Usuwanie zmarszczek

Czy istnieją skuteczne sposoby usuwania zmarszczek? Tak, istnieje przecież medycyna estetyczna! Kwas hialuronowy, Neauvia Organic, CytoCare S Line, a także inne propozycje, które umożliwiają pozbycie się bruzd, kurzych łapek czy wiotkiej skóry, to oferta MediArt CLINIC. Zabiegi te wykazują się silnym działaniem nawilżającym oraz antyoksydacyjnym, dzięki czemu twarz staje się rozświetlona, wygładzona i zrewitalizowana. Stanowią również idealne terapie dla osób, których skóra jest wiotka, cienka i pełna zmarszczek. Godnymi uwagi regenerującymi zabiegami, które pozwalają walczyć z upływającym czasem, są także Fresh Caviari wampirzy lifting. Dzięki nim młodsza, piękna i gładka twarz jest w zasięgu Twojej ręki!

Usuwanie zmarszczek – efekty

wypełnianie zmarszczek między brwiami czy bruzd tak zwanej marionetki (obszaru od kącików ust do brody),

wyraźne wygładzanie zmarszczek na czole, wokół oczu czy nosowo-wargowych,

spłycenie lub likwidacja zmarszczek palacza,

uniesione kąciki ust

redukcje zmarszczek na policzkach,

pozbycie się głębokich zmarszczek,

wyraźne odmłodzenie, ujędrnienie i nawilżenie skóry właściwej,

rozświetlona, zrewitalizowana i pełna blasku twarz,

zredukowane bruzdy nosowo-wargowe,

zmarszczek usuwanie zapewniające szybkie i trwałe efekty,

odbudowa kolagenu i elastyny.

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Jak pozbyć się zmarszczek pod oczami?

  Panie zastanawiają się, jak pozbyć się zmarszczek wokół oczu – to nie dziwi, bo skóra w tym miejscu jest cienka i delikatna. Zmniejszającą się ilość kolagenu, która wynika z naturalnych procesów starzenia się skóry, można zatrzymać, a nawet odwrócić. Jak pozbyć się zmarszczek pod oczami? Z pomocą zabiegów, które ma do zaoferowania medycyna estetyczna!

  Usuwanie zmarszczek pod oczami warto poprzedzić wizytą w MediArt – nasi specjaliści będą mogli doradzić ci zabiegi, za sprawą których uzyskasz najlepsze efekty.

 • Jak pozbyć się zmarszczki na czole?

  Bruzda zlokalizowana między brwiami, jak żadna inna, sprawia, że twarz zyskuje surowy, a niekiedy posępny wygląd. Jak pozbyć się zmarszczki na czole? Korzystając z takich zabiegów, jak Tulip Micronano Fat, mezoterapii czy wstrzyknięcie toksyny botulinowej. Ta ostatnia idealnie sprawdza się w usuwaniu głębokich zmarszczek.

  Który z zabiegów na usuwanie zmarszczek na czole będzie odpowiedni dla ciebie? Skonsultuj to ze specjalistą medycyny estetycznej, który po zapoznaniu się ze stanem skóry zaoferuje skuteczną terapię na usunięcie zmarszczki na czole – zabiegi w MediArt są indywidualnie dobierane do pacjentów.

 • Jak pozbyć się zmarszczek wokół ust?

  Zastanawiasz się, jak pozbyć się zmarszczek mimicznych wokół ust? Zmarszczki mimiczne wiążą się z naturalnym procesem starzenia się skóry, nierzadko przypominając o doświadczeniach i przeżytych emocjach. Radość, smutek czy złość – wszystko to powoduje wytężoną pracę mięśni odpowiedzialnych za wyrażanie emocji. Jak pozbyć się zmarszczek wokół ust i unieść kąciki ust?

  Idealnymi zabiegami na zmarszczki mimiczne są: kwas hialuronowy, nici Aptos czy Hydro Deluxe zapewniające kompleksową biorewitalizację skóry.

 • Jak pozbyć się zmarszczek na szyi?

  Skóra w tym rejonie jest cienka i podatna na upływ czasu. Pytanie więc, jak pobyć się zmarszczek na szyi? Pozwala na to np. wampirzy lifting, który sprawia, że skóra staje się wygładzona i napięta. Pobudza też organizm do produkcji kolagenu oraz inicjuje procesy naprawcze i wchłanianie się zmarszczek. Usuwanie tych ostatnich i kompleksowy lifting są możliwe za sprawą nici Aptos. Dzięki nim uzyskasz naturalny efekt odmłodzonej skóry.

 • Jak pozbyć się bruzd nosowo-wargowych?

  Medycyna estetyczna to takie zabiegi, jak mezoterapia z wykorzystaniem komórek macierzystych, która pozwala przywrócić skórze jędrność czy nici Aptos, które odmłodzą ją nawet o kilka lub kilkanaście lat!

  Jeśli zastanawiasz się, jak pozbyć się bruzd nosowo-wargowych, umów się na wizytę do MediArt, a my wybierzemy idealną kurację dla ciebie!

 • Jak pozbyć się zmarszczek palacza?

  Bruzdy wokół ust to popularne zmarszczki palacza. Te prowadzą do starzenia się skóry twarzy, ale i sprawiają, że wargi stają cienkie, a kąciki ust wykrzywiają się w smutny grymas. Kojarzone są z wielbicielami wyrobów tytoniowych, jednak bruzdy nosowo-wargowe tworzą się też na skutek wytężonej pracy mięśnia okrężnego ust. Można go nadwyrężyć poprzez palenie, częste spożywanie płynów przez słomkę i układanie warg w „dziubek” – bruzdy nosowo-wargowe mogą pojawiać się też ze względu na uwarunkowania genetyczne.

  Jak pozbyć się zmarszczek palacza? Medycyna estetyczna oferuje kuracje, które wygładzą zmarszczki i zaspokoją potrzeby skóry właściwej. Nici Spring Thread? Aptos? A może toksyna botulinowa? Skontaktuj się z MediArt i skorzystaj z pomocy naszych specjalistów!

Wypełnianie, usuwanie i wygładzanie zmarszczek

Zmarszczki powstają wskutek naturalnych procesów starzenia się skóry. Stopniowo traci ona kolagen i elastynę, czyli substancje, które stanowią naturalne rusztowanie dla skóry i zapewniają wygładzenie zmarszczek. Dzięki nim twarz jest jędrna, sprężysta i naciągnięta. Niestety wraz z wiekiem organizm zaczyna produkować coraz mniej kolagenu i elastyny. Wskutek tego kąciki ust zaczynają opadać, bruzdy nosowo-wargowe są mocniej zarysowane, a kurzych łapek nie sposób ukryć pod warstwą pudru. Skóra staje się mniej jędrna i elastyczna, a redukcja zmarszczek jest koniecznością, aby przywrócić twarzy młody wygląd

Wypełnianie zmarszczek wokół oczu czy likwidacja zmarszczek palacza to sposób na młody wygląd. Bruzdy w tych rejonach potrafią postarzyć twarz, dlatego bywają źródłem kompleksów i braku pewności siebie. Zmarszczek usuwanie można wykonać za sprawą skutecznych zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki indywidualnie dopasowanej terapii można spowolnić procesy starzenia się skóry, i uzyskać naturalny efekt odmłodzonej, twarzy. To możliwe dzięki pobudzeniu organizmu do produkcji kolagenu i wniknięciu substancji aktywnych w głąb skóry właściwej.

Zamiast skutecznych zabiegów medycyny estetycznej na usuwanie zmarszczek, część osób wybiera drogeryjne kosmetyki. Jednak nawet najlepsze kremy zawierające wysokiej jakości kwas hialuronowy nie przynoszą zadowalających efektów. Zapewnią nawilżenie i delikatne działanie prewencyjne, ale zmarszczki mimiczne wciąż będą widoczne. Dlatego lepiej wybrać jeden ze sprawdzonych zabiegów na usuwanie zmarszczek mimicznych, takich jak Linease, toksyna botulinowa, kwas hialuronowy czy wampirzy lifting. Pozwalają one zahamować proces starzenia się skóry, ale i pobudzić fibroblasty skóry właściwej do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra jest napięta i elastyczna, a zmarszczki – nawet te głębokie – dobrze wygładzone. Za sprawą wspomnianych zabiegów możesz osiągnąć spektakularne, naturalne efekty!

Usuwanie zmarszczek pod oczami

Bruzdy zwane kurzymi łapkami sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną, smutną i zaniedbaną. Istnieją jednak bezpieczne i skuteczne zabiegi na usuwanie zmarszczek pod oczami.

Polecanymi zabiegami z medycyny estetycznej, które pomogą w walce ze zmarszczkami w tej części twarzy, są: Neauvia Organic, kwas hialuronowy czy Fresh Caviar. Gwarantują one wygładzenie zmarszczek pod oczami i wyraźne odmłodzenie. To możliwe dzięki nawilżeniu i odżywieniu skóry. Co ważne, likwidacja zmarszczek pod oczami pozwala też odzyskać dawny blask i pewność siebie.

Usuwanie i wypełnianie zmarszczek na czole

Wypełnianie zmarszczek na czole, podobnie jak wokół oczu, cieszy się dużym zainteresowaniem pacjentów. Z jakich kuracji korzystają?

Medycyna estetyczna oferuje zabiegi usuwania zmarszczek na czole, takie jak: toksyna botulinowa, kwas hialuronowy czy Linerase. Ten ostatni warto stosować na całą twarz. Pozwala bowiem na odbudowę kolagenu, dzięki czemu skóra  jest jędrna i elastyczna, a owal twarzy zarysowany. Toksyna botulinowa zapewnia wygładzanie zmarszczek na czole, natomiast kwas hialuronowy umożliwia nawilżenie i odmłodzenie skóry. Jego wyjątkowe działanie powoduje, że redukcja zmarszczek na czole jest widoczna od razu po zabiegu.