Usuwanie rozstępów

Zbliża się długo wyczekiwany urlop nad morzem, ale przez widoczne rozstępy na udach i pośladkach obawiasz się założenia bikini? Czujesz się skrępowana w sypialni przy partnerze, który może dostrzec białe podłużne ślady na piersiach? A może po ciąży lub odchudzaniu pozostały Ci blizny, które pokrywają cały Twój brzuch? Rozstępy to zmora wielu kobiet, ale także i mężczyzn. Powstają wskutek gwałtownego przybrania na wadze, spadku masy ciała, ciąży, zaburzeń hormonalnych, czy też szybkiego przyrostu masy mięśniowej. Na szczęście, za sprawą nowoczesnej medycyny estetycznej, możliwe jest skuteczne usuwanie rozstępów, które pozwala na nowo cieszyć się pewnością siebie i czerpać radość z życia.

Usuwanie rozstępów – efekty

Likwidacja blizn i rozstępów,

wyrównany koloryt skóry,

gładka i jędrna skóra,

skóra zregenerowana i odmłodzona,

likwidacja wiotkiej skóry.

Usuwanie rozstępów

Rozstępy mają ogromny wpływ na pewność siebie i poczucie atrakcyjności. Wiele osób nie korzysta w pełni z uroków życia, bowiem obawia się, że blizny i grudki zostaną szybko dostrzeżone na plaży, basenie, czy w sypialni. Likwidacja rozstępów staje się zatem koniecznością, aby poprawić jakość życia.

Sposobu na rozstępy możesz szukać wśród drogeryjnych kosmetyków. Pomagają one zapobiec ich powstawaniu, ale musisz wiedzieć, że nie przyniosą spektakularnych efektów. Zwłaszcza, że skuteczne usuwanie rozstępów kosmetykami możliwe jest tylko wtedy, gdy zmiany są jeszcze czerwone. Na faktyczne usunięcie rozstępów pozwalają zabiegi oferowane przez medycynę estetyczną. Dzięki nim masz pewność, że zlikwidujesz nieestetyczne blizny i grudki.

Usuwanie rozstępów jest możliwe za sprawą Micro Nano Fat, CGF, Alma Harmony Pixel, czy mezoterapii igłowej. Dzięki takim zabiegom szybko pozbędziesz się kompleksów i będziesz z chęcią zakładać ulubione bikini, czy seksowną bieliznę.

Gdzie występują rozstępy?

Charakterystyczne wrzecionowate pasma powstają wskutek rozciągnięcia lub osłabienia skóry, a także w wyniku zerwania włókien kolagenowych. Rozstępy to nic innego, jak ubytki w tkance łącznej, która nie nadąża za zmieniającym się ciałem. Powodem ich powstawania może być zatem gwałtowna zmiana sylwetki i wzmożona produkcja hormonów, które często towarzyszą nastolatkom w okresie dojrzewania. W takim przypadku możesz dostrzec rozstępy na plechach, udach, pośladkach czy biodrach.

Rozstępy na piersiach, udach czy brzuchu mogą powstawać w trakcie ciąży. Wyraźne przybranie na wadze, gwałtowne rozciąganie skóry i buzujące hormony sprawiają, że możesz szybko dostrzec pojawiające się na ciele czerwone pręgi.

Rozstępy na udach dostarczają wielu kompleksów, zwłaszcza kobietom. Wyraźne blizny powodują, że trudno jest założyć krótkie spodenki czy sukienkę i czerpać radość z pięknej pogody. Rozstępy na pośladkach odbierają natomiast ochotę na założenie stroju kąpielowego. Wówczas panie przechodzą nierzadko w tryb intensywnej aktywności fizycznej i odchudzania. Warto jednak wiedzieć, że rozstępy na nogach, pośladkach, czy też na klatce piersiowej (te ostatnie zwłaszcza u mężczyzn), mogą powstawać wskutek wzmożonych ćwiczeń na siłowni i przyrostu masy mięśniowej. Gwałtowne spadki wagi, podobnie jak jej przyrosty, a także napinające się mięśnie mogą powodować rozstępy na brzuchu, udach czy ramionach.

Rozstępy po ciąży

Nasze pacjentki pytają często, co na rozstępy w ciąży sprawdzi się najlepiej. Otóż w trakcie tych dziewięciu miesięcy warto stosować kremy zawierające witaminę E, kwas glikolowy lub retinol, pić dużo wody, która uelastyczni skórę, a także spożywać dużo warzyw bogatych w cynk. Dobrze jest również peelingować ciało oraz wykonywać masaże z udziałem nawilżających olejków. Oczywiście nie daje to stuprocentowej gwarancji, że unikniesz rozstępów, jednak w ten sposób możesz znacznie poprawić jakość skóry.

Trzeba podkreślić, że większość zabiegów z zakresu medycyny estetycznej nie może być wykonywana w ciąży. Jednak świeże, czerwone blizny, które powstaną w trakcie jej trwania, można łatwo usunąć już po urodzeniu dziecka.

A jak usunąć rozstępy po ciąży? Skuteczna może okazać się tu mezoterapia, CGF czy Alma Harmony Pixel. Każdy z zabiegów nie tylko rozwiąże problem uporczywych blizn, ale dodatkowo również odżywi i zregeneruje Twoją skórę po ciąży. Co więcej, zabiegi skutecznie ujędrniają oraz odmładzają skórę. To idealne zabiegi dla zabieganych mam, bowiem efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Zabiegi na rozstępy

Mezoterapia nazywana jest zastrzykiem młodości. Choć najczęściej stosuje się ją w terapii anty-aging, ze względu na swoje silne właściwości przeciwzmarszczkowe i ujędrniające, przynosi również spektakularne efekty w walce z bliznami. Zabiegi na rozstępy, takie jak mezoterapia czy CGF, poprawiają jakość i gęstość skóry, a także, dzięki możliwości wniknięcia substancji do głębokich jej warstw, stymulują procesy regeneracyjne i naprawcze. Choć zabieg na rozstępy daje zadowalające rezultaty już po pierwszej wizycie w gabinecie, warto jest zastosować pełną kurację, która zapewnia najlepsze efekty. Co więcej, zabieg usuwania rozstępów jest całkowicie bezpieczny i mało inwazyjny.

Micro Nano Fat to natomiast idealny zabieg dla tych pań, które posiadają wyraźne ubytki i zagłębienia w tkance. Stanowi innowacyjną metodę wykorzystującą naturalny „wypełniacz”, czyli tłuszcz, który może być podany w miejsca, gdzie znajdują się zagłębienia w tkance. Metoda gwarantuje wyraźny lifting oraz możliwość modelowania sylwetki.

Laserowe usuwanie rozstępów

Dla osób borykających się z wyraźnymi i głębokimi bliznami polecane jest laserowe usuwanie rozstępów. Efekty, które możesz uzyskać za pomocą Alma Harmony Pixel są szybkie i spektakularne. Innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenie wykorzystuje zespół wiązek światła, które w kontrolowany sposób doprowadzają do mikrouszkodzeń skóry na różnych głębokościach. Dzięki temu laser na rozstępy działa efektywnie i kompleksowo, a powstałe mikrouszkodzenia zostają zidentyfikowane przez organizm, który rozpoczyna procesy naprawcze i regeneracyjne.

Laserowe usuwanie rozstępów to jedna z najskuteczniejszych metod redukowania nawet bardzo głębokich blizn. Dzięki niej skóra odbudowuje się silniejsza i jędrniejsza oraz staje się wyraźnie odmłodzona.

Efekty usuwania rozstępów laserem mówią same za siebie, a zadowolonych pacjentów przybywa z każdym rokiem. Jednak ile kosztuje laserowe usuwanie rozstępów? Cena uzależniona jest od kilku czynników, przede wszystkim miejsca, rozległości oraz głębokości blizn.

Jak usunąć rozstępy?

Co na rozstępy działa najlepiej, gdy chcesz osiągnąć szybkie i zadowalające efekty? Zdecydowanie laser Alma Harmony Pixel, który poprawi stan skóry oraz zniweluje nawet głębokie blizny. Świetne rezultaty uzyskasz także dzięki mezoterapii, która dodatkowo działa silnie odmładzająco i ujędrniająco. Dlatego zamiast zastanawiać się, jak usunąć rozstępy niesprawdzonymi sposobami, lepiej od razu podjąć walkę z pomocą cenionych, skutecznych zabiegów. Pozwoli to szybko uzyskać zadowalające efekty.

Jak usunąć rozstępy na brzuchu?

Rozstępy na brzuchu są efektem ciąży, gwałtownego przybrania kilogramów lub odchudzania. Póki charakterystyczne wrzecionowate rozcięcia są jeszcze czerwone, warto podjąć szybkie działania w celu ich usunięcia. W takim wypadku będzie można zdecydowanie łatwiej pozbyć się problemu.

A jak usunąć rozstępy na brzuchu? Wartym polecenia zabiegiem jest mezoterapia, zwłaszcza CGF lub Alma Harmony Pixel.

Jak usunąć rozstępy na piersiach?

Rozstępy na piersiach to często skutek stosowania diet, w wyniku których zbyt szybko nastąpiła utrata masa ciała. Nierzadko to również efekt działania hormonów, zwłaszcza w okresie dojrzewania, ale również ciąży. U panów najczęściej jest spowodowany gwałtownym przyrostem masy mięśniowej lub radykalnego odchudzania. Jak usunąć rozstępy na piersiach? Można to zrobić za sprawą lasera frakcyjnego Alma Harmony Pixel, który wniknie w głąb tkanek skóry i doprowadzi do jej szybkiej regeneracji.

Jak usunąć rozstępy na pośladkach?

Rozstępy na pośladkach to zmora wielu kobiet. Powstają najczęściej jeszcze w okresie dojrzewania, kiedy ciało ulega szybkim zmianom, a skóra nie zawsze za nimi nadąża. Rozstępy na pośladkach są zazwyczaj jasne i często dostrzegane dopiero po dłuższym czasie, a to nie ułatwia ich usunięcia. Jak usunąć rozstępy na pośladkach? Dzięki serii kilku zabiegów z wykorzystaniem lasera frakcyjnego Alma Harmony Pixel możliwe jest przywrócenie skórze jednolitego kolorytu, a także likwidacja blizn.

Jak usunąć rozstępy na udach?

Rozstępy na udach to najczęściej efekt zaburzonej gospodarki hormonalnej, braku aktywności fizycznej, a także uwarunkowań genetycznych. Jak usunąć rozstępy na udach? Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej, a zwłaszcza mezoterapii i laserowi frakcyjnemu, możesz podjąć skuteczną walkę z bliznami i grudkami. Obie metody pozwalają na uzyskanie szybkich i spektakularnych efektów.

Ile kosztuje usuwanie rozstępów?

Osoby zmagające się z bliznami często zastanawiają się, jaka jest cena zabiegów na rozstępy. Cena usuwania rozstępów uzależniona jest jednak od miejsca zabiegowego oraz jego rozległości. Ma na to również wpływ liczba serii, która będzie konieczna do osiągnięcia zadowalających efektów, a także rodzaj zastosowanej terapii. Mezoterapia igłowa oraz CGF to zabiegi skuteczne i bardzo atrakcyjne cenowo. Korzyści, które uzyskasz dzięki nim, zdecydowanie są warte zainwestowania środków!

Ile kosztuje laserowe usuwanie rozstępów?

Usuwanie rozstępów za pomocą Alma Harmony Pixel jest skuteczne i trwałe, tak więc nie bez powodu cieszy się tak dużym zainteresowaniem pacjentów. Co więcej, efekty zabiegu pojawiają się błyskawicznie, a to szybko daje pełną satysfakcję z leczenia. Ile kosztuje laserowe usuwanie rozstępów? Cena lasera na rozstępy uzależniona jest od miejsca i wielkości obszaru zabiegowego, a także liczby sesji, które należy powtórzyć, aby osiągnąć gładką skórę. Warto więc umówić się na konsultację i poznać  dokładne koszty zabiegu.