Usuwanie cieni pod oczami

Cienie pod oczami to problem estetyczny, który postarza twarz i sprawia, że wygląda ona na zmęczoną, niewyspaną i srogą. Osoby, które borykają się z tym defektem, cierpią z powodu kompleksów i obniżonej samooceny. Uporczywe przebarwienia pod oczami najczęściej starają się zakrywać warstwami pudru i fluidu. Sęk w tym, że preparaty te niekorzystnie oddziałują na delikatną w tym rejonie skórę, dlatego szybko staje się ona wiotka, przesuszona i pokryta zmarszczkami. Naprzeciw problemowi wychodzi jednak medycyna estetyczna, które oferuje skuteczne zabiegi pomagające w usuwaniu cieni pod oczami. Dzięki nim możesz pozbyć się kompleksów i odzyskać młody, zadbany wygląd.

Usuwanie cieni pod oczami

Wyraźne usunięcie cieni i sińców pod oczami

Wyrównany koloryt skóry

Zmniejszenie widocznych zagłębień pod oczami

Redukcja zmarszczek

Ujędrnienie i nawilżenie skóry

Usuwanie cieni pod oczami

Usuwanie cieni pod oczami nie jest proste, zwłaszcza jeśli z defektem tym chcesz walczyć stosując jedynie drogeryjne specyfiki. Mogą one poprawić nawilżenie skóry i stanowić ważny element codziennej pielęgnacji przeciwstarzeniowej, jednak nie poradzą sobie z cieniami, sińcami i przebarwieniami.

Warto wiedzieć, że widoczne cienie oraz sińce pod oczami mogą pojawiać się z różnych powodów. Nierzadko są efektem braku wypoczynku, niedosypiania, kiepskiej diety ubogiej w składniki odżywcze, stosowania używek takich jak alkohol i papierosy, ale bywają też skutkiem zaburzeń hormonalnych czy predyspozycji genetycznych. O ile zmianą stylu życia możesz znacznie poprawić wygląd, tak pełne usuwanie cieni pod oczami warto pozostawić specjalistom, którzy dobiorą odpowiednią, najskuteczniejszą dla ciebie kurację.

Metody usuwania cieni pod oczami

Dużym zainteresowaniem pacjentów MediArt Clinic cieszy się usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym. To skuteczna metoda, dzięki której uzyskuje się szybkie i spektakularne efekty; co więcej, przynosi zadowalające rezultaty bez względu na powody występowania cieni i sińców pod oczami. Warto podkreślić, że w zabiegach mogą być wykorzystywane dwa rodzaje kwasu hialuronowego: usieciowany i nieusieciowany, które są dopasowywane do potrzeb pacjentów. Pierwszy sprawdza się w przypadku zapadniętej dolnej powieki, która staje się dzięki niemu naturalnie wypełniona, dając szybki efekt odmłodzenia. Natomiast kwas nieusieciowany jest idealnym preparatem do rewitalizacji delikatnej skóry wokół oczu – poprawia jej gęstość, nawilżenie i wygląd.

Laserowe usuwanie cieni pod oczami to również jedna z metod, po którą chętnie sięgają pacjenci MediArt Clinic. Zabieg nie tylko poprawia koloryt skóry wokół oczu, ale również działa silnie odmładzająco i rewitalizująco. Stymuluje organizm do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu zmarszczki zostają wygładzone, a skóra nawilżona i ujędrniona. To doskonały zabieg na cienie i sińce pod oczami, ale także ogólną poprawę wyglądu tych okolic twarzy.

Dużą popularnością cieszy się także usuwanie cieni pod oczami falami radiowymi. To idealny zabieg dla osób borykających się z przebarwieniami, kurzymi łapkami, brakiem elastyczności czy wiotką i suchą skórą. Zabieg polega na wykorzystaniu fal radiowych o wysokiej częstotliwości, które w kontrolowany i bezpieczny sposób doprowadzają do podgrzania włókien kolagenowych. W ten sposób dochodzi do ich odbudowy i namnożenia, czego efektem jest gładka i jędrna skóra bez przebarwień.

Usuwanie cieni pod oczami w Poznaniu

Jeżeli kompleksy i niedoskonałości nie dają ci spokoju, koniecznie umów się z nami na usuwanie cieni pod oczami. Poznań to miasto, w którym mieści się nasza klinika MediArt, gdzie z przyjemnością podpowiemy, jakie zabiegi sprawdzą się w przypadku twojej skóry. Dzięki naszym specjalistom raz na zawsze pozbędziesz się kompleksów i odzyskasz pewność siebie oraz radość życia.