przeszczep wlosow Biofibre - efekty

Biofibre – implantacja włosów

leczenie lysienia androgenowego

Biofibre - informacje i wskazania

Czym jest implantacja włosów Biofibre?

Implantacja włosów Biofibre to nowoczesna metoda zagęszczania włosów, której największą zaletą są naturalnie wyglądające efekty. Sztuczne włosy Biofibre wykonane z biozgodnych włókien, są miękkie, giętkie i zachowują swoje właściwości, nawet wówczas, gdy są narażone na działanie szkodliwych czynników fizycznych, chemicznych bądź mechanicznych. W ofercie dostępnych jest 13 kolorów, różne długości włosów oraz 3  stylizacje – proste, faliste i kręcone. Włosy Biofibre dopasowywują się do naturalnych włosów pacjenta, co sprawia, że wyglądają niewiarygodnie naturalnie.

 • Dla kogo przeznaczony jest zabieg implantacji włosów Biofibre?

Zabieg przeznaczony jest dla pań i panów zmagających się z różnymi rodzajami łysienia. Jest niezawodny kiedy wymagany jest natychmiastowy efekt, a także dla osób, które utraciły gęstość włosów. Implantacja włosów Biofibre może być alternatywą dla innych metod lub ich uzupełnieniem.

 • Jakie efekty daje implantacja włosów?

Zabieg daje natychmiastowe efekty. Gęstymi, naturalnie wyglądającymi włosami, Pacjenci mogą się cieszyć już po pierwszym razie.

BIOFIBRE W SKRÓCIE

 • Przeszczep włosów
 • Zagęszczanie włosów
 • Leczenie łysienia

Implantacja włosów Biofibre – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Biozgodna implantacja włosów jest małoinwazyjna i całkowicie bezbolesna. Dzięki użyciu włosów wykonanych z biozgodnego materiału, których zgodność ze standardami jakości i bezpieczeństwa potwierdzają badania, zabieg jest zupełnie nieszkodliwy dla Pacjenta.

Szybkość i trwałość efektów

Jest to niesamowicie wydajna metoda – w krótkim czasie, możliwa jest implantacja dużej ilości włosów. Podczas jednego zabiegu, gęstość włosów może być zwiększona nawet trzykrotnie. Przy tym, efekty są długotrwałe – włosy Biofibre nie starzeją się i są odporne na niszczenie.

Komfort

Do przeprowadzenia zabiegu implantacji włosów Biofibre używa się miejscowego znieczulenia, dzięki temu metoda jest zupełnie bezbolesna. W czasie zabiegu, Pacjent ma możliwość zrelaksowania się.

Stosunek cena/jakość

Zważając na trwałość oraz skuteczność zabiegu, jego cenę można zaliczyć do niebywale atrakcyjnych.

Zabieg Biofibre  – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
Pacjent wraca do zwykłych aktywności bezpośrednio po zabiegu.Ważnym jest, by Pacjent stosował się do zaleceń lekarza i szczególnie dbał o higienę włosów i skóry głowy.

 

Powtarzalność
Pacjent po zabiegu powinien uczęszczać na regularne konsultacje z lekarzem. Sesje uzupełniające powtarzane około raz na rok, pomogą wzmocnić efekt.
Implantacja Biofibre – komentarz eksperta

Innowacyjna metoda w walce z łysieniem

Łysienie to problem, który dotyka współcześnie bardzo wielu ludzi, także młodych. Wyróżniamy m.in. łysienie androgenowe, plackowate czy mające podłoże genetyczne. Cierpiący na nie, szukają rozwiązań – stosują kosmetyki, leki, decydują się na przeszczep włosów. Niestety wielu ludzi jest rozczarowana nieskutecznością preparatów bądź nienaturalnym efektem przeszczepu. Z pomocą przychodzi dziś zabieg implantacji sztucznych włosów Biofibre. Pacjent poddany zabiegowi implantacji włosów Biofibre, na zawsze pożegna się z problemem łysienia i uzyska efekt na jaki nie mógł liczyć stosując preparaty zakupione w aptece. Natomiast w porównaniu z chirurgicznym przeszczepem włosów, metoda ta jest prostsza i małoinwazyjna. Zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji i nie powoduje obrzęku.  Oczywiście aby móc cieszyć się pełnią efektów, należy włosy otoczyć szczególną troską, ale właśnie tak powinniśmy postępować z naszymi naturalnymi włosami.

Biofibre – efekty przed i po

Krok po kroku – jak działa Biofibre?

11

Estetyka

Włosy są dostępne aż w 13 kolorach z długościami od 15 do 45 cm, a także w 3 różnych stylizacjach. Pacjenci mogą wybierać spośród prostych, falistych i kręconych włosach, dzięki czemu efekt jest bardzo naturalny.

 

 

22

Pełna biozgodność

Włosy stosowane do zabiegu są wykonane jedynie z biozgodnych materiałów. Włosy Biofibre® są więc miękkie, giętkie, cienkie, a jednocześnie niezwykle odporne.

33

Uniwersalność

Zabieg rozwiązuje problem Pacjentów w każdym stadium łysienia i jest odpowiedni dla wszystkich – bez względu na wiek i płeć. Efekt jest widoczny natychmiastowo.

44

Szybkie efekty

W ciągu kilku godzin Pacjenci mogą odzyskać utracone owłosienie, a przede wszystkim – pozbyć się kompleksów.

Biofibre - zasada działania

Bezpieczeństwo i naturalność!

Aby zapewnić pacjentowi bezpieczeństwo, na początku wszczepiana jest niewielka ilość włosów, co ma na celu identyfikację ewentualnej reakcji alergicznej i w razie jej wystąpienia, szybkie usunięcie sztucznych włosów. Badania potwierdzają  biozgodność włókien, z których wykonane są włosy Biofibre.

Biofibre – przebieg zabiegu

1

Konsultacja wstępna

Suspendisse pharetra ligula quis neque ultrices, a finibus purus pretium.

2

Plan leczenia

Po pierwszym spotkaniu ustalany jest indywidualny przebieg leczenia.

 

3

Pierwszy zabieg

Lekarz wykonuje zabieg i informuje pacjenta o tym jak należy po nim postępować.

4

Kontynuacja terapii

Dalsze leczenie zostanie zaplanowane na pozabiegowej konsultacji.

Obszary zabiegowe

Image
Skóra głowy
Image
Skóra głowy

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Jak należy pielęgnować włosy po zabiegu?

  Pacjent po zabiegu, musi szczególnie dbać o higienę włosów oraz skóry głowy. W tym celu, należy stosować się do wszystkich zaleceń lekarza.

  Wskazane jest m.in. używanie szamponu o neutralnym pH oraz antyseptyków w rozpylaczu, by pozbyć się nadmiaru sebum. Nie należy natomiast narażać skóry głowy na oparzenia słoneczne, a także stosować takich produktów jak farby do włosów zawierające amoniak, lakiery, żele, płyny do układania o silnym działaniu, szampony z krezolem czy szampony przeciwłupieżowe lub przeciwłojotokowe (jeśli nie zostały zlecone przez lekarza).

  Włosy należy czesać delikatnie grzebieniem z szerokimi zębami, zaczynając od końcówek, a po umyciu, suszyć wyłącznie chłodnym powietrzem.

 • Czy zabieg może być stosowany u osób, które cierpią na łysienie plackowate?

  Tak, zabieg jest polecany osobom zmagającym się z różnymi rodzajami łysienia, w tym cierpiącym na łysienie plackowate, o ile nie współistnieje ono z chorobami takimi jak cukrzyca czy toczeń.

 • Czy każdy może poddać się zabiegowi implantacji włosów Biofibre?

  Większość chorób nie stanowi przeciwwskazania do zastosowania zabiegu, wyjątkiem są choroby skóry głowy (oraz różnego rodzaju urazy), łuszczyca, choroby ogólnoustrojowe, mające wpływ na odporność  takie jak cukrzyca czy toczeń. Osoby z uczuleniami lub stosujące leki, zobowiązane są do poinformowania o tym lekarza.

 • Biofibre - opinie

  Długo nie mogłem się zdecydować, ale teraz, kiedy już jestem po zabiegu, wiem, że było warto. Od lat zmagałem się z łysieniem androgenowym. Próbowałem walczyć z nim za pomocą środków najpierw z drogerii, a później z apteki, jednak żaden nie przyniósł zadowalających mnie efektów. Przeszczep włosów w klinice MediArt dał mi to, na co długo czekałem.

  Grzegorz, 48 lat

   

  Dzięki zabiegowi implantacji włosów Biofibre, który dał nie tylko szybki, ale też naturalnie wyglądający efekt, pozbyłam się kompleksów spowodowanych niezwykle rzadkimi włosami. Gęste włosy, sprawiają, że czuję się bardziej atrakcyjna i polecam ten zabieg wszystkim osobom, które jak ja kiedyś, marzą o gęstych włosach.

  Justyna, 34 lata

   

   

   

Biofibre – Cena

Obszar zabiegowyCena
skóra głowyCena ustalana indywidualnie. Prosimy o kontakt z recepcją.