Usuwanie rumienia

Czy pod wpływem stresu, wysiłku fizycznego lub emocji na Twojej twarzy często pojawia się zaczerwienie? A może zauważasz, że po spożyciu pewnych produktów Twoja cera staje się rumiana? Powstawanie czerwonych lub różowych zmian na twarzy może mieć różne podłoże, ale jest związane głównie z nadmiernym rozszerzaniem się naczyń włosowatych. Nie musisz już jednak ukrywać się pod tonami makijażu – medycyna estetyczna ma bowiem sposób na skuteczną walkę z rumieniem.

Usuwanie rumienia – efekty

Wyrównanie kolorytu cery

Wyraźne zmniejszenie zaczerwienienia

Rewitalizacja skóry

Odmłodzenie i ujędrnienie

Gładka skóra bez przebarwień

Usuwanie rumienia na twarzy

Zaczerwienienie lub zaróżowienie fragmentu skóry określane jest mianem rumienia. Pojawia się on wskutek miejscowego rozszerzenia naczyń włosowatych, co jest wywoływane przez silne emocje, stres, wysiłek fizyczny, ale również stosowanie niektórych leków, ostrych przypraw, spożywanie alkoholu czy silną reakcję alergiczną. Rumieniowi nierzadko może towarzyszyć trądzik różowaty lub łuszczenie się skóry.

Wiele osób rozpoczyna usuwanie rumienia od zmiany diety i kosmetyków. To bardzo dobra decyzja, bowiem eliminacja czynników nasilających i zaostrzających problem może zmniejszyć rumień naczyniowy. Leczenie holistyczne, takie jak stosuje MediArt Clinic, jest jednak pełniejsze i bardziej efektywne. Tylko dzięki kompleksowemu podejściu do problemu możemy skutecznie pomóc pacjentowi w walce z defektami skórnymi.

Warto pamiętać, że rumień nierzadko występuje samoistnie. To również problem dermatologiczny, który dotyka osoby z cerą naczyniową. W takim przypadku likwidacja rumienia na twarzy może być nieco trudniejsza i nie będzie zależeć jedynie od zmiany diety czy kosmetyków.

Skuteczne usuwanie rumienia na twarzy jest możliwe za sprawą takich zabiegów, jak Alma Harmony XL Pro czy Mikro Nano Fat. Stanowią one efektywne rodzaje kuracji, które wyraźnie zmniejszają rumień naczyniowy na twarzy, pajączki, trądzik różowaty czy przebarwienia.

Laserowe usuwanie rumienia

Jedną z najskuteczniejszych na rynku metod walki z uporczywym zaczerwieniem skóry jest usuwanie rumienia laserem. Wysyłanie wiązki światła pozwala na kontrolowane uszkadzanie komórek odpowiedzialnych za zmiany barwnikowe, zlokalizowane nawet w głębokich warstwach skóry. W przypadku laserowego usuwania rumienia dochodzi do rozbicia nagromadzonej w komórkach hemoglobiny, dzięki czemu możliwa jest redukcja czerwonych plam.

Usuwanie rumienia laserem  powinno składać się z około 3 do 6 zabiegów, ale już po pierwszym widać zadowalające efekty. Skóra staje się po nim jednolita i gładka, a zaczerwienia ulegają wyraźnemu zmniejszeniu.

Jaki laser na rumień warto zastosować? Przede wszystkim Alma Harmony XL Pro. To wielofunkcyjne urządzenie łączące w sobie nowoczesne technologie, które przynoszą spektakularne efekty kliniczne.  Alma Harmony XL Pro został stworzony z myślą o rozwiązaniu wielu problemów dermatologicznych,  dzięki czemu w naszej klinice możemy holistycznie podejść do defektów skórnych, z jakimi borykają się pacjenci.

W praktyce, Alma Harmony to nie tylko laser na rumień, ale także skuteczne urządzenie w walce z trądzikiem różowatym, pajączkami, zmianami naczyniowymi, przebarwieniami, bliznami czy zmarszczkami. Na tak bogaty zakres zastosowań pozwalają trzy wymienne głowice, które wykorzystują działanie światła, laseroterapii czy fal dźwiękowych. Dlatego laserowe leczenie rumienia przynosi dobre rezultaty w różnych przypadkach, a wielu naszych pacjentów może cieszyć się z gładkiej i pozbawionej przebarwień skóry.

Pragniemy podkreślić, że laserowe usuwanie zaczerwienienia na twarzy jest zabiegiem bezpiecznym, a także, dzięki zastosowaniu chłodzenia, w pełni komfortowym dla pacjenta.

Usuwanie rumienia laserem – efekty

Marzy Ci się jednolity koloryt skóry twarzy i brak zaczerwienień? Męczy Cię pojawiający się w najmniej oczekiwanym momencie rumień? A może masz już dość nakładania ogromnych ilości pudru, aby przykryć zaróżowienia, pajączki albo plamy? Rozwiązaniem Twoich problemów może okazać się laserowe usuwanie rumienia. Efekty, które uzyskasz już po pierwszym zabiegu, nie tylko Cię zaskoczą, ale będą na tyle zadowalające, że w końcu poczujesz się atrakcyjnie i odzyskasz pewność siebie. Co więcej, Twoja twarz nabierze blasku, odzyska jednolity kolor, a także będzie wygładzona i odmłodzona.

Warto wiedzieć, że Alma Harmony to nie tylko laserowe usuwanie rumienia. Skuteczność tej metody docenili także klienci, którzy zmagają się z trądzikiem, zmianami pigmentacyjnymi czy utratą jędrności skóry. Dlatego możemy zaproponować kompleksowe rozwiązanie wielu problemów za sprawą laserowego usuwania rumienia. Opinie naszych zadowolonych pacjentów mówią same za siebie!

Laserowe usuwanie rumienia w Poznaniu

Każdego, kto ma problem z pękającymi naczynkami, pajączkami lub zaczerwienieniami zapraszamy do MediArt na laserowe usuwanie rumienia. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza klinika, jednak do odwiedzenia MediArt zapraszamy również osoby spoza stolicy Wielkopolski. Nasz personel składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy z ogromną przyjemnością doradzą oraz dopasują dla Ciebie skuteczną terapię.