Wypadanie włosów

Wypadanie włosów może być spowodowane wieloma czynnikami, takimi jak naturalne osłabienie nadmierną stylizacją, zaniedbana pielęgnacja, zaburzenia hormonalne, długotrwały stres czy zła dieta. Aby zaradzić wypadaniu włosów należy odnaleźć jego główną przyczynę i podjąć odpowiednie leczenie, które wzmocni i zagęści włosy.

W terapii wypadania włosów i leczenia łysienia medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, w których na pierwsze miejsce zasługuje Mezoterapia igłowa oraz tzw. Wampirzy Lifting – Osocze bogatopłytkowe. W leczeniu łysienia wykorzystuje się także przeszczep włosów SmartGraft, przeszczep komórek skóry Regenera Activa oraz techniki Lipofillingu i Liftingu termicznego – Termoliftingu RF, które skutecznie hamują wypadanie włosów i wszelkie odmiany łysienia.

Osocze bogatopłytkowe

Zabieg polega na pobraniu z krwi pacjenta osocza bogatopłytkowego i wstrzyknięcia w wybrane miejsce na ciele pacjenta.

Lipofilling

Terapia łysienia polegająca na pobraniu komórek macierzystych z organizmu pacjenta i ostrzykiwaniu skóry głowy.

Mezoterapia igłowa

Zabieg polega na wprowadzeniu za pomocą igły w skórę głowy pacjenta specjalnego preparatu z witaminami i substancjami odżywczymi.

SmartGraft

SmartGraft to bezpieczna i niezwykle skuteczna technologia zagęszczania włosów, stosowana w leczeniu łysienia mężczyzn i kobiet.

Regenera Activa

Zabieg polega na przeszczepie komórek skóry pobranych od Pacjenta do miejsc dotkniętych łysieniem.

Mezoterapia CGF

Skoncentrowane czynniki wzrostu i komórki macierzyste z krwi własnej Pacjenta podawane metodą mezoterapii.

Biofibre

Implantacja włosów Biofibre to nowoczesna metoda zagęszczania włosów, której największą zaletą są naturalnie wyglądające efekty.

Tulip Micronano Fat

Dzięki zawartości komórek macierzystych, wstrzyknięty w skórę głowy wypełniacz spełnia swoje podwójne zadanie inicjuje procesy regeneracji skóry i stymuluje porost włosów.