu na ich rodzaj, obszar występowania czy rozmiar. Do wyboru w terapii blizn mamy nowoczesną laseroterapię, lifting termiczny – Termolifting RF, połączenie technologii ultradźwięków i fal radiowych – Accent Prime, kolagen – zabieg Linerase czy profesjonalne Peelingi chemiczne.

Alma Harmony – ClearLift

Laser poprzez mikrouszkodzenia w skórze stwarza kontrolowane zapalne obszary, które rozpoczynają proces gojenia się i poprawę stanu skóry.

Termolifting RF

Lifting termiczny z zastosowaniem urządzenia emitującego fale radiowe za pośrednictwem cienkiej i niezwykle precyzyjnej kaniuli.

Accent Prime

Lifting skóry z wykorzystaniem specjalistycznego urządzenia łączącego technikę ultradźwięków i fal radiowych.

Linerase

Uzupełnienie kolagenu poprzez wprowadzenie go przy użyciu cienkiej kaniuli.

Peeling PQ AGE

Aplikacja na skórę różnych związków chemicznych, które powodują m.in. złuszczanie naskórka.