Nadpotliwość

Nadpotliwość to wstydliwa dolegliwość, która wbrew pozorom dotyka wielu osób. Jest to przypadłość, która pojawia się niezależnie od stanu fizycznego czy emocjonalnego, a dodatkowo nasila w momentach silnego stresu czy nawet niewielkiego wysiłku fizycznego. Daje o sobie znać w postaci wilgotnych dłoni, stóp, a także nieestetycznych plam pod pachami. Czasem problem jest na tyle uciążliwy, że dana osoba ogranicza lub wręcz całkowicie rezygnuje z kontaktów towarzyskich. Poza tym trudniej jest jej znaleźć partnera, czy też zachować pewność siebie. Nowoczesna medycyna estetyczna ma jednak na to sposób!

Leczenie nadpotliwości – efekty

Skuteczne ograniczenie pracy gruczołów potowych

Redukcja mokrych plam pod pachami

Suche dłonie i stopy

Komfort przez cały dzień

Objawy nie nasilają się wraz ze zmianą stanu emocjonalnego

Leczenie nadpotliwości

Nadpotliwość pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie, a wielu osobom towarzyszy niemal bez przerwy. Jest to problem nie tylko estetyczny, ale również higieniczny. Ci, którzy zmagają się z tą przypadłością, często obawiają się, że inne osoby wyczują od nich nieprzyjemną woń potu. Dlatego też niekiedy rezygnują ze spotkań towarzyskich, przemieszczania się w środkach komunikacji miejskiej, czy też podejmują się prac, które nie przewidują bliskiego kontaktu z innymi osobami. Warto zatem zdecydować się na leczenie nadpotliwości – problemu, który sprawia, że nie możesz w pełni korzystać z życia, cieszyć się nim i spędzać czasu jak inni.

Niewiele osób wie, że leczenie nadmiernej potliwości jest możliwe, a medycyna estetyczna oferuje zabiegi, które szybko i skutecznie radzą sobie z tą dolegliwością. Zgłoś się do MediArt Clinic, a dopasujemy terapię do twoich potrzeb i oczekiwań.

Zabiegi na nadpotliwość

Zabiegi na nadpotliwość, jakie oferuje nowoczesna medycyna estetyczna, potrafią wyeliminować uporczywy problem nadmiernej pracy gruczołów potowych, i tym samym poprawić jakość życia. Jednym z nich jest lifting termiczny, czyli zabieg na nadpotliwość, który wykorzystuje działanie fal radiowych oraz igieł, które umożliwiają ich przenikanie. Fale z odpowiednią częstotliwością likwidują nadmiar gruczołów potowych i tym samym ograniczają produkcję potu. Dzięki temu nie będziesz musiał nieustannie martwić się o plamy potu, zakrywać się i czuć skrępowanie w kontaktach towarzyskich czy intymnych.

Skuteczne leczenie nadpotliwości laserem jest możliwe, dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, jaką oferuje współczesna medycyna estetyczna. Metoda ta skutecznie ogranicza nadmierną pracę gruczołów potowych, jest bezpieczna, nieinwazyjna i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Leczenie nadpotliwości dłoni

Dłonie stanowią naszą wizytówkę, a ich zadbany wygląd jest nam niezbędny w pracy, podczas spotkań towarzyskich i biznesowych czy bliskości z drugą osobą. Każdy chce czuć się komfortowo w kontaktach międzyludzkich, jednak jeśli dłonie są nieustannie mokre od potu, unikasz podawania ręki i dotyku. Nie pozwól, aby pot cię ograniczał i rozpocznij efektywną terapię zwalczającą nadpotliwość dłoni. Zabieg pozwoli ci nie tylko wyeliminować problem, ale i cieszyć się pełnią życia, bez kompleksów i skrępowania.

Jedną ze skutecznych metod leczenia nadpotliwości dłoni jest wcześniej wspomniany Termolifting lub Accent Prime. Ten ostatni to zabieg wykonywany przy użyciu urządzenia, które wykorzystuje jednoczesne działanie fal radiowych i ultradźwięków. Dzięki temu można uzyskać zadowalające efekty, czyli znacznie ograniczyć pracę gruczołów potowych.

Leczenie nadpotliwości pach

Stosujesz liczne antyperspiranty, blokery potu i herbatki ziołowe, jednak wciąż na twoich ubraniach pozostają nieestetyczne plamy potu? Przez to ograniczasz kontakty towarzyskie i społeczne do minimum? Brak ci pewności siebie, nieustannie czujesz skrępowanie i sprawdzasz, czy twój pot jest widoczny? Nie musisz już ukrywać się pod dodatkową warstwą kurtek i swetrów, aby ukryć nadpotliwość pach. Zabieg medycyny estetycznej pomoże ci uporać się ze wstydliwą dolegliwością i poprawić komfort oraz jakość życia.

Leczenie nadpotliwości pach jest możliwe za sprawą takich zabiegów, jak Termolifting FR czy Accent Prime, które świetnie sprawdzają się u osób z nadmierną produkcją gruczołów potowych na dłoniach, stopach czy pod pachami. Ograniczenie wydzielania potu pozwala znacząco polepszyć jakość i komfort życia. Dzięki temu nie trzeba już co chwilę zmieniać ubrań, kontrolować czy plamy z potu są widoczne, czy też martwić się charakterystycznym zapachem swojego ciała.

Leczenie nadpotliwości Poznań

Pozbądź się utrudniającej życie dolegliwości i zgłoś się do MediArt na leczenie nadpotliwości. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza klinika. Zapraszamy na konsultację zarówno jego mieszkańców, jak i przyjezdnych z innych rejonów Polski. Z przyjemnością pomożemy wszystkim, którzy muszą zmagać się z tą wstydliwą i kłopotliwą przypadłością. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz pracy specjalistów w naszej klinice możemy zaoferować skuteczne leczenie nadpotliwości, które poprawi jakość oraz komfort życia i pozwoli pozbyć się kompleksów.