Wypadanie włosów

Wypadanie włosów może być spowodowane wieloma czynnikami, takimi jak naturalne osłabienie nadmierną stylizacją, zaniedbana pielęgnacja, zaburzenia hormonalne, długotrwały stres czy zła dieta. Aby zaradzić wypadaniu włosów należy odnaleźć jego główną przyczynę i podjąć odpowiednie leczenie, które wzmocni i zagęści włosy.

W terapii wypadania włosów i leczenia łysienia medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, w których na pierwsze miejsce zasługuje Mezoterapia igłowa oraz tzw. Wampirzy Lifting – Osocze bogatopłytkowe. W leczeniu łysienia wykorzystuje się także przeszczep włosów SmartGraft, zabieg Dr Cyj Hair Filler, przeszczep komórek skóry Regenera Activa oraz techniki Lipofillingu i Liftingu termicznego – Termoliftingu RF, które skutecznie hamują wypadanie włosów i wszelkie odmiany łysienia.

Osocze bogatopłytkowe

Zabieg polega na pobraniu z krwi pacjenta osocza bogatopłytkowego i wstrzyknięcia w wybrane miejsce na ciele pacjenta.

Lipofilling

Terapia łysienia polegająca na pobraniu komórek macierzystych z organizmu pacjenta i ostrzykiwaniu skóry głowy.

Mezoterapia igłowa

Zabieg polega na wprowadzeniu za pomocą igły w skórę głowy pacjenta specjalnego preparatu z witaminami i substancjami odżywczymi.

SmartGraft

SmartGraft to bezpieczna i niezwykle skuteczna technologia zagęszczania włosów, stosowana w leczeniu łysienia mężczyzn i kobiet.

Regenera Activa

Zabieg polega na przeszczepie komórek skóry pobranych od Pacjenta do miejsc dotkniętych łysieniem.

Mezoterapia CGF

Skoncentrowane czynniki wzrostu i komórki macierzyste z krwi własnej Pacjenta podawane metodą mezoterapii.

Mezoterapia Dermaheal HL

Skuteczność preparatu Dermaheal HL gwarantuje jego skład bogaty w aktywne składniki oraz wykorzystujący zaawansowaną biotechnologię. Produkt bogaty jest aż w 56 aktywnych składników.

Tulip Micronano Fat

Dzięki zawartości komórek macierzystych, wstrzyknięty w skórę głowy wypełniacz spełnia swoje podwójne zadanie inicjuje procesy regeneracji skóry i stymuluje porost włosów.

Dr Cyj Hair Filler

Preparat Dr Cyj Hair Filler to innowacja w świecie medycyny estetycznej. Zabieg ten wyróżnia się szybkimi efektami – skład preparatu, zawierający 7 peptydów i kwas hialuronowy, odpowiada za powstrzymanie wypadania włosów oraz pojawienie się nowych „baby hair” – grubszych i gęstszych. Z kolei technologia przedłużonego uwalniania substancji aktywnych gwarantuje długotrwałe wytwarzanie się i wchłanianie substancji aktywnych.

Mezoterapia Haircare

Mezoterapia igłowa HairCare polega na wstrzyknięciu przez lekarza specjalistę w skórę głowy specjalnego preparatu. Substancja działa bezpośrednio na skórę głowy i włosy, sprawiając, że stają się bardziej odżywione, zdrowsze i silniejsze. Preparat hamuje także nadmierne wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych.