VI Konferencja Aptos w Warszawie: byliśmy tam!

kongres aptos warszawa

W dniach 18-20 maja mieliśmy okazję uczestniczyć w Konferencji Aptos 2019, która odbyła się m.in. w warszawskim Hotelu Marriot i Szpitalu Mazovia.  W trakcie wydarzenia spotkaliśmy się z twórcą technologii Aptos – dr Marlenem Sulamanidze oraz słynnym chirurgiem plastycznym – dr Nino Vadachkoria.

Poznaliśmy najnowsze metody małoinwazyjnych zabiegów liftingujących, biorewitalizujących i korygujących kształt nosa czy uszu, które zamierzamy niebawem wykorzystać w praktyce!

Konferencja Aptos została podzielona na dwie części tematyczne: Estetyka Twarzy i Ciała oraz Ginekologia Estetyczna i Urologia. W trakcie wykładów i prezentacji poszerzyliśmy naszą wiedzę na temat metod modelowania twarzy i niewelowania zmarszczek przy użyciu najnowszych nici III generacji z kwasem hialuronowym. Poznaliśmy także najnowocześniejsze metody ujędrniania tkanek ciała. Jednym z ciekawszych elementów Kongresu był wykład Dra Dennisa Oerlmansa z Laurentius Hospital w Roermondzie, w trakcie którego słynny urolog i badacz naukowy zaprezentował rewolucyjny preparat Urolon wyznaczający nowe standardy w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu.


Nowoczesne nici Aptos to małoinwayjna metoda liftingu twarzy i ciała oraz usuwania zmarszczek. Zabieg pozwala osiągnąć natychmiastowy efekt odmłodzenia bez poddawania się tradycyjnym operacjom chirurgicznym.

Nici Aptos – czytaj więcej.

Zabieg odmładzania nićmi marki Aptos proponujemy wszystkim Pacjentom, którzy chcą w sposób szybki i całkowicie bezpieczny pozbyć się zmarszczek, poprawić jędrność skóry, a także odpowiednio wymodelować owal twarzy.

kongres aptos warszawaSerdecznie zapraszamy na konsultację w naszej klinice!

TEL: +48 530 578 888

MAIL: INFO@MEDIARTCLINIC.PL